Otobüs Firmaları

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 24 Nisan Çar
2024
Magnify icon
1
10tur Turizm 10tur Turizm
A
Aytekin Turizm Aytekin Turizm
As Toros Turizm As Toros Turizm
Azdavay Aktur Turizm Azdavay Aktur Turizm
Alpar Turizm Alpar Turizm
Akgüneş Turizm Akgüneş Turizm
Aytür Seyahat Aytür Seyahat

Sürekli yenilenen araç filosu ile Çorlu, Beylikdüzü, Silivri ve tüm ülkede özel tur ve gezileri ile hizmet veren Aytür Seyahat; Seferlerinin yanı sıra özel turlar için minibüs ve otobüs kiralama hizmeti de sunmaktadır. Aytür Seyahat, müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak temkinli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlamıştır. Yarım saatte bir seferleri bulunan firmanın, müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Kuruluş Tarihi: 2005
Ayhan Işık Turizm Ayhan Işık Turizm
Aydoğan Turizm Aydoğan Turizm

Enerji ve azimle hizmet vermek hedefi ile kurulan yenilikçi firmanın birinci önceliği güvenli olmaktır. Güvenli bir şekilde yolcularını hedeflerine ulaştırmaya çalışan Aydoğan Turizm, diğer firmalardan farklı olarak kurulumundan itibaren sefer repertuarını geniş tutmuştur. Tüm teknolojik gelişimler ile donatılmış olan araçlarında aynı zamanda araç içi yiyecek ve içecek ikramlarıyla da müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Kuruluş Tarihi: 2021
Aydın Muğla Koop Turizm Aydın Muğla Koop Turizm
Ayar Aydın Seyahat Ayar Aydın Seyahat
ATS Turizm ATS Turizm
Asyalines Turizm Asyalines Turizm
Asya Tur Asya Tur
As Turizm As Turizm
As Adana Seyahat As Adana Seyahat
Artvin Ses Seyahat Artvin Ses Seyahat
Arena Travel Arena Travel

1996’dan bugüne Zaman – Güven ve Konfor ilkesi ile hareket eden; kısa ve huzurlu yolculuk deneyimini müşterilerine sunmaktan büyük şeref ve onur duyan firma, aynı zamanda da teknolojik gelişmelere de ayak uydurmaktadır. En önemli misyonlarından biri profesyonel bir yönetim olan Arena Travel’ın, günden güne gelişen yenilikçi sistemleri ile faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir. Araç filosuna sürekli yatırımlar yapan firma, problem çözme odaklı bir anlayışa sahiptir. Ayrıca 15 kişilik vip araçlarıyla müşterilerine kesintisiz olarak express seyahat imkanı sunar.

Kuruluş Tarihi: 1996
Aras Seyahat Aras Seyahat

Türkiye’nin her bölgesine otobüs taşımacılığı yapan Aras Seyahat, dürüstlük ilkesini koruyarak, konuklarının ihtiyaç ve beklentilerini her zaman karşılamaktadır. Kurulduğu tarihten beri yolcularına iyi hizmet veren ve konforlu araçlara sahip olan firma, günümüz teknolojilerini de filosunda barındırır. Kurum olarak en önemli misyonları koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ve aynı zamanda standartların üzerinde çalışma azmi bulundurmaktadır. Sürekli yatırımlarıyla filosunu genç tutmaya çalışan Aras Seyahat, sınır komşularımıza da seyahatler düzenlemektedir.

Kuruluş Tarihi: 2014
Altınışık Seyahat Altınışık Seyahat

Misafirlerine seyahatleri boyunca konforu sağlayacak nitelikte bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Türkiye’nin farklı noktalarına yolcu taşımacılığı yapan yenilikçi firma, çağa uygun değişimi hedef edinmiş bir firma olma özelliği barındırmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla güvenli sürüşü ve en üst hizmeti amaç edinen Altınışık Seyahat, konfor seviyesi yüksek araç filosuna sahiptir. Son derece lezzetli ikramlarıyla ulaşım hizmetini iyi şekilde sunan firma, teknolojinin güven ve samimiyet ile birleştiği bir yolculuk deneyimini sunmanın gayreti içerisindedir.

Kuruluş Tarihi: 2010
Akhisar Seyahat Akhisar Seyahat
Ak Tur Turizm Ak Tur Turizm
Adıyaman Anka Turizm Adıyaman Anka Turizm

"Mükemmeliyetçilik" kelimesinin anlamıyla yola çıkan, “Önce İnsan” felsefesiyle hareket eden, kaliteden ödün vermeyen Adıyaman Anka Turizm; üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma prensibiyle güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Çevreye ve doğaya karşı her zaman hoşgörülü olan firma, hızlı çözüm üretmeye ve yenilikçi olmaya her zaman önem vermiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hareket etmeyi seven, uygun fiyata üstün kaliteyi sunmaya çalışan istikrarlı bir firmadır.

Kuruluş Tarihi: 2019
Abana Bozkurt Seyahat Abana Bozkurt Seyahat
Astor Seyahat Astor Seyahat
Alanyalılar Turizm Alanyalılar Turizm

Yolcu taşımalığı sektöründe kalite, güven ve üstün hizmet anlayışını benimseyen Alanyalılar Turizm, Antalya merkezli kurulmuş bir firmadır.

Üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden firma, yolcularının tüm isteklerine cevap verebilmek için geliştirerek büyümeyi hedefliyor. Yolculuk hayatına Antalya’dan başlayan firma güzergâhını genişleterek daha geniş coğrafi alanlara ulaşmayı amaçlamaktadır. Firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Ankara, Mersin, Kütahya, Bilecik ve Isparta bulunuyor. Bu şehirler dışında daha birçok ilçeye ulaşım sağlayan firmayı gitmek istediğiniz birçok noktaya ulaşmak için tercih edebilirsiniz. Firma, yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi için araç içi özelliklerin de düşünmüş durumda. Güler yüzlü personeller ile yol boyunca alabileceğiniz birçok ikramın yanı sıra araç içi multimedya ürünlerini de kullanabilirsiniz. Deneyimli kaptanları ile konforlu ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşayıp yolculuğunuzdan dinlenmiş olarak ayrılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden Alanyalılar Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: internet, uydu TV, koltuk arkası ekran, geniş koltuk aralığı,mp3,kulaklık.

Kuruluş Tarihi: 1975
Ali Osman Ulusoy Ali Osman Ulusoy
As Turizm As Turizm

As Turizm, Ankara merkezli bir seyahat firması olarak, 2005 yılında, Yılmaz Karacabay tarafından kurulmuştur. As Turizm otobüsleri ile Amasya, Ankara (Aşti), Bolu, Bursa, Çekerek, Çorum, Eskişehir, Gebze, İstanbul (Avrupa Yakası), Kadışehri, Kocaeli (İzmit), Merzifon, Sorgun, Sultanbeyli, Suluova, Sungurlu, Taşova ve Yozgat gibi pek il ve ilçeye ulaşılabilmektedir. Firmanın en popüler şubeleri arasında; Adana, Antalya, Eskişehir, Alanya, Bolu, Gaziantep, Amasya, Bursa, Gebze, Ankara, Çorum ve Harem yer almaktadır. 

Travego model 10’dan fazla otobüsten oluşan filosuyla hizmet veren As Turizm’e ait olan araçların pek çoğunda; yiyecek- içecek ikramı, TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest) ve okuma lambası gibi özellikler mevcuttur. As Turizm otobüsleri yolculuk esnasında, yol üzerinde bulunan Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri gibi noktalarda kısa süreli molalar vermektedir. 

As Turizm’den alınan biletlerin iptali, iadesi ve değişikliği mümkündür. Alınan biletler, firmanın çağrı merkezini arayarak veya şube ya da yazıhaneye başvurarak iptal ettirilebilir. Eğer bilet internet üzerinden online olarak satın alınmışsa, tarihi geçmediği takdirde yine online olarak iptal ettirilebilmektedir. Az önce de belirtildiği gibi biletin zamanı geçmişse iptal, iade veya değişiklik gibi herhangi bir işlem yaptırılamamaktadır. 

Kuruluş Tarihi: 2005
Aybastı İtimat Turizm Aybastı İtimat Turizm

1992 yılında Ferda Şevketoğulları tarafından kurulan Aybastı İtimat Turizm, Ordu merkezli bir seyahat firmasıdır. Köklü bir şirket olarak hizmet vermeye devam eden Aybastı İtimat Turizm, kurulduğu günden bu yana her daim kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ilke edinmiştir. Firma, tecrübeli ve genç kadrosuyla, güvenilir ve konforlu bir seyahat için yolcularına hemen her imkanı sunmaktadır. Aybastı İtimat Turizm, Ordu, Samsun ve İstanbul arasında otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Firmanın İstanbul’un Sultanbeyli mevkiinde, Terme ilçesinde ve Samsun’da da birer şubesi bulunmaktadır. Firma filosunda, Travego ve Tourismo model 5’ten fazla otobüs bulunmakta olup; otobüslerin büyük bir bölümünde; TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest), okuma lambası ve yeme - içme ikramı gibi özellikler mevcuttur. Yol üzerinde kaliteli tesislerde mola veren Aybastı İtimat Turizm’in otobüslerin en sık mola verdiği tesisler; Akabe Dinlenme Tesisi, Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri ve Zorlu Park Dinlenme Tesisleri’dir. 

Aybastı İtimat Turizm’den satın alınmış olan biletler, firmanın çağrı merkezi aranılarak iade, iptal, değişim ve açığa alma gibi işlemlere tabi tutulabilir. Opsiyonu geçmiş biletler için iptal, açığa alınma ya da ücret iadesi gibi ayrıcalıklar söz konusu değildir. Online platformlardan satın alınan biletler - dökümü yapılmadığı takdirde - yine online olarak iptal ettirilebilmektedir.

Kuruluş Tarihi: 1992
Amasya İtimat Turizm Amasya İtimat Turizm

Adından da anlaşılacağı üzere Amasya merkezli bir otobüs firması olan Lüks Amasya İtimat Turizm; Bolu, Düzce, İstanbul ve İzmit gibi büyük şehirlere seferler düzenliyor. Yolcularına güvenli, huzurlu ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunan Lüks Amasya İtimat, Mercedes Travego marka otobüslerden oluşan nitelikli bir filosu bulunuyor. 1986 yılında Hüsnü Gürel tarafından kurulmuş olan firma, o günden bu yana kendini sürekli yenileyerek günümüzde ülkenin pek çok şehrine sefer gerçekleştirebilen bir firma olmuştur. 

Seyahat eden tüm yolcular için ferdi kaza sigortası yapan firma, trafik kuralları konusunda hassas davranan şoförlere sahiptir. Seferleri sırasında misafirlerine açık büfe ikramlarda bulunan Lüks Amasya İtimat, sahip olduğu her araçta teknolojik ayrıntılara önem vermektedir. Öyle ki otobüslerde koltuk arkasında yer alan ekranlar ile canlı televizyon yayınlarını ya da yüklenmiş bulunan filmler izlenebilmekte; müzik dinleyerek keyifli bir yolculuk geçirilebilmektedir. 

Firma, Amasya terminalinde 10 numaralı peron, İstanbul terminalinde 45 numaralı peron, Taşova terminalinde 1 numaralı peron, Merzifon terminalinde 89 numaralı peron, Osmancık terminalinde 2 ve 3 numaralı peronlar, Suluova terminalinde 45 numaralı peron, Gümüşhacıköy terminalinde 6 numaralı peron ve Gebze terminalinde 15 numaralı peronları kullanmaktadır. 

Ayrıca otobüs firmasının; Afyon, Amasya, Ankara, Çorum, Erbaa, Gebze, Harem, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Mecitözü, Merzifon, Niksar, Osmancık, Salihli, Suluova, Taşova, Tosya, Turgutlu ve Uşak gibi şehirlerde şubesi bulunmaktadır. 

Lüks Amasya İtimat Turizm’in İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinden otobüs seferleri düzenlemektedir. İnternet üzerinden 7 - 24 biletlerini kolaylıkla satın alabilen yolcular, hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilmekte, biletlerini açığa alıp, iptal işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedir. 

Kuruluş Tarihi: 1986
Ağrı Tur Ağrı Tur
Ağrı Ses Turizm Ağrı Ses Turizm

2019 yılında Ağrı’da kurulan Ağrı Ses Turizm, ilk etapta yakın çevresine ve akabinde büyükşehirlere sefer düzenlemektedir. Filosu 18 modern araçtan meydana geliyor olup çok geçmeden müşteri memnuniyeti kazanmayı başarmıştır. Öyle ki sağladığı hizmet kalitesi ile her daim tercih edilen bir firma haline dönüşmüştür. 

Ağrı ve Doğubeyazıt’ı merkez olarak kullanan Ağrı Ses Turizm, Bursa, Ankara, İstanbul, İzmir, Düzce, Erzincan, Erzurum, Afyon, Amasya, Bolu, İzmit, Kırıkkale, Manisa, Sivas, Sakarya, Uşak, Yozgat gibi büyükşehirlere seferler düzenlemektedir.

Yol güzergahında mola verdiği dinlenme tesisleri konusunda ise oldukça hassas davranarak tercih etmektedirler. Bu tesisler; Erzurum / Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri , Manisa / Egemen Dinlenme Tesisleri, Konya / Günaydın Tesisleri,  Sivas / İşleyenler Dinlenme Tesisleri, Çorum / Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri,  Eskişehir / Sivrihisar Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisleri’dir. 

Üst düzey standartlarından taviz vermeden en yenilikçi ve gelişim gösteren teknolojisi ile yolculuk etmenizi sağlayan otobüslerin içerisinde; kişisel televizyon, koltuk aralarının genişliği, çalışanların tecrübesi, müşteri isteklerine göre ikram seçenekleri bulunurken konfor ve güvenlik her daim ön planda tutulmaktadır. 

Bilet satın alan tüm kişilere güvenlik koşulları gereği 30 kg geçmeyecek şekilde iki adet bagaj hakkı veriliyor. Bagajlarınızı teslim ettikten sonra fiş almayı unutmamanız gerekiyor. Kayıp eşyaların ödemesi bu şekilde sağlanıyor. Diğer eşyaların kaybolmaları dahilinde bilet fiyatının iki katı kadar ödeme yapılmaktadır. 

Kuruluş Tarihi: 2019
Ayata Turizm Ayata Turizm
Ağrı Seç Turizm Ağrı Seç Turizm
As Kahramanmaraş As Kahramanmaraş
B
Bafra Express Tur Bafra Express Tur
Beydağı Turizm Beydağı Turizm
Balıkesir Uludağ Turizm Balıkesir Uludağ Turizm
Balıkesir Hakser Turizm Balıkesir Hakser Turizm
Buzlu Turizm Buzlu Turizm
Bursa Turizm Bursa Turizm
Boyter Turizm Boyter Turizm
Boyabat Tur Boyabat Tur
Boyabat Seyahat Boyabat Seyahat
Best Van Hakkari Best Van Hakkari
Bayburt Uçar Turizm Bayburt Uçar Turizm
Batman Van Turizm Batman Van Turizm
Batı Antalya Tur Batı Antalya Tur
Başkent Turizm Başkent Turizm

Kalite için; “Önce Güven” sloganıyla yolcuların standartlarını yükseltmek ve kaliteli yolculuk yapmalarını sağlama hedefiyle kurulmuş firma, dünya standartlarını yakalamak ve bunu güvenle yaşatmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Mükemmele ulaşmak için filosunu; haklımızın yaşam tarzına uyarlayarak, yüksek konforu onlara yaşatmaktadır. Çalışanlarının moral ve motivasyonlarının düzeyini arttırmak firmanın vizyonu haline gelmiş, misyonunu da bu uğurda müşterilerine adamıştır.

Kuruluş Tarihi: 2015
Bantur Vip Bantur Vip

Bantur VİP; güvenilir, zamanın değerini bilen, saygılı ve güler yüzlü bir hizmet vermeyi hedefleyen; ve bu hedef doğrultusunda müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan bir firma olmayı misyon edinmiştir. Yolcularına her daim konforlu hizmet sunan Bantur Vip'in araçlarındaki tüm koltuklarda, koltuk arkası TV ve priz bulunmaktadır. Bandırma merkezli Bantur ayrıca Bursa, Balıkesir, Edremit ve Altınoluk, önde gelen şubelere sahiptir.

Kuruluş Tarihi: 2014
Baltur Vip Baltur Vip
Baltur Baltur
Balıkesir Vip Turizm Balıkesir Vip Turizm

Yüksek emniyete sahip olan son model teknolojik özelliklere sahip otobüsleriyle Çanakkale, Bursa, Balıkesir ve bu illerin birçok ilçe ve beldelerine taşımaktadır. Sadece yolculuk öncesinde ve sonrasında değil; aynı zamanda mola süreleri içerisinde de hijyene ve temizliğe önem veren firma, yolculuk süresince de rahat ve konforlu bir seyahat geçirmeniz için konforlu koltuklarla donatılmıştır.

Kuruluş Tarihi: 2018
Balıkesir Toplu Taşıma Balıkesir Toplu Taşıma
Bafra Express Bafra Express
Best Van Turizm Best Van Turizm

1989 yılında Arslan Bayram tarafından kurulan Best Van Turizm,28 yıldır güven ve konforla seyahat etmeniz için hizmet veriyor. Van merkezli olarak çalışan turizm firması Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Muş, Malatya, Bitlis, Elâzığ, Bingöl gibi birçok noktaya ulaşım sağlayan Best Van Turizm Türkiye dışına da seferler düzenlemekte. Irak, İran ve Gürcistan’ın belirli bölgelerine de Best Van Turizm sayesinde seyahat edebilirsiniz. Güvenli ve konforlu seyahatiniz için tercih edebileceğiniz Best Van Turizm gitmek istediğiniz seyahat noktalarına sizi güvenle ulaştırabilmek için gelişmekte ve ulaşım ağını genişletmekte. Acenteler hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 1989
Ben Turizm Ben Turizm

Ben Turizm, 1940 yılından beri otobüs sektöründe yer alan Gaziantep’in köklü ailelerinden biri olan Özkeleş ailesi tarafından, 2000 yılında kurulmuştur. Buradan da tahmin edileceği üzere Gaziantep merkezli bir firma olan Ben Turizm’in kurucuları Halil Özkeleş'in oğulları Mehmet Arap Özkeleş ve Halil Özkeleş tarafından faaliyete geçirilmiştir. 

Söz konusu seyahat firması Gaziantep’ten, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya ve Bursa gibi büyükşehirler başta olmak üzere; Aydın, Bolu, Denizli, Eskişehir, Isparta, İzmit, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya ve Uşak gibi pek çok şehre otobüs seferleri düzenlemektedir. Günde en az 23 sefere düzenleyen Ben Turizm’in uydu sistemli ve hostesli Mercedes Travego modelinde 40 adetten fazla otobüsü içerisinde barındıran geniş bir filoya sahiptir. Otobüslerin pek çoğu 2+1 Vip geniş koltuklu olup; yolcular için konforlu bir seyahat vadetmektedir. 

10 farklı tesis ile anlaşmalı olan Ben Turizm’in otobüsleri seyahat esnasında; Aksaray Tuana Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Kaplan Dinlenme Tesisleri, Kaptan Dinlenme Tesisleri, Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri, Vatan Dinlenme Tesisleri ve Zirve Dinlenme Tesisleri gibi temiz, hijyenik ve kaliteli tesislerde mola vermektedir. 

Otobüslerin büyük bir çoğunluğunda Rahat Koltuk, Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), Müzik Yayını (Genel), Müzik Yayını (Koltuk), 220 Volt Priz, Koltuk Ekranı (MIT), Koltuk Ekranı (10 inç), Okuma Lambası, Radyo (Kişisel) ve USB Giriş gibi özellikler mevcuttur. Ben Turizm filosundaki otobüslerin her biri, D1, D2, TÜRSAB belgeleri ve TSE hizmet yeterlilik belgesine sahiptir. 

Ben Turizm’den alınan biletler, eğer iptal edilecekse, iptal için sefer saatinden en az 1 saat önce Ben Turizm yazıhanelerine uğrayarak yetkilileri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Geçmiş tarihli biletleriniz için iptal, iade, açığa alma ya da değiştirme gibi durumlar söz konusu değildir.

Kuruluş Tarihi: 2000
Best Van YurtDışı Best Van YurtDışı
Barış Keşanlılar Trz Barış Keşanlılar Trz
Bosfor Turizm Bosfor Turizm
Bingöl Seyahat Bingöl Seyahat
C
Cebel Turizm Cebel Turizm
Cide Tur Cide Tur
CTS Tur CTS Tur
Cevizler Seyahat Cevizler Seyahat
Cide Aslan Seyahat Cide Aslan Seyahat
Cideliler Turizm Cideliler Turizm
Cide Güven Turizm Cide Güven Turizm
Can Tur Can Tur
Can Diyarbakır Turizm Can Diyarbakır Turizm
Can Ardahan Turizm Can Ardahan Turizm
Cesur Bingöl Seyahat Cesur Bingöl Seyahat

Cesur Bingöl Turizm; ekonomik, konforlu, güvenli ve son derece üst düzey taşımacılık hizmeti vermeyi hedef edinmiş; her yolculuğunda bir önceki seferinden daha iyi hizmet verip, müşterilerini ve misafirlerini yeniliklerle tanıştırmayı hedef edinmiştir. Her zaman yenilikleri takip edip, filosunun kalitesine özen veren Cesur Bingöl Turizmin asıl misyonu; sektörün önde gelen firmaların arasında yer almaktır.

Kuruluş Tarihi: 2012
Can Bingöl Turizm Can Bingöl Turizm
Ç
Çukurova Seyahat Çukurova Seyahat
Çorlu Yıldız Tur Çorlu Yıldız Tur
Çayırağası Vip Çayırağası Vip
Çanakkale Truva Turizm Çanakkale Truva Turizm
Çanakkale Anafartalar Turizm Çanakkale Anafartalar Turizm
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm
Çağdaş Güven Turizm Çağdaş Güven Turizm

Çankırı - Ankara - İstanbul, Kastamonu - Ankara, Kastamonu - İstanbul arası hizmet veren Çağdaş Güven Turizm, 1998 yılında, İsmail Çayır tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla sektörde rüştünü ispat etmeyi başaran Çağdaş Güven Turizm, misafirlerine, huzur dolu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Çağdaş Güven, Türkiye’nin sayılı seyahat firmalarından biridir. Firmanın pek çok yerde şubesi bulunmaktadır. 

Şubeler; Ankara, Antalya, Cide, Çankırı, Çerkeş, Gebze (Kocaeli), Güzelyalı (Pendik - İstanbul), Ilgaz (Çankırı), Kastamonu, Kaynarca (İstanbul), Kemer (Antalya), Korgun (Çankırı), Pursaklar (Ankara), Sakarya (Adapazarı), Salihli (Manisa), Tosya ve Uşak’ta yer almaktadır. 24 adet Travego otobüslerinden oluşan filosuyla seferler düzenleyen Çağdaş Güven, yolcularına konforlu bir sunmaktadır. 

Çağdaş Güven Turizm’in otobüslerinin pek çoğunda; kablosuz internet, rahat koltuk, koltuk ekranı (uydu yayını), kulaklık, müzik yayını (genel), müzik yayını (koltuk), cep telefonu (serbest), 220 volt priz, koltuk ekranı (10 inç), okuma lambası ve usb girişi gibi imkanlar mevcut. Çağdaş Güven’den alınan bir biletin iptali söz konusu olduğunda, otobüsün hareket saatinden en az 1 saat öncesinden firmaya bildirilmesi gerekmektedir. Bildirmek için çağrı merkezini arayabilir veya yazıhaneye gidebilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi: 1998
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

Elazığ merkezli bir seyahat firması olan Çağdaş Kiğı Karakoçan, 2015 yılında Garip Çağdaş tarafından kurulmuştur. Şehirlerarası seyahat sektörüne yeni bir soluk getiren firma, henüz yeni bir işletme olmasına rağmen kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır. Çağdaş Kiğı Karakoçan’ın nitelikli otobüsleri ile Elazığ’dan, Bingöl, Düzce, İstanbul, Elazığ, Gebze, Gürün, Harem, Kovancılar, Sultanbeyli, İzmit, Kayseri ve Malatya gibi pek çok şehrimize ve ilçemize ulaşmak mümkündür. 

Kiğı Karakoçan, son model otobüslerden oluşan geniş filosuyla yolcularına son derece konforlu bir hizmet sunmaktadır. Firmaya ait olan otobüslerde internet, koltuk arkası TV, USB ve priz gibi bir dizi özellik bulunmaktadır. Rahat koltuk aralıkları ve 2 + 1 VİP koltuklar gibi imkanlara da sahip olan otobüslerde, yolcuların rahat için hemen her şey düşünülmüştür. 

Ayrıca yolculuk esnasında yiyecek ve içecek ikramı da mevcuttur. Seyahat esnasında hijyenik ve kaliteli tesislerde mola veren Kiğı Karakoçan otobüslerinin, Aktaş Dinlenme Tesisleri ve Yücesan Dinlenme Tesisleri gibi tesislerle anlaşası bulunmaktadır. Çağdaş Kiğı Karakoçan firmasından alınan bilet, iptal edilmek veya tarihi değiştirilmek istenirse, sefer saatinden en az 24 saat önce firmaya bilgi vermek ve gerekli işlemleri yaptırmak gerekmektedir.

Kuruluş Tarihi: 2015
Çeçenoğlu Turizm Çeçenoğlu Turizm
Çiçek Diyarbakır Çiçek Diyarbakır
D
Doğan Körfez Doğan Körfez
Doğanşar Turizm Doğanşar Turizm
Düzce Güven Seyahat Düzce Güven Seyahat
Deveci Nazar Turizm Deveci Nazar Turizm
Düzce Güven Seyahat Düzce Güven Seyahat
Derya Tur Derya Tur
Dağıstanlı Turizm Dağıstanlı Turizm
Dağıstanlı Turizm Dağıstanlı Turizm

Yolcu taşımacılığı alanında kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterek hizmet veren Samsun merkezli Dağıstanlı Turizm, müşterilerinin değişen beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi planlıyor.

Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlayan firmanın ulaşım sağladığı şehirlerarasında; İstanbul, Kocaeli, Bolu, Samsun, Sakarya, Çorum bulunmakta. Yolcularının en iyi hizmeti alarak konforlu bir seyahat geçirmesini amaçlayan firma, filosundaki 70 den fazla araç ile bu amacını gerçekleştirmek için çabalıyor. Mercedes Travego model araçlar ile seyahat ederken, içerisinde bulunan multimedya özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında koltuk arkası dijital ekran sayesinde dizi ve film seyredebilir, internette gezinebilirsiniz. 

Yolcularının can ve mal güvenliğini korumayı vaat eden firma, eğitimli kaptanları ve personelleri ile araç içerisinde gerekli önlemleri alıyor. Hız kontrol sistemi, kamera sistemi, ABS sistemi ile anı frenler ve buzlanmalara karşı gerekli önlemleri alan firma yolcularının güvenliği için çabalıyor. En kaliteli ve güvenli hizmeti vermek için faaliyet gösteren firma ile sıkılmadan konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Türkiye’de birçok noktaya ulaşım sağlayan Dağıstanlı Turizm’i, seyahatlerinizde tercih edebilir ve ayrıcalıklı bir yolculuk keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 2000
Dadaş Turizm Dadaş Turizm

Dadaş Turizm, 1973 yılının Ocak ayında, Erzurum’da Bünyamin Bağcı tarafından kurulmuştur. Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk şehirlerarası otobüs firması olan Dadaş Turizm, kurulduğu ilk yıllarda yalnızca Ankara, İstanbul ve İzmir’e seferler düzenlemekteydi. O dönemler 14 adet 0302 Mercedes-Benz otobüslerden oluşan filosuyla seferlerini sürdüren firma, 1974 yılında otobüs sayısını 65'e yükseltmiştir. Beş altı ay içerisinde sefer sayısını iyiden iyiye arttıran Dadaş Turizm, kısa sürede otobüs sayısını da 120’ye çıkartmıştır. 

Böylelikle Dadaş Turizm, Doğu Beyazıt’tan Edirne’ye kadar ülkenin dört bir tarafına otobüs seferleri düzenlemeye başlamıştır. Lakin son yıllarda uçak ve tren yolculuğuna artan talep, firmayı olumsuz yönde etkilemiş ve firma 2008 yılında, otobüs sayısını 50’ye düşürmüştür. Fakat emin adımlarla kaliteli hizmet vererek faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Dadaş Turizm, bugün hala Doğu’nun en başarılı seyahat firmalarının başında gelmektedir. 

Günümüzde firmanın otobüs seferleri düzenlendiği en popüler duraklar arasında; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Eskişehir, Mersin, Gaziantep, Samsun, Denizli, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Diyarbakır, Balıkesir, Uşak, Osmancık, Gebze, Erzincan, Akdağmadeni, Düzce, Malatya, Şanlıurfa ve Sivas gibi şehirlerimiz ve ilçelerimiz bulunmaktadır. 

Firmanın donanımlı otobüsleri içerisinde; Kablosuz İnternet, Rahat Koltuk, Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Müzik Yayını (Koltuk), Cep Telefonu (Serbest), Namaz Vakitlerinde Mola, Okuma Lambası, Radyo (Kişisel) ve yeme - içme ikramı gibi imkanlar mevcuttur. Ayrıca seyahat esnasında yol üzerinde bulunan; Su Şehri Günaydın Dinlenme Tesisleri, İmranlı Alışkan Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Parkshop Dinlenme Tesisleri  ve STR Dinlenme Tesisleri gibi nitelikli tesislerde molalar verilmektedir. 

Dadaş Turizm’den alınmış olan bir biletin iptali için yapılması gereken firma yazıhanesine başvurmak ya da çağrı merkezini aramaktır. Bunlardan biri yapılarak, iptal talebi firmaya iletilmelidir. Online olarak alınan biletler, yine internet üzerinden online olarak iptal ettirilebilir. Tarihi geçmiş biletler için ise herhangi bir işlem yapmak mümkün değildir. 

Kuruluş Tarihi: 1973
Didim Seyahat Didim Seyahat

Didim Seyahat, Mehmet İşler, Osman Çağlar, Refik Karataş, İsmail Ergeldi, Baki Demir, Bilal Kafadar, Faruk Özden, Hasan Cengiz ve Vecdi Şencan tarafından kurulan bir kooperatif birliği tarafından 1964 yılında hizmete açılmıştır. Faaliyete başladığı ilk yıllarda Didim - Söke arasında ulaşım hizmeti veren Didim Seyahat, kısa sürede başarısını ispat etmiştir. Zira çok ortaklı bir kooperatif tarafından işletilen firmada, yapı gereği rekabet ortamı oluşmuş ve bu rekabet firmanın daha verimli ve azimli çalışmasını sağlamıştır. Dolayısıyla çok ortaklı yapısı sayesinde Didim Seyahat, ulaşım sektöründe, seçkin, aktif ve saygın bir konuma erişmiştir. 

1981 yılında, yeniden düzenlenip, SS 18 No’lu Didim Birlik Motorlu Taşıt Kooperatifi adını alan firma, 2004 yılında, Didim Seyahat olarak değiştirilmiş ve yatırımları hızlandırılmıştır. Başlangıçta 29 minibüsle faaliyet gösteren seyahat firması, buna ek olarak 5 adet otobüs satın almış ve İzmir - Didim arasında otobüs seferlerine başlamıştır. ‘‘Güveliğiniz ve konforunuz başarımızdır.’’ Sloganıyla hizmet vermeye devam eden Didim Seyahat, çalışma disiplinini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve başarısını da buna borçludur. 

Günümüzde, İzmir başta olmak üzere; Aydın, Denizli, Afyon, Ankara ve Muğla’ya seferler düzenleyen Didim Seyahat’in otobüs biletlerinin ortalama fiyatı 76 TL’dir. Didim Seyahat’in şehirlerin yanı sıra ilçelere de otobüs seferleri mevcuttur. Bu ilçeler; Alibeyköy, Gebze, Ataşehir (Dudullu Otogarı), Selçuk, Söke ve Kuşadası’dır. Firmaya ait olan Travego, Man Fortuna, Temsa Safir ve Neoplan Tourliner otobüslerin pek çoğunda; kablosuz internet, koltuk ekranı (uydu yayını), TV (genel), müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest), 220 volt priz ve yeme - içme ikramı gibi olanaklar mevcuttur. 

Ayrıca seyahat esnasında, yol üzerinde bulunan; Ender Dinlenme Tesisleri, İstiklal Dinlenme Tesisleri, Yıldız Dinlenme Tesisleri ve Tuna Dinlenme Tesisleri gibi hijyenik ve nezih tesislerde mola verilmektedir. Didim Seyahat’in iptal prosedürü şu şekildedir: Bilet alan yolcu, biletini iptal etmek istediği takdirde, bu talebini, sefer saatinden en az 24 saat önce firmaya bildirmekle yükümlüdür. Online olarak alınan biletler, yine online olarak internet üzerinden iptal ettirilebilir. Fakat diğer biletlerin yazıhaneye teslim edilmesi gerekmektedir. 

Kuruluş Tarihi: 1964
Dursunbey Seyahat Dursunbey Seyahat
Doğu Kars Doğu Kars

Kars merkezli bir şehirlerarası seyahat firması olan Doğu Kars, resmi adıyla Öz Doğu Kars, 1983 yılında Mürsel Ekinci tarafından kurulmuştur. 12 otobüsten oluşan filosuyla Türkiye’nin pek çok şehrine seferler düzenleyen Doğu Kars, yolcularının konforu, güvenliği ve rahatı için azami özen göstermektedir. Zira Öz Doğu Kars firmasına ait otobüslerin büyük bir çoğunluğunda; Kablosuz İnternet, Rahat Koltuk, Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), TV (Genel), Müzik Yayını (Genel), Müzik Yayını (Koltuk), Cep Telefonu (Serbest), 220 Volt Priz, Koltuk Ekranı (10 inç), Okuma Lambası, Radyo (Kişisel) ve USB Giriş gibi özellikler mevcuttur. 

Kimi otobüslerde 2 + 1 VİP koltuklar bulunmaktadır. Öz Doğu Kars Turizm; Ağrı, Amasya, Batman, Bitlis, Düzce, Erzincan, Erzurum, İstanbul, İzmit, Sakarya, Van, Gebze, İstanbul, Horasan, İnegöl, Kocaeli (İzmit), Düzce, Bursa, Mardin, Pasinler, Sarıkamış, Sivas ve Yozgat gibi pek çok il ve ilçeye otobüs seferleri düzenlenmektedir. Doğu Kars otobüs biletlerinin ücreti ise ortalama 114 TL’dir. Bu fiyat ortalama bir değer olmakla birlikte; kat edilen mesafeye göre artabilir veyahut da azalabilir. 

Firmaya ait otobüsler yolculuk esnasında bulunduğu güzergaha göre; Bolu Efe Park Dinlenme Tesisleri, Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Hak (Efendioğlu) Dinlenme Tesisleri, Irmak Dinlenme Tesisleri, İmranlı Alışkan Dinlenme Tesisleri, Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi ve Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri gibi kaliteli tesislerde mola vermektedir. Öz Doğu Kars Turizm firmasından alınan bilet, iptal edilmek veya tarihi değiştirilmek istenirse, sefer saatinden en az 24 saat önce firmaya bilgi vermek ve gerekli işlemleri yaptırmak gerekmektedir. 

Kuruluş Tarihi: 1983
Doğuş Iğdır Turizm Doğuş Iğdır Turizm

1995 yılında kurulan Doğuş Iğdır Turizm, ismini kurulduğu ilden almaktadır. En iyi hizmet seçeneği sunan Doğuş Iğdır Turizm, hem otobüs seferi sırasında hem otobüs içerisinde hem de sonrasında kurumsal bir hizmet sağlıyor. Doğuş Iğdır Turizm’in seferleri arasında, Erzurum, Erzincan, Aşkale, Düzce, Erbaa, Erzurum, Horasan, Niksar, Osmancık, Pasinler, Refahiye, Sakarya, Tercan, Su şehri, Amasya, Merzifon, Gerede, Bolu, Adapazarı, İzmit, Gebze, Sultanbeyli ve İstanbul yer alıyor. Bu seferler ile her gün hareket saati 11.30’da hizmet veriliyor. 

Iğdır - İstanbul seferleri her gün Iğdır kalkışlı olmak üzere saat 11.30’da gerçekleşir. Iğdır - Ankara seferleri ise yine her gün Iğdır kalkışlı olmak üzere saat 15.00’de gerçekleşir. Doğuş Iğdır Turizm’in şubeleri arasında ise, Iğdır Merkez, Iğdır İtfaiye Karşısı, Tuzluca, Kağızman, İstanbul Otogar, Haren, Osmancık, Horasan, Hasankale, Erzurum, Amasya, Merzifon, Erzincan, İstanbul, Kurtköy, Halkalı, Gebze, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Harem, ve Sultanbeyli yer alıyor. 

Otobüs seferi boyunca dilediğiniz zaman su talep edebileceğiniz gibi hem sıcak ve soğuk içecek servisinden hem de özel ikramlardan yararlanabilirsiniz. Yolculuk boyunca internetten faydalanabilirsiniz. Yol sigortanız siz biletinizi aldığınızda otomatik olarak devreye giriyor. Farklı müziklerin yer aldığı Mp3’ü dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Eğer müzik dinlemek istemezseniz, uydu yayınından istediğiniz kanalı seyredebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 1996
Dönmez Koop Dönmez Koop
E
Ege Jet Turizm Ege Jet Turizm
Ege Seyahat Ege Seyahat
Elit Turizm Elit Turizm
Ege Yıldızı Turizm Ege Yıldızı Turizm
Efe Tur Efe Tur
Eşme Seyahat Eşme Seyahat
Es Turizm Es Turizm
Es Es İsmail Ayaz Es Es İsmail Ayaz

56 yıllık tecrübesiyle Es Es İsmail Ayaz, müşterilerin değişen beklentilerine uygun olacak şekilde hizmet verme anlayışı ile yola çıkmıştır. Yenilikçi otobüs filosuyla her şeyi düşünen firma; ücretsiz Wİ-Fİ ile koltuk arkası eğlence ekranından her türlü eğlenceyi sunmaktadır. Teknolojik donanımlı Mercedes marka araçları ile konforu bir üst kademeye çıkaran İsmail Ayaz, tecrübeli firma çalışanları ile tüm tedbirleri sağlamlaştırmıştır. Aynı zamanda müşterilerine VİP Card olanağı sağlayan firma, ayrıcalıklı indirimler de sağlamaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1963
Ede Turizm Ede Turizm

Yeniliklere ve isteklere anında en hızlı ve kaliteli hizmeti sunarak misafirlerini memnun ve mutlu etmek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Uygun fiyatlı bilet alternatifleri ile konforu ön planda tutan Ede Turizm ile; güler yüzlü çalışanları ile eşsiz bir yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. Geniş koltuk tasarımı ile göz açıp kapayıncaya kadar dilediğiniz yere ulaşmanızı sağlayan otobüsleri ile yolculuğunuzu rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 2019
Esadaş Esadaş

Dadaşlar diyarı Erzurum merkezli bir seyahat firması olan Esadaş, şehirlerarası ulaşım alanında hizmet vermektedir. 1983 yılında Şenpolat ailesi tarafından kurulan Esadaş, şehrin en köklü firmalarından biridir. Esadaş ile Türkiye’nin pek çok köşesinden Erzurum ve Erzincan’a otobüs seferleri düzenlenmektedir. Ülkede yaygın bir ulaşım ağına sahip olan seyahat firmasının otobüs filosu günümüzde 200’e yaklaşmıştır. Esadaş, yüksek standartlı ve donanımlı otobüsleriyle bir yıl için yaklaşık 2,5 milyon yolcu taşıma kapasitesine sahiptir. 

Asla vazgeçemeyecekleri ilkelerini ‘‘Güvenlik, kalitede süreklilik ve hizmette yenilik’’ olarak tanımlayan firma, satış ve seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetleri gibi aklınıza gelebilecek pek çok hizmeti bir bütünlük içinde yolcularına sunmaktadır. Türkiye’de yolcu taşımacılığı alanında model oluşturan lider bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Esadaş Seyahat Firması’nda yolcuların her türlü konforu ince detayına kadar düşünülmektedir. Ayrıca firmanın kendine ait bir konaklama tesisi de bulunmaktadır. 

Tesisin adı ise Esadaş Turizm Konaklama Tesisleri’dir. Bunların yanı sıra Esadaş, yolcularına 444 00 25 nolu Çağrı Merkezi ile günün her saati ücretsiz destek vermektedir. Sürekli bu firmayı tercih edenler için firma bünyesine ait olan ve avantajlı seyahat fırsatları sunan Esadaş Club Card adıyla bir ulaşım ve indirim kartı temin etmektedir. Firmanın en popüler seyahat rotaları arasında; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Eskişehir, Mersin, Gaziantep, Samsun, Denizli, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Diyarbakır, Balıkesir, Malatya, Şanlıurfa ve Sivas gibi güzide şehirler bulunmaktadır. 

Firma otobüsleri, yol üzerinde; Adalya Dinlenme Tesisleri, Akabe Dinlenme Tesisi, Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Demireller Başmakçı Dinlenme Tesisleri, Günaydın Tesisleri ve Irmak Dinlenme Tesisleri gibi pek çok noktada mola vermektedir. Esadaş Turizm’den alınan biletlerin iptal işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için söz konusu biletin sefer saatinden en az 24 saat evvel yazıhaneye teslim edilmesi gerekmektedir.

Kuruluş Tarihi: 1983
Elazığ Hazar Turizm Elazığ Hazar Turizm

Türkiye’nin en prestijli şehirlerarası otobüs firmalarından biri olan Elazığ Hazar Turizm, 1967 yılında Fikri Efendi Kaya ve Hamit Kaya tarafından kurulmuştur. Adından anlaşılacağı üzere Elazığ merkezi bir firma olan Elazığ Hazar Turizm, son model 30 adet otobüs filosu, 300'ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli, 30 adet şehir içi servisi, özverili, güler yüzlü ve saygılı personeli ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. ‘‘Önce Hizmet!’’ sloganıyla kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmeye devam eden firma, Türkiye’nin yedi bölgesine, 50’den fazla şehre otobüs ile ulaşım imkanı sağlamaktadır. 

Kendilerini, uzakları yakın eden, sevenleri birbirine kavuşturan bir şirket olarak tanımlayan Elazığ Hazar, yurtiçi ve şehir içi servis araçlarının yanı sıra modern, çağdaş ve özel yolcu terminali, Bilgisayarlı Bilet Otomasyon Sistemi ve modern konaklama tesisleri ile dikkat çekmektedir. 50 ilimize en kısa zamanda, en modern teknolojiyi sunarak, güvenilir ve kaliteli bir yolculuk deneyimi vadeden firma, Türkiye’nin en iyi ulaşım şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Elazığ Hazar Turizm’in otobüsleri ile Afyon, Ankara (Aşti), Balıkesir, Bursa, Elazığ, Eskişehir, Fatsa, Gebze, Giresun, Harem Otogar, İstanbul (Avrupa Yakası), İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Ordu, Samsun, Sivas, Uşak ve Ünye gibi il ve ilçelere kolayca ulaşılabilmektedir. Her biri son model olan Travego otobüslerinde, rahat koltuklar, koltuk ekranı (uydu yayını), kablosuz internet, usb girişi ve yeme - içme ikramı gibi özellikler bulunmaktadır. 

Elazığ Hazar Turizm ile yolculuk esnasında; Akabe Dinlenme Tesisi, Gölpınar Dinlenme Tesisleri, İstiklal Dinlenme Tesisleri, Mavikent Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, STR Dinlenme Tesisleri ve Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri gibi yeme - içme alanına hizmet veren pek çok nitelikli tesiste mola verilmektedir. Elazığ Hazar Turizm firmasından alınan bilet, iptal edilmek veya tarihi değiştirilmek istenirse, sefer saatinden en az 24 saat önce firmaya bilgi vermek ve bu hususta gereken işlemleri yaptırmak önem arz etmektedir. Tarihi geçmiş biletler için herhangi bir prosedür uygulanmamaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1967
Ece Turizm Ece Turizm
Ece Transfer Turizm Ece Transfer Turizm
Ece D2 Turizm Ece D2 Turizm

1950’li yıllarda nakliyeden yolcu taşımacılığı sektörüne adım atan Ece Turizm, 1960 yılına gelindiğinde, kamyon şaseli, ahşap otobüslerle yolcu taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır. 1970 yılına gelindiğinde ise dönemin teknolojik otobüslerini bünyelerine katarak, daha modern bir taşımacılık hizmeti vermeye başlayan Ece Turizm, aile şirketi olarak 1973 tarihinde Erzurum’da “DADAS TURIZM” adı altında yolcu taşımacılığı hizmetlerine devam etmişlerdir.

1980’li yıllarda aile bireylerinden Ahmet ECE’nin Trakya serüveni başlamış. Bu dönemlerde Ece Turizm’in temelini atmıştır. Bu dönemlerde Edirne’de yolcu taşımacılığı hizmetini “Dadaş Turizm” adıyla sunan Ahmet Ece, ilerleyen dönemlerde kendi ağını kurarak “Ece Turizm”i faaliyete geçirmiştir. Kurulduğu günden bu yana ilkeli duruşu ve müşteri memnuniyeti yönlerine ağırlık veren çalışmalarıyla gelmeyi başaran Ece Turizm, Trakya bölgesinin bilinen bir ismi halini almıştır.

Kuruluş Tarihi: 2015
Es Beylikdüzü Es Beylikdüzü

2018 yılında kurularak hizmet sektörüne giriş yapan Es Beylikdüzü, müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma anlayışını benimsemektedirler. Yolculuk sırasında konforlu ve hijyenik  bir ortamda seyahat etmenize sağlanıyor. Ayrıca çalışanlar oldukça profesyonel bir ekipten oluşuyor olması sorunsuz bir yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Henüz genç bir firma olarak devamlı olarak sektörde önemli bir yer edinmek ve güvenlik hususunda tüm önlemleri almayı hedef belirlemişlerdir. 

Çerkezköy ve İstanbul arasında faaliyet göstermekte olan Es Beylikdüzü firmasının sağladığı imkanlar arasında; internet, koltuk ekranı, TV, kulaklık, müzik yayını, okuma lambası, Digitürk, priz, Lig TV, okuma lambası, kişisel radyo, USB girişi, kahvaltı, çeşitli yiyecek ikramları, namaz zamanlarında mola vermesi yer alıyor.  Bilet iptali için Es Beylikdüzü firmasının müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Opsiyon tarihi geçen biletler iptal edilmemektedir. 

Kuruluş Tarihi: 2018
Ege Seyahat Ege Seyahat

İzmir merkezli Ege Seyahat 2015 yılında kurulan oldukça popüler bir firmadır. Ege Bölgesi’nden Türkye’nin diğer pek çok iline seyahat hizmeti veren firmanın gittiği bazı popüler şehirler şu şekildedir; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Eskişehir, Mersin, Gaziantep, Samsun, Denizli, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Diyarbakır, Balıkesir, Şanlıurfa, Malatya, Sivas. 

2+1 koltuk düzenine sahip araçları ile sefer düzenleyen Ege Seyahat, bu durumdan dolayı yalnız seyahat etmek isteyen kişiler içinde büyük avantaj sağlıyor. Böylelikle ister sevdikleriniz ile isterseniz tek başınıza yolculuk edebiliyorsunuz. İşinin ehli, güler yüzlü çalışanların a’dan z’ye eşlik edeceği gibi güvenilir ve konfor içerisinde olacağınız konusunda özgüvenliler. 

Araçların içerisinde USB girişi, priz, koltuk arkası Tv, müzik yayını, ikramlar gibi olanaklar sağlanmaktadır. Ayrıca ek servis hizmetleri de artı bir olanak olarak ön plana çıkıyor. Güzergah sırasında kullanılan en popüler mola noktaları; Dudu Konak Dinlenme Tesisleri, Sç Park Dinlenme Tesisleri’dir.

Kurulmuş olduğu günden bu güne dek müşteri istek ve görüşlerini gözeten firma, yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışma hayatına devam etmektedir. Buna bağlı olarak geçen zaman içerisinde sürekli olarak kendini yenilemeyi ve çağa ayak uydurmayı bir görev edinmişler. Bunu da ilk etapta yerel bir işletme olarak kurulan ancak günümüzdeki mevcut durumuna bakıldığında ne derece yol kat ettiği gözle görülür bir gerçek. 

Fakat başlangıç noktasından hiçbir zaman kopmayan Ege Seyahat, yerel bir firma olarak başlandıkları bu yolculuk için verdikleri mücadeleyi başta kendi çevresi olmak üzere yatırım ve faaliyetlerini hayata geçirmektedirler.

Kuruluş Tarihi: 2015
Es Beylikdüzü D2 Es Beylikdüzü D2

2018 yılında kurularak hizmet sektörüne giriş yapan Es Beylikdüzü, müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma anlayışını benimsemektedirler. Yolculuk sırasında konforlu ve hijyenik  bir ortamda seyahat etmenize sağlanıyor. Ayrıca çalışanlar oldukça profesyonel bir ekipten oluşuyor olması sorunsuz bir yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Henüz genç bir firma olarak devamlı olarak sektörde önemli bir yer edinmek ve güvenlik hususunda tüm önlemleri almayı hedef belirlemişlerdir. 

Çerkezköy ve İstanbul arasında faaliyet göstermekte olan Es Beylikdüzü firmasının sağladığı imkanlar arasında; internet, koltuk ekranı, TV, kulaklık, müzik yayını, okuma lambası, Digitürk, priz, Lig TV, okuma lambası, kişisel radyo, USB girişi, kahvaltı, çeşitli yiyecek ikramları, namaz zamanlarında mola vermesi yer alıyor.  Bilet iptali için Es Beylikdüzü firmasının müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Opsiyon tarihi geçen biletler iptal edilmemektedir. 

Kuruluş Tarihi: 2018
Eşme Ermenek Turizm Eşme Ermenek Turizm
F
Fk Beylikdüzü Seyahat Fk Beylikdüzü Seyahat
Fındıklı Toros Fındıklı Toros
Fethiye Seyahat Fethiye Seyahat
Fatsa Birlik Seyahat Fatsa Birlik Seyahat

Ordu'nun Fatsa ilçesinin değerli otobüs firmalarından olan Fatsa Birlik’in misyonu; güvenilir ve keyifli yolculuklar yapıp müşterinin memnuniyetini yüksek tutmaktır. Travego araçlarla beraber seferlerini yapan firma, konfor önceliğini misafirlerine yansıtmaktadır.Kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren Fatsa Birlik, herhangi bir sıkışıklığa ve aksaklığa yol açılmadan yolcularına rahat bir yolculuk yaptırıyor.

Kuruluş Tarihi: 2010
F5 Tur F5 Tur
Fındıkkale Turizm Fındıkkale Turizm

Giresun merkezli bir şehirlerarası otobüs firması olan Fındıklı Turizm, Türkiye’de model oluşturma ve dünya üzerinde referans gösterilen bir ulaşım firması olma hedefiyle 1986 yılında kurulmuştur. Muammer Karataş ve Sabri Karataş tarafından kurulan Fındıkkale Turizm, ilk olarak Giresun’un Bulancak ilçesinde faaliyete geçmiştir. 

Yolcu memnuniyetini ön planda tutan üstün nitelikli ekibi ve mükemmeliyetçiliği sayesinde kısa sürede rüştünü ispat eden firma, bugün, Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Afyon, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Kayseri, Şanlıurfa, Ordu, Bolu, Bursa, Çorum, Düzce, İzmit, Kırıkkale, Sakarya, Isparta, Amasya ve Uşak gibi şehirlere karşılıklı otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Yalnızca iller arası alanda değil; ilçelere de yolcu taşıyan Fındıkkale Turizm’in, Çarşamba, Havza, Gebze, İnegöl, Kavak, Merzifon, Fatsa, Ünye ve Terme gibi merkezi ilçelere de otobüs seferleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak firmanın şehir içi servis imkanı da mevcuttur. Fındıkkale Turizm’in hemen her otobüsünde; uydulu televizyonlar, araç içi yiyecek - içecek ikramı ve kablosuz internet gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Bunun yanı sıra firmanın seçili hatlarında, 2 + 1 otobüs koltukları ile konforlu bir yolculuk vadeden otobüsler kullanılmaktadır. Fındıkkale Turizm, otobüsleri genel anlamda Travego ve Setra tipindedir ve kimi otobüslerde seyahat esnasında kitap okumayı seven yolcular için okuma lambası gibi ekstra hizmetler dahi mevcuttur. Fındıkkale Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptal edilebilmesi için 444 55 28 çağrı merkezini arayabilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi: 1986
Fırtına Turizm Fırtına Turizm
G
Gümüş Turizm Gümüş Turizm
Gold İstanbul Gold İstanbul
Gürkan Turizm Gürkan Turizm
Güneş Tur Güneş Tur
Genç Turizm Genç Turizm
Gerzeliler Turizm Gerzeliler Turizm
Günsel Lines Günsel Lines
Gözde Turizm Gözde Turizm
Gelibolu Özde Turizm Gelibolu Özde Turizm
Gördes Seyahat Gördes Seyahat

Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek uluslararası normlara uygun, yenilikçi, temel ve kültürel değerlere bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olan firma, 27 yıldır müşterilerine üst seviye hizmet vermektedir. İnsan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmakla beraber; gelişmiş filosu ile beraber de bu potansiyeli sonuna kadar kullanmaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1194
Güven Akşehir Seyahat Güven Akşehir Seyahat
Gülen Turizm Gülen Turizm
Görele Seyahat Görele Seyahat
Golden Turizm Golden Turizm
Giresun Seyahat Giresun Seyahat
Genç Turizm Genç Turizm

’Sizlerle Varız’’ sloganıyla yolcularına kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı ilke edinmiş Genç Turizm, 1996 yılında Ordu merkezli kurulmuştur. Konforlu, güvenli ve hesaplı yolculuk sunmayı vizyon haline getirmiş firma, dinamik ve çalışkan kadrosuyla daha iyi hizmet vermek için kendini geliştirmekte.

Yolcu taşımacılığı sektöründe yılların getirdiği deneyim ile hizmet veren firma, Türkiye’nin birçok noktasına seyahat hizmeti sunmakta. Ulaşım sağladığı şehirlerden bazıları; İstanbul, Samsun, Sakarya, Ordu, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan’dır. Birçok bölgeye ve ilçeye ulaşım hizmeti sunan firma yolcularının, seyahatleri boyunca sıkılmaması için araç içi birçok donanım sunuyor. Yolculuğunuz sırasında müzik dinleyebilir ve film izleyebilirsiniz. Uydu TV sayesinde televizyon kanallarına bakabilir ve yiyecek içecek ikramından faydalanabilirsiniz. Araç içi hız sınırlandırması ve yol durumu takibi sayesinde güvenli bir yolculuk geçirerek varmak istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve konforlu yolculuklarınız için Genç Turizm, tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında yer almakta.

Ayırtılı bilgi ve sorularınız içi iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Non-Stop yolculuk, Açık Büfe Servisi internet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB

Kuruluş Tarihi: 1996
Genç Tur Genç Tur
Güney Akdeniz Güney Akdeniz

Türkiye’nin en bilinen ve en köklü şehirlerarası otobüs firmalarından biri olan Güney Akdeniz, 1974 yılında Antalya’da kurulmuştur. İlk olarak Akdeniz Seyahat adıyla hizmet vermeye başlayan firma, 2002 yılında adını, Güney Akdeniz olarak değiştirmiştir. Oldukça geniş bir otobüs filosuna sahip olan seyahat firması, Hatay, Adana, Antalya, Anamur, Alanya ve Gazipaşa gibi Akdeniz Bölgesinin önemli il ve ilçelerinin yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyükşehirlere de seferler düzenlemektedir. 

Geniş ulaşım ağı sayesinde gün içerisinde 50’den fazla otobüs seferi düzenleyen Güney Akdeniz’in uğradığı hemen her şehirde, en az bir şubesi bulunmaktadır. Ayrıca firma otobüsleri, seyahat esnasında, genel olarak; Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Pamukova Metin Tesisleri, Gazipaşa Bedir Dinlenme Tesisleri ve Yanışlı Ağaçlı Dinlenme Tesisleri’nde mola vermektedir. Güney Akdeniz seyahat otobüslerinin geneli Travego, Neoplan Starliner ve Man Fortuna modelinde olup; pek çoğunda kablosuz internet, rahat koltuklar (2 + 1 gibi) ve koltuk ekranı (10 inç) gibi özellikler mevcut. 

Güney Akdeniz Seyahat’ten almış olduğunuz biletlerin iptali için biletleri sefer saatinden en az 24 saat önce şubeye ya da terminallerde yer alan yazıhanelere teslim etmeniz gerekir. İnternet üzerinden online alınan biletlerin dökümü yapıldığı taktirde bu biletlerin iptali için de yine şube veya yazıhaneye başvurulmalıdır. 

Kuruluş Tarihi: 1974
Gerze Güven Keklik Gerze Güven Keklik

Sinop merkezli olarak kurulan Gerze Güven Keklik, kurulduğu tarihten itibaren kendini geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamayı hedefleyerek hizmet vermektedir. Gerze Güven Keklik İstanbul ve Sinop arası seferlerde en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Yolcularının yol boyunca sıkılmaması ve keyifli vakit geçirebilmesi için koltuk arkası ekranlar ve multimedya araçları bulunan araçlarla hizmet vermekte. Birçok eğitim ve güvenli eğitimi bilgisine sahip personel ve kaptanlarla kaliteli bir sürüş deneyimine çıkabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için Gerze Güven Keklik ile iletişim bölümündeki bilgilerden irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 2005
Gök Mavi Tur Gök Mavi Tur

Tokat merkezli bir otobüs firması olan Gök Mavi Tur, 2011 yılında Mustafa Dursun tarafından kurulmuştur. Mavi Gök Tur ile Merzifon, Amasya ve ilçeleri, Erbaa (Tokat) ve Tokat’ın Reşadiye ilçesinden, İstanbul’a otobüs seferleri düzenlemektedir. Yolcularını güvenilir, rahat, konforlu ve aynı zamanda keyifli bir yolculuk sunan Mavi Gök Tur, Travego model 4’ten fazla otobüsten oluşan bir filosu bulunmaktadır. 

Firmanın otobüslerinin büyük bir çoğunluğunda; TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest) ve okuma lambası gibi imkanlar mevcuttur. Mavi Gök Tur’un otobüsleri ile Amasya, Esenler (İstanbul), Havza (Samsun), Çarşamba (Samsun), Fatsa (Ordu), Düziçi, Gebze (Kocaeli), Kırıkhan, Erbaa (Tokat), Merzifon, Osmancık ve Harem (İstanbul) gibi pek çok yere ulaşmak mümkündür. Firma otobüsleri, seyahat esnasında, yol üzerinde Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri gibi tesislerde kısa süreli molalar vermektedir. 

Gök Mavi Tur’dan alınan her biletin, iptal, değişim veya iade hakkı bulunmaktadır. Bu husustaki en önemli koşul; biletin tarihinin geçmemiş olması ve sefer saatinden en az bir saat öce bildirilmiş olmasıdır. Biletinizi iptal etmek için firmanın çağrı merkezini arayabilir, şube ya da yazıhaneye giderek talebinizi iletebilirsiniz. Biletinizi internet üzerinden online olarak satın aldıysanız, yine internet üzerinden iptal edebilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi: 2011
Göltur Turizm Tali Göltur Turizm Tali
H
Has Elazığlılar Turizm Has Elazığlılar Turizm
Hisar Turizm Hisar Turizm
Haskaymak Seyahat Haskaymak Seyahat
Has Muş Turizm Has Muş Turizm

 Muş ili başta olmak üzere çevre iller olan Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Malatya'ya da ayrıca seferler düzenleyen firma; donanımlı araç filosu ile üstün kaliteyi bir arada tutmaktadır. 20 yıllık derin tecrübesi sonucunda edindiği en önemli hususun konfor olduğuna karar veren Has Muş Turizm, profesyonel araç içi ekibiyle beraber bu konforu müşterilerine sunmaktadır. Araçlarındaki özel koltuk tasarımlarıyla beraber misafirlerinin hem güvenliğini hem de sağlığını gözeterek, kalitesini müşterilerine hissettirmektedir.

Kuruluş Tarihi: 2014
Hatay CSR Turizm Hatay CSR Turizm
Huntur Huntur

Yılda 150 binden fazla yolcu taşımacılığı yapan Huntur Turizm; Türkiye Bulgaristan arası karayolu ulaşım seferleri düzenlemektedir. Türkiyenin en köklü otobüs firmalarından biri olan firma, misafirlerini  güzergahı üzerindeki en kaliteli ve temiz dinlenme tesislerinde konaklattırır. Huntur için rahatlık hep en ön planda olduğu için, gerek araçlarla, gerekse de araç içi koltuklarla bu rahatlığı müşterilerine ulaştırır. Yolcularına seyahat süresi boyunca açık büfe imkanı sunan Huntur, kalitenin önde gelen isimlerinden biridir.

Kuruluş Tarihi: 1969
Has Diyarbakır Seyahat Has Diyarbakır Seyahat

Has Diyarbakır Turizm ile Türkiye’nin birçok noktasına seyahat edebilir, hızlı ve güvenli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Gitmek istediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Birçok noktaya sefer düzenlene Has Diyarbakır Turizm ile: Bitlis, Hatay, Ankara, İstanbul, Sakarya, Uşak, Eskişehir, Adana gibi birçok bölgeye ulaşım hizmeti sağlamakta. Konforlu koltuklar ve araç içi multimedya özellikleri sayesinde keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Filosundaki 72 adet otobüsü ile birçok seyahat noktası bulunan Has Diyarbakır seyahat sizlere daha iyi hizmet vermek için kendini geliştiriyor. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: İnternet, Sınırsız İkram, Kulaklık, Geniş Koltuklar, Koltuk Arkası TV.

Kuruluş Tarihi: 2004
Hatay Öztur Hatay Öztur

1996 yılında, Remzi Yabancı, Ferit Yabancı ve Sami Yabancı kardeşler tarafından kurulmuş olan Hatay Öztur Turizm, tahmin edileceği üzere Hatay merkezi bir seyahat firmasıdır. Şehirlerarası otobüs firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Hatay Öztur, Antalya ve Hatay'ın birçok ilçesine sefer düzenlediği gibi daha pek çok şehre de seferler gerçekleştirmektedir. 

Firmanın seferler düzenlediği il ve ilçeler arasında; İstanbul, Adana, Ankara, Alanya, Antalya, Erzin, Hatay, Kemer (Antalya), Kırıkhan, Manavgat (Antalya), Mersin (İçel), Serik, Silifke ve Tarsus (Adana) bulunmaktadır. Birkaç dinlenme tesisi ile anlaşmalı olan Hatay Öztur otobüsler yol üzerinde; Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Taşpınar Dinlenme Tesisler, İsmailoğlu Dinlenme Tesisleri, Zirve Dinlenme Tesisleri ve Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri’nde yeme - içme molası vermektedir. 

Travego otobüslerden oluşan 9’dan fazla filosuyla hizmet veren firmanın otobüslerinde kablosuz internet, koltuk ekranı (uydu yayını), TV (Genel), kulaklık ve müzik yayını gibi özellikler bulunmaktadır. Hatay Öztur Turizm otobüs bileti alan yolcular, biletlerinin iptalini istemesi halinde hareket saatinden en az 1 saat önce firmaya bildirmekle yükümlüdür. Firmanın yazıhanelerinden ya da çağrı merkezi üzerinden bilet değişikliği veya iptali konusunda destek alınabilmektedir. Otobüsün hareket saatinden sonra bilet üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1996
Halı Kent Turizm Halı Kent Turizm

1983 yılında, Manisa’nın Demirci ilçesinde hizmete açılan Halıkent Otobüs İşletmesi, 30 ortaklı bir kooperatif tarafından kurulmuştur. Halıkent Turizm, Demirci (Manisa), Salihli, İzmir, Manisa, Akhisar ve Balıkesir’e yolcu taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen yıl kendisini geliştiren, daha profesyonel kadrolar ve yepyeni otobüslerle çalışmaya devam eden firma, 2005 yılında İstanbul, 2006 yılında ise Ankara’yı da bünyesine katmış ve seferler düzenlemeye başlamıştır. 

Şehirlerarası otobüs taşımacılığı alanında oldukça başarılı bir firma olan Halıkent Turizm, şirket olarak amacını şu cümleyle açıklıyor: ‘‘Gelişen Ege’nin hissedilen gücünü her geçen gün daha fazla hissettirmeyi bir borç bilmekteyiz.’’ Halıkent Turizm ile Türkiye’de Akhisar, Balıkesir, Demirci, Harem (İstanbul), İstanbul (Avrupa Yakası), İzmir, Manisa, Turgutlu ve Bursa gibi şehirlere otobüs seferleri düzenleniyor. 

Firmanın en popüler durakları arasında ise yine Akhisar, Harem Otogarı, Salihli (Manisa), Turgutlu (Manisa), İstanbul, Balıkesir, Bursa, Demirci (Manisa), Yalova ve İzmir bulunuyor. Travego ve Man Fortuna tipindeki 18 otobüsten oluşan filosuyla yolcularını taşıyan firmanın araçlarının büyük bir çoğunluğunda; TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest), okuma lambası ve yiyecek - içecek ikramı gibi olanaklar mevcuttur. 

Halıkent Turizm’den alınmış olan bir biletin iptali için firma yazıhanesine başvurmak ya da çağrı merkezini aramak gerekmektedir. Bunlardan biri yapılarak, iptal talebi firmaya mutlaka iletilmelidir. Online olarak alınan biletler, yine internet üzerinden online olarak iptal ettirilebilmektedir. Günü geçmiş biletler için ise herhangi bir işlem yaptırmak mümkün değildir.

Kuruluş Tarihi: 1983
Has Lider Siirt Seyahat Has Lider Siirt Seyahat

Siirt Has Turizm, adından da anlaşılacağı üzere Siirt merkezli bir seyahat firmasıdır. 2006 yılında Selahattin Karpuz tarafından kurulan Siirt Has Turizm, konforlu, güvenlikli ve kaliteli bir yolculuk için tüm ihtimaller göz önünde bulundurmakta ve her imkanı yolcularına sunmaktadır. Firmanın Travego model 10’dan fazla otobüsten oluşan nitelikli bir filosu bulunmaktadır.

Firmaya ait olan bu otobüslerin büyük bir çoğunluğunda; kablosuz internet, rahat koltuk, koltuk ekranı (uydu yayını), TV (genel), müzik yayını (genel), müzik yayını (koltuk), cep telefonu (serbest), 220 volt priz, koltuk ekranı (MIT), namaz vakitlerinde mola, okuma lambası, radyo (kişisel), koltuk ekranı (13 inç) ve usb girişi gibi pek çok özellik mevcuttur. 

Siirt Has Turizm otobüsleri ile Adana, Aksaray, Alanya, Ankara (Aşti), Antalya, Bismil, Bolu, Ceyhan, Diyarbakır, İstanbul (Avrupa Yakası), Kocaeli (İzmit), Manavgat, Mersin (İçel), Osmaniye, Siirt, Siverek, Sultanbeyli, Şanlıurfa ve Tarsus gibi il ve ilçelere ulaşılabilmektedir. Siirt Has Turizm’in en sık gittiği en popüler şubeleri ise Adana, Antalya, Gaziantep, Aksaray, Batman, Gebze, Alanya, Bolu, Harem (İstanbul), Ankara, Diyarbakır ve İstanbul’dur. 

Siirt Has Turizm otobüsleri seyahat esnasında yol üzerinde, Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri, Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri ve Türsan Dinlenme Tesisleri gibi pek çok noktada mola vermektedir. Siirt Has Turizm’den alınan biletler için iptal, iade ve değişim işlemleri uygulanabilmektedir. Alınan biletlerin iptali için sefer saatinden en az 24 saat önce bu husus firmaya bildirilmelidir. Bilet internet üzerinden online olarak satın alınmışsa, tarihi geçmediği takdirde yine online olarak iptal ettirilebilmektedir. Zamanı geçen biletler için iptal, iade veya değişiklik gibi herhangi bir işlem yaptırılamamaktadır.

Kuruluş Tarihi: 2006
Has Mutlular Has Mutlular
Has Karayolu Has Karayolu
Has İstanbul Has İstanbul
I
Iğdırlı Turizm Iğdırlı Turizm

Iğdır’da 1989 yılında yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan firma, Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlamak için kendini geliştiriyor.

28 yıllık tecrübesi ile firma, yolcularını Türkiye’nin birçok noktasına güven ve konfor içerisinde taşımayı hedefliyor. Birçok noktaya ulaşım hizmeti sağlayan firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Ankara, Gümüşhane, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Erzincan, Trabzon ve Ordu bulunmaktadır. Firma daha birçok şehir ve ilçeye ulaşım hizmeti sunmaktadır. Yolcularına adil ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firma seyahatiniz boyunca sıkılmadan varış noktanıza ulaşabilirsiniz. Mercedes Travego model araçlar içerisinde bulunan; internet, dijital ekran ve uydu TV bağlantısı sayesinde yolculuklarınızdan keyif alacaksınız. Geniş koltuk aralıkları ve 2+1 düzeni ile yolculuğunuzda evinizdeki konforu hissedebilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında can ve mal güvenliğinizi korumak için birçok hususa dikkat eden firma, bagaj kontrolü, yol durumu ve hava durumu takibi gibi birçok durumu kontrol ederek yola çıkıyor. Müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesi ilkelerini gözeterek hizmet veren firma yolcularının tüm isteklerine cevap verebilmek için kendini geliştiriyor. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlayan Iğdırlı Turizm’i seyahatlerinizde tercih edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: İnternet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB, Priz

Kuruluş Tarihi: 1989
Isparta Petrol Turizm Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm, faaliyete geçtiği yıldan itibaren yolcularının konforlu ve güvenli seyahatlerini sağlamak için kendini geliştirmeye devam ediyor. İstanbul, İzmit, Aydın, Balıkesir, Çanakkale gibi birçok Büyükşehir’e ulaşım sağlayan Isparta Petrol Turizm ile gitmek istediğiniz birçok noktaya kolay ve hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Yolculuklarınızın zaman kaybı olarak geçmemesi için, seyahatiniz boyunca eğlenebileceğiniz birçok ekipman filosundaki araçlarda sağlanmış bulunmakta.MP3,film, televizyon gibi özelliklerden yararlanabilir ve yol boyunca servis edilen ikramlar ile yolculuğunuzu keyifle sonlandırabilirsiniz.7/24 online bilet alabileceğiniz internet sitesi ve müşteri hizmetlerine iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 1994
İ
İzmir Mavi Travel İzmir Mavi Travel
İzzet Öztürk Seyahat İzzet Öztürk Seyahat
İzmir Balıkesir Koop İzmir Balıkesir Koop
İstanbul Express İstanbul Express
İzmit Seyahat İzmit Seyahat
İzmir Bodrum Koop Turizm İzmir Bodrum Koop Turizm
İlk Tur İlk Tur
İzmir Turizm İzmir Turizm
İzmir Kuşadası Turizm İzmir Kuşadası Turizm
İyigün Çarşamba Turizm İyigün Çarşamba Turizm
İstanbul Seyahat Havalimanı İstanbul Seyahat Havalimanı
İstanbul Seyahat İstanbul Seyahat

1940 yılından beri de taşımacılık sektöründeki yerini gitgide sağlamlaştıran İstanbul Seyahat A.Ş. firması, bu gün de yenilenmiş, son derece lüks ve konforlu araçları ile adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Konforlu, lüks ve keyifli yolculuğun 1 numaralı adresi olan İstanbul Seyahat, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile ergonomik bir seyahat imkânı sunmaktadır. Yolcularının her birini adeta misafiri olarak ağırlayan İstanbul Seyahat, günümüzün vazgeçilmez otobüs firmalarından biridir.

Kuruluş Tarihi: 1940
İstanbul Konfor İstanbul Konfor
İstanbul Kalesi İstanbul Kalesi
İspir Tur İspir Tur
İnci Turizm İnci Turizm
J
Jet Turizm Jet Turizm

Türkiye’de şehirlerarası seyahat sektörüne, ilk olarak 1983 yılında adım atan Jet Turizm, Hatay’ın Antakya ilçesi merkezli bir otobüs firmasıdır. Günümüzde şehirlerarası otobüs firmalar arasında hatırı sayılır bir üne sahip olan Jet Turizm, Enver Bayram ve Kadir Jöntürk tarafından kurulmuştur. Jet Turizm’in ulaşım güzergahı, genel anlamda Türkiye’nin batı illerini kapsayan bir ağdan oluşmaktadır. Kurulduğu ilk aylarda, Hatay - İstanbul, Hatay - Ankara, Hatay - İzmir ve Hatay - Bursa arasında karşılıklı otobüs seferlerine başlamıştır. 

Kaliteli ve müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet anlayışı sayesinde zaman içerisinde ulaşım ağını geliştiren Jet Turizm, bugün, Afyon, Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Karabük, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Uşak ve Yalova gibi pek çok şehre otobüs seferleri düzenlemektedir. Travego Neoplan Starliner ve Neoplan Tourline gibi otobüslere sahip olan Jet Turizm’in hemen her aracında, ücretsiz wi-fi, rahat koltuk ve Koltuk Ekranı (Uydu Yayını) gibi özellikler mevcuttur. 

Bilet iptali esnasında Jet Turizm tarafından bilet iptal prosedürü göz önünde bulundurulur. Bu doğrultuda iptalini talep edeceğiniz biletlerin sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelere teslim edilmesi gerekir. Online biletler, çıktıları alındı ise biletlerin online olarak iptali mümkün değildir; şubeye gidilmelidir. 

Kuruluş Tarihi: 1983
K
Koç Tur1 Koç Tur1
Kale Birlik Kale Birlik
Kapadokya VIP Turizm Kapadokya VIP Turizm
Kahta Petrol Turizm Kahta Petrol Turizm
Kontur Turizm Kontur Turizm
KutahyalilarTurizm KutahyalilarTurizm
Kula Birlik Kula Birlik
Köksallar Seyahat Köksallar Seyahat

1988 yılında yolcu taşımacılığı faaliyet göstermeye başlayan Mersin merkezli firma, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla yolcularına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş firma, Mersin’in yanı sıra Türkiye’nin birçok noktasına seyahat hizmeti sunuyor. Firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Bursa, Aydın, Ankara, Denizli, Adana, İzmir, Kahramanmaraş gibi birçok il ve ilçede hizmet vermekte. Güvenli ve hızlı seyahat edebilmeniz için özel eğitimlerden geçmiş deneyimli kaptanları sayesinde huzurlu bir seyahat geçirebilirsiniz. Güler yüzlü personelleri ve araç içi multimedya araçları sayesinde yolculuğunuz boyunca sıkılmayacak ve zamanınızı aktif biçimde değerlendirebileceksiniz. Yolculuğunuzun güvenli, konforlu ve hızlı geçmesini vaat eden Mersin Köksal Turizm, gitmek istediğiniz noktalara ulaşırken tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden Mersin Köksal Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler; uydu TV, internet, koltuk arkası TV, kulaklık,mp3, yiyecek ve içecek ikramı.

Kuruluş Tarihi: 1988
Koçtur Koçtur
Koç Turizm Koç Turizm

Trakya'nın önde gelen firmalarından biri olan Koç Turizm, Kırklareli şehrini merkez alarak hizmet sunmaktadır. Lüleburgaz ilçesine seferler düzenleyen Koç Turizm, taşımacılık işini özveri ile yapar.AR-GE yatırımlarına önem veren, güvenliği elden bırakmayan Koç turizm, yeniliklere daima açık bir firmadır. Aynı zamanda; şirketlerin, holdinglerin, fabrikaların, özel ya da kamu kurumlarının personel taşımacılığını da yapan kuruluş; ikramlar konusunda da oldukça başarılıdır.

Kuruluş Tarihi: 1989
Koç Tur Koç Tur
Keşan Birlik Keşan Birlik
Kastamonu Güven Turizm Kastamonu Güven Turizm
Kars Cengiz Turizm Kars Cengiz Turizm
Karacaerler Candaş Turizm Karacaerler Candaş Turizm
Karaca Ardahan Turizm Karaca Ardahan Turizm
Karabük Doğuş Karabük Doğuş
Kara Ağa Turizm Kara Ağa Turizm
Kahta Petrol Kahta Petrol
Kiğı Karakoçan Turizm Kiğı Karakoçan Turizm
Kale Seyahat Kale Seyahat

Yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biri olan Kale Turizm, yolcu ve sefer sayısını arttırır Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti sunmayı hedefliyor.

Birçok noktada ulaşım hizmeti sağlayan firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Yalova, Kocaeli, Tokat, Yalova, Ordu, İzmir, Tekirdağ bulunmaktadır. Firma daha birçok il ve ilçeye ulaşım hizmeti sunmaktadır. Yolcularına kaliteli ve lüks bir seyahati vaat eden firma mükemmel hizmet kalitesi ilkesiyle çalışıyor. Yolculuğunuz sırasında araç içerisinde bulunan multimedya özelliklerinden faydalanabilir ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Müzik çalar, internet ve dijital ekran sayesinde yolculuğunuz sırasında zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firma istediğiniz birçok noktaya ulaşım hizmeti sağlıyor. Gideceğiniz mesafeler ister uzun ister kısa olsun yolculuğunuz boyunca dinlenebileceğiniz geniş koltuk özelliği ile evinizdeki konforu hissedebilirsiniz. Yolcularının can ve mal güvenliğine önem veren firma, güvenliği sağlayarak oluşabilecek kazalara karşı önlemler alıyor. Araç yola çıkmadan önce; hava ve yol durumu kontörlü, araç arıza kontrolüz sınırlandırması, ani fren sistemleri ve daha birçok özelliği gözden geçiriyor. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlayabileceğiniz Kale Turizm, seyahatlerinizde tercih edebileceğini firmalardan. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz. 

Hizmetler: İnternet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB, Priz

Kuruluş Tarihi: 1975
Köksallar Köksallar

1988 yılında yolcu taşımacılığı faaliyet göstermeye başlayan Mersin merkezli firma, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla yolcularına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş firma, Mersin’in yanı sıra Türkiye’nin birçok noktasına seyahat hizmeti sunuyor. Firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Bursa, Aydın, Ankara, Denizli, Adana, İzmir, Kahramanmaraş gibi birçok il ve ilçede hizmet vermekte. Güvenli ve hızlı seyahat edebilmeniz için özel eğitimlerden geçmiş deneyimli kaptanları sayesinde huzurlu bir seyahat geçirebilirsiniz. Güler yüzlü personelleri ve araç içi multimedya araçları sayesinde yolculuğunuz boyunca sıkılmayacak ve zamanınızı aktif biçimde değerlendirebileceksiniz. Yolculuğunuzun güvenli, konforlu ve hızlı geçmesini vaat eden Mersin Köksal Turizm, gitmek istediğiniz noktalara ulaşırken tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden Mersin Köksal Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler; uydu TV, internet, koltuk arkası TV, kulaklık,mp3, yiyecek ve içecek ikramı.

Kuruluş Tarihi: 1988
Kılıçkaya Turizm Kılıçkaya Turizm
Kars Kalesi Kars Kalesi

Adından da anlaşılacağı üzere Kars merkezli bir seyahat firması olan Kars Kalesi Turizm, 2000 yılında, Turgay Mengiliğli tarafından kurulmuştur. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren Kars Kalesi Turizm, taşımacılık sektörünü iyi tanımakta olup; yolcu gereksinimlerini iyi analiz ederek yerine getirmektedir. Firma, uzman şoförler ve hostlar ile çalışmayı misyon edinmiş ve yolculuk güvenliğini azami düzeyde sağlamak için tüm tedbirleri almaktadır. 

Yolculuk konforunu üst seviyelere taşımak için araç içerisinde farklı multimedya imkanları sunan firma otobüslerinde, bu sayede yolcuların yolculuk esnasında sıkılmalarının önüne geçilmektedir. Kars Kalesi Turizm otobüsleri; Adana, Afyon, Aksaray, Ankara (Aşti), Bursa, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, İnegöl, İstanbul (Avrupa Yakası), İzmir, Kars, Kayseri, Konya, Mersin (İçel), Niğde, Sarıkamış, Tarsus ve Yozgat gibi il ve ilçelere seferler düzenlemektedir. 

Firmanın en sık gittiği şubeler ise; Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Bursa, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gebze ve Isparta’dır. 27 otobüslük nitelikli bir filoya sahip olan Kars Kalesi’ne ait olan araçların büyük bir çoğunluğunda; kablosuz internet, rahat koltuk, kulaklık, müzik yayını (genel), müzik yayını (koltuk), cep telefonu (serbest), koltuk ekranı (10 inç), okuma lambası, radyo (kişisel), koltuk ekranı (13 inç) ve usb girişi gibi özellikler bulunmaktadır. 

Mola vermek için kaliteli dinlenme tesislerini tercih eden firmanın mola durakları; Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Hak (Efendioğlu) Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Egemen Dinlenme Tesisleri, Günaydın Tesisleri, İmranlı Alışkan Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri, Tapan Dinlenme Tesisleri, Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri ve Türsan Dinlenme Tesisleri’dir. 

Kars Kalesi Turizm şubelerinden satın alınan biletler, 0 (474) 223 60 60 nolu çağrı merkezini aranılarak iade, iptal, değişim ve açığa alma gibi işlemlere tabi tutulabilir. Opsiyonu geçmiş biletler için iptal, açığa alınma ya da ücret iadesi gibi durumlar söz konusu değildir. Online platformlardan satın alınan biletler - dökümü yapılmadığı takdirde - yine online olarak iptal ettirilebilmektedir. 

Kuruluş Tarihi: 2000
Karapınar Seyahat Karapınar Seyahat
Keşanlılar Keşanlılar
Kütahyalılar Kütahyalılar
L
Lider Midyat Koç Lider Midyat Koç
Lider Batman Turizm Lider Batman Turizm
Lüx Aydın Turizm Lüx Aydın Turizm
Lüks Yonca Turizm Lüks Yonca Turizm
Lider Çerkeş Turizm Lider Çerkeş Turizm
Lüx Beydayı Lüx Beydayı
Lüks Artvin Seyahat Lüks Artvin Seyahat
Lüks Oklar Seyahat Lüks Oklar Seyahat
Lüx Perla Turizm Lüx Perla Turizm
Lüks Yonca Seyahat Lüks Yonca Seyahat
Lüks Yalova Seyahat Lüks Yalova Seyahat
Lüks Karaman Birer Turizm Lüks Karaman Birer Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat Lüks Karadeniz Seyahat
Lüks Hatay Birlik Turizm Lüks Hatay Birlik Turizm
Lüks Fırat Turizm Lüks Fırat Turizm
Lüks Erova Turizm Lüks Erova Turizm

Lüks bir ulaşım imkânı yaratmakta öncü olan firma, yolcularının beklentilerini çok iyi tespit ederek, güvenli ve kaliteli yolculuk yapmalarını sağlamaktadır. Türkiye'nin birçok yerine misafirlerini özenle ulaştırmayı hedefleyen Lüks Erova, yaklaşık 30 filosu ile kalitenin adresi olmaya devam etmektedir. Yolcularının en iyi hizmeti hak ettiğini düşünen firma, gerek kalitesi gerekse de tecrübeli şoförleri ile taşımacılığın önde gelen isimlerindendir. Firma aynı zamanda “Yolcum Nerede” uygulaması ile müşterilerimizin sevdiklerinin nerede olduğunu anlık olarak takip edebildikleri bir sisteme sahiptir.

Kuruluş Tarihi: 1990
Lüks Ereğli Turizm Lüks Ereğli Turizm
Lüks Bayburt Seyahat Lüks Bayburt Seyahat
Lüks Aksel Seyahat Lüks Aksel Seyahat
Lilian Expres Turizm Lilian Expres Turizm
Lider Anadolu Lider Anadolu

Başta Doğu Anadolu olmak üzere pek çok noktaya seferler düzenleyen firma; huzurlu ve keyifli yolculuklar için tercih edilecek en değerli firmalardan biridir. Ayrıca seyahatinizi tamamladıktan sonra da hizmet vermeye devam eden firma, sağladığı servis olanağıyla beraber, kent merkezine ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Geniş otobüs ağıyla beraber gün içerisinde birden fazla sefer düzenleyen Lider Anadolu, tablet ekranlar sayesinde televizyon izleme, müzik dinleme, film izleme, internete girme gibi aktiviteleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 2012
Lale Seyahat Lale Seyahat
Lüks Hitit Turizm Lüks Hitit Turizm
Lüks Mersin Lüks Mersin

Mersin merkezli kurulmuş olan otobüs firması, sektörde belirleyici ve referans marka olma vizyonuyla hareket ederek en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için faaliyet göstermekte. Müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterek Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti sunmayı hedefleyen firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Mersin, Bursa, Ankara, Eskişehir, Yalova, Uşak bulunmaktadır. 

Lüks Mersin turizm yolcularının can ve mal güvenliği için yolcularına 30 kg ‘mı geçmeyecek iki bagaj hakkı tanımaktadır. Firma, filosundaki araçlar yola çıkmadan önce güvenlik önlemlerini elden bırakmamak için; yol takibi, hava durumu kontörlü, hız sınırlandırması sistemi, araç donanım ve ekipman kontrolü yapmaktadır. Gitmek istediğiniz noktaya güvenli ve rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için firma, deneyimli kaptanlar ve eğitimli personellerle çalışmaktadır. 

Yol boyunca geçen zamanı aktif değerlendirmek için araç içi multimedya donanımlarından faydalanabilirsiniz. Koltuk arkası dijital ekran sayesinde film ve dizi seyredebilir, internete girebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. USB girişi sayesinde aktarmak istediğiniz tüm görüntüleri ekrana yansıtabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlarken Lüks Mersin Seyahat, tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında bulunmakta. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 1989
Lüks Batman Lüks Batman

1996 yılında yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyete başlamış olan firma yılların getirdiği tecrübe ile taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Vizyon olarak her zaman daha ileriye gitmeyi hedefleyen firma ,’’ Evinizdeki konforu yollarda da sağlıyoruz’’ sloganıyla hareket ederek gideceğiniz noktaya en konforlu ve güvenli şekilde ulaşmanız için kendini yeniliyor. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti sunan firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Ankara, Batman, Diyarbakır, Elâzığ, Kayseri, Gaziantep, İzmir, Kocaeli bulunmakta. 

Birçok noktaya seyahat edebileceğiniz firma için en önemli ilkelerin başında yollarda can ve mal güvenliğinin sağlanması. Bu ilke doğrultusunda yola çıkamadan önce; hava durumu ve yol çalışmaları takibi, hız sınırlandırması, arıza kontrolü, araç içi donanım denetimi gibi birçok unsuru gözden geçirmektedir. Deneyimli kaptanları ve eğitimli hostları sayesinde yolculuklarınızı keyifli birer seyahate dönüştürebilirsiniz. Firma, Mercedes Travego model araçlarıyla yolcularının seyahatleri sırasında sıkılmaması için araç içerisinde birçok multimedya özelliği sağlanmakta. 

Bu özelliklerden faydalanarak araç içerisinde dizi, film izleyebilir ve ya müzik dinleyebilirsiniz. Daha birçok özellikten faydalanarak yolculuğunuz sırasında geçen zamanı verimsiz zaman olmaktan kurtarabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlayan Lüks Batman Seyahat, seyahatleriniz sırasında tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında yer alıyor. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 1996
Lider Muş Tur Lider Muş Tur

Lider Muş Turizm, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla 2000 yılından bu yana şehirlerarası seyahat sektöründeki yoluna emin adımlarla devam ediyor. Yolcularına, huzurlu, konforlu ve güvenilir bir seyahat deneyimi sunan Lider Muş Turizm, tecrübeli ve seçkin çalışan kadrosuyla, Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleniyor.

Lider Muş’un en popüler durakları arasında; Adana, Bursa, Gebze, Afyon, Elazığ, Hatay, Aksaray, Eskişehir, İskenderun, Ankara, Gaziantep ve İstanbul yer alıyor. Şubelerin yanı sıra firmanın seferler düzenlediği il ve ilçeler arasında; Bingöl, İzmir, İstanbul (Avrupa Yakası), Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Osmaniye ve Patnos gibi daha pek çok yer bulunuyor. 

Travego ve Tourismo tipi 18 adet otobüsten oluşan filosuyla hizmet veren Lider Muş Turizm’e ait araçların büyük bir çoğunluğunda; internet, rahat koltuklar, koltuk ekranı (uydu yayını), TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), müzik yayını (koltuk), cep telefonu (serbest), 222 volt priz, koltuk ekranı (MIT), namaz vakitlerinde mola, koltuk ekranı (10 inç) ve usb girişi gibi özellikler bulunuyor. 

Lider Muş Turizm otobüsleri, seyahat esnasında, yol üzerinde bulunan; Bingöl Yükseller Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Ulu Dinlenme Tesisleri, Gökdelen Dinlenme Tesisleri, Köroğlu Park Dinlenme Tesisleri, Velioğlu Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri ve Yücesan Dinlenme Tesisleri gibi temizlik ve kalite konusunda iddialı olan pek çok tesiste mola veriyor. 

Lider Muş Turizm’den alınan bir biletin iptali söz konusu olduğunda, otobüsün hareket saatinden en az 1 saat öncesinden firmaya bildirilmesi gerekmektedir. Bildirmek için 444 3 449 nolu çağrı merkezini arayabilir veya yazıhaneye gidebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 2000
Lüks Kahramanmaraş Turizm Lüks Kahramanmaraş Turizm

1971 yılından bu yana yolu taşımacılık sektöründe hizmet veren Lüks Kahramanmaraş Turizm, kalite ve yolcu güvenliğini gözeterek, yolcularına en iyi seyahati yaşatmayı amaçlamakta. Yolcularını müşteri gibi değil misafir olarak gören firma müşterilerine ve çalışanlarının haklarına saygı duymaktadır. Türkiye’nin birçok noktasına giderken Lüks Kahramanmaraş Turizm’i tercih edebilirsiniz. İstanbul, Kayseri, Bolu, Sakarya, Eskişehir gibi birçok il ve ilçeye ulaşım sağlamakta. Ulaşım sağlamak istediğini noktalara kolayca bilet alıp, hızlıca varmak istediğiniz noktaya gidebilirsiniz. Lüks Kahramanmaraş Turizm müşteri memnuniyetini gözeterek kalite ve güvenle hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 1971
Lider Vip Travel Lider Vip Travel
Lüks Muradoğlu Turizm Lüks Muradoğlu Turizm
Lüks Nur Seyahat Lüks Nur Seyahat

1995 senesinde kurulan Lüks Nur Seyahat, yurt içi ve yurtdışı olmak üzere seyahat düzenleyen Hatay merkezli bir firmadır. Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, İstanbul, İzmir, Konya, Kütahya ve Uşak’a her gün düzenli olarak sefer düzenlemektedir. Yurtdışında ise Suudi Arabistan, Halep-Şam, Yemen ve Sudan’a ulaşım sağlıyor.

Güvenilir, rahat ve hızlı şekilde yolculuk süreci yaşatmak isteyen firma, bunun için devamlı olarak çalışmaya devam ediyor. Öyle ki yenilik olan her şeye açık olma konusunda hassaslar. Sloganları "Huzur ve güvenin ismi " olan Hatay Nur Seyahat, belirtilen süre içerisinde en güvenilir şekilde ulaşım noktalarına ulaşmayı hedeflemektedirler.

Yurtiçi kadar yurtdışına da yolcu taşımacılığı yapması sebebiyle dünya ölçülerinde bir firma olma yolunda önemli çalışmalar gerçekleştirmektedirler. Çalışanları ile de her daim bu ideallerini gerçekleştirme hususunda son derece önemli bir noktada yer alıyor olup personellerine karşı da işini en iyi şekilde yapmalarına dair motive eden bir firmadır. 

Seferler esnasında kullandıkları mola noktaları şekildedir; Akün Dinlenme Tesisleri, Dudu Konak Dinlenme Tesisleri, Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri, Kaptan Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Str Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri.

Eğlenceli bir yolculuk geçirmeniz adına araç içerisinde; Lig TV yayını, kablosuz internet, yolculuk boyunca çok çeşitli ikramlar, rahat koltuklar, müzik yayını gibi imkanlar sunmaktadır. Yılların birikimi olan deneyimleri ile keyifli bir yolculuk yaşamanızı sağlayan Lüks Nur Seyahat, her geçen gün yeni döneme ayak uydurmayı misyon edinmiştir. 

Kuruluş Tarihi: 1995
Lider Alanya Lider Alanya
Lider İstanbul Lider İstanbul
Lux Diyarbakır Lux Diyarbakır
M
Mardin Artuklu Seyahat Mardin Artuklu Seyahat
Metro Turizm Metro Turizm
Mercan Tur Mercan Tur
Muş Murat Turizm Muş Murat Turizm

Müşterilerinin memnuniyetini sağlamakla beraber "Yenilikçi" ve "Gelişimci" bir yol izleyen firma, "Mükemmeliyetçilik" odaklıdır. Önceliğin insan olduğunun bilinci ile hareket eden Muş Murat Turizm, çevreye ve insanlığa karşı da son derece özverili yaklaşmaktadır. 2011'den bu yana kalitesinden ödün vermeyen firma, gün geçtikçe kendini geliştirmeye ve sektörde öncü olmaya devam etmektedir. Muş, Bitlis, Batman gibi iller arası ulaşım hizmeti veren firma, aynı zamanda keyifli yolculuklar sunmak için araçlarında rahat koltuklar sunmaktadır. Yolculuğun emniyetli bir biçimde tamamlanabilmesi için tüm filoyu düzenli ve periyodik muayenelerden geçirmeyi ihmal etmeyen firma, aynı zamanda daima girişimci bir yol izlemektedir.

Kuruluş Tarihi: 2011
Mis Amasya Tur Mis Amasya Tur
Mersin Vif Turizm Mersin Vif Turizm

Gerek şoförler ile gerekse de servis personeli ile, müşterilerine mümkün olan en iyi koşulları sağlamaya çalışan Mersin Vif Turizm; kuruluş amaçlarının başında topluma faydalı olabilmek gelmektedir. Her zaman çevreye ve insanlara saygılı bir yaklaşım benimsemeye önem veren firmamız, müşterilerin ve çalışanların koşulsuz memnuniyetini sağlamak; ve bunun yanı sıra teknolojik donanıma sahip, konforlu otobüsler ile de ilişkilerini kuvvetlendirmeyi her zaman hedef edinmiş yenilikçi bir firmadır.

Kuruluş Tarihi: 2005
Mersin Seyahat Mersin Seyahat
Mersin Nur Turizm Mersin Nur Turizm

Şehirlerarası taşımacılıkta kısa sürede gözde markalar arasına giren Mersin Nur Turizm; yolcu taşımacılığı hizmetini en iyi otobüsler ile en konforlu şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda turizm taşımacılığı da yapan firma; Seminer, folklor transfer, kongre, toplantı, iş gibi talepleriniz için de yolcu taşımacılığının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Mersin Nur Turizm ayrıca 2011 yılında eğitim sektörüne hizmet vermeye başlamış ve aktif olarak öğrenci taşımacılığı da yapmaya başlamıştır.

Kuruluş Tarihi: 2007
Mek Ağrı Dağı Turizm Mek Ağrı Dağı Turizm
Marses Turizm Marses Turizm
Marina Turizm Marina Turizm
Mar Grup Mar Grup
Malatya Zafer Turizm Malatya Zafer Turizm

Mustafa Aksoğan tarafından 1947 yılında kurulan firma yılların getirdiği tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyor. Gelişen teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firma ilk yolculuğunu Malatya-Elazığ arasında gerçekleştirmiştir

Yerelden başlayarak tüm Türkiye’de hizmet vermeye başlayan firma birçok bölgeye ve ilçeye ulaşım hizmeti sunmakta. Firmanın ulaşım sağladığı popüler seyahat noktaları arasında; İstanbul, Kocaeli, Ankara, Kayseri, Elazığ, Mersin, Uşak, Bursa bulunmaktadır. Gitmek istediğiniz birçok noktaya ulaşım sağlayan firma, yol boyunca huzurlu ve güvenli seyahat edebilmeniz için gerekli önlemleri almış durumda. Hız sınırlaması, araç takibi, hava ve yol durumu takibi gibi birçok unsurun kontrolü araç yola çıkmadan önce yapılmakta.

Yol boyunca kullanabileceğiniz birçok multimedya aracı ve ikramlar ile yolculuğunuzu konforlu ve dinlenmiş bir şekilde geçirebilirsiniz. Her koltuğa ayrı dijital TV sayesinde yolculuğunuz sırasında dizi, film seyredebilir ve internete bağlanabilirsiniz. Konforlu ve güvenli yolcuğunuz için her türlü donanımın düşünüldüğü Malatya Zafer Turizm ile gitmek istediğiniz birçok noktaya seyahat edebilirsiniz.

Ayırtılı bilgi ve sorularınız içi iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Non-Stop yolculuk, Açık Büfe Servisi internet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB

Kuruluş Tarihi: 1947
Mahmut Lüks Deniz Turizm Mahmut Lüks Deniz Turizm
Malatya Medine Turizm Malatya Medine Turizm

Malatya Medine Turizm her zaman kendini yenileyerek; başta Malatya halkına ve daha sonra tüm Türkiye’ye en iyi hizmeti vermeyi mutluluk hedefi haline getirmiştir. “Umutlarınıza Giden Yoldayız” mottosuyla kurulan Malatya Medine Turizm, sizi sevdiklerinize ulaştırmayı görev bilinci edinmiştir. Yolculuk sırasında olduğu gibi mola tesisleriyle de fark yaratmayı hedefleyen firma, memnuniyet esaslı kaliteli hizmeti ve tecrübeli şoförleriyle Malatya’dan Türkiye’nin birçok bölgesine yolcu taşımaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1996
Midyat Seyyidoğlu Turizm Midyat Seyyidoğlu Turizm
Malatya Kayısıkent Turizm Malatya Kayısıkent Turizm

Yolcu taşımacılığı sektörüne 1995 yılında giriş yapan Lider Turizm 21 yıllık tecrübesi ile yolcularına hizmet vermektedir.

Güven ve kalitenin ön planda tutulduğu firmada, Türkiye’nin birçok yerine ulaşım sağlamakta. Gelişmeyi ve yenilenmeyi vizyon olarak belirlemiş olan firma 32 farklı noktaya ulaşım hizmeti sağlamakta. Çorum merkezli firma ile İstanbul, Ankara, Antalya, Eskişehir, Mersin, Denizli, Çorum ve daha birçok şehire ulaşım sağlayabilirsiniz. Firma deneyimli kaptanları ve tecrübeli sürüş deneyimleri ile güvenli bir yolculuk geçirmenizi vaat ediyor. Konforlu ve hızlı bir yolculuk geçirmek istiyorsanız Lider Turizm’i yolculuklarınızda tercih edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: internet, Kulaklık, Uydu TV, Geniş koltuklar

Kuruluş Tarihi: 2000
Metro Turizm Metro Turizm

Samsunlu iş adamı Galip Öztürk tarafından 1992 yılında kurulan Metro Turizm, en büyük şehirler arası yolcu taşıma şirketlerinden biridir. Metro Holding bünyesinde hizmet veren firmanın genel merkezi İstanbul Bayrampaşa’da bulunuyor. 79 şehirde 1000’den fazla şubesi olan Metro Turizm, sektörün en güçlü firmaları arasında yer alıyor. Yurt dışında Metro Euro segmentiyle hizmet veren firma, Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Gürcistan ve Yunanistan gibi ülkelere ulaşım sağlamaktadır. Kurulduğu yıl sadece 3 otobüsü bulunan Metro Turizm, yıllar içinde 1300’ü aşkın modern otobüsü ve 300’den fazla şehir içi otobüsüyle oldukça büyük bir hizmet vermeye başlamıştır. 

Her gün 1500’ün üzerinde sefer gerçekleştiren firmanın, Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay (Antakya), Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit (Kocaeli), Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya (Adapazarı), Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat ve  Zonguldak’ta şubesi vardır. 

Metro Turizm’in araç içerisindeki hizmetleri arasında wifi, ekranlar, pek çok TV kanalı, film ve müzik seçeneği, USB girişleri, Metro Life dergileri ve açık büfe ikramları gibi daha birçok hizmet ve olanak yer alıyor. 

Kuruluş Tarihi: 1988
Mavi Canlar Mavi Canlar
Midyat Martur Midyat Martur
Mavi Erzincan Mavi Erzincan
N
Nişikli Turizm TR Nişikli Turizm TR
Niğde Vip Turizm Niğde Vip Turizm
Nişikli Turizm Nişikli Turizm
Nokta Turizm Nokta Turizm
Nilüfer Turizm Nilüfer Turizm

Güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimseyen Nilüfer Seyahat yolculuklarınız için tercih edebileceğiniz popüler firmalardan. Türkiye’nin birçok iline ulaşım sağlayan Nilüfer Seyahat her geçen gün filosundaki araç sayısını ve güzergâh noktalarını arttırarak gitmek istediğiniz birçok noktaya ulaşım sağlıyor.

Nilüfer Seyahat, araç içerisindeki güvenlik sistemleri ve kaptanların eğitimi konusunda da oldukça dikkatli. Araç kaptanlarına değişen yol durumuna göre sürüş teknikleri, araç kullanımı, güvenlik önemleri eğitimleri verilerden size güvenli bir sürüş sunmayı amaçlıyor. İstanbul Ankara, Antalya, İzmir, Aydın, Lüleburgaz, Eskişehir ve daha birçok ile ulaşım sağlayan Nilüfer Turizm sayesinde gitmek istediğiniz noktaya kolay ve hızlıca bilet alıp seyahatinize başlayabilirsiniz. Filosundaki araç ve teknolojik ekipmanlar sayesinde yolculuğunuz zaman kaybı değil dinlenecek ve keyif alınacak bir aktiviteye dönüşecek. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim ilgileri bölümünden irtibata geçebilişiniz.

Kuruluş Tarihi: 2000
Niksar Canlar Turizm Niksar Canlar Turizm

Niksar Canlar Turizm, yolculuğa çıkmak isteyenler için en iyi seçenekler arasında yerini almaktadır. Konforlu otobüsleri sayesinde güvenle tercih edilebilecek firmaların arasında yer almaktadır. Çevre illere ve büyük şehirlere yolcu taşımacılığı yapan firma, sürekli farklılaşan seyahat ihtiyaçlarına uzun soluklu çözümler üretmektedir. Koltuk arkalarında oyun oynama, film izleme ve müzik dinleme imkanı sunan Niksar Canlar Turizm; Niksar merkezli olup çevre illere de hizmet vermektedir.

Kuruluş Tarihi: 2000
Niğde İnan Turizm Niğde İnan Turizm

Ulaşım sektöründe 50. yılını tamamlamış olan firma, bu 50 yılın her senesinde kendini geliştirerek, müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda, gelişen araç teknolojilerinin yeniliklerini, müşterilerinin hizmetinize sunmuş ve onlarla bütünleşmiştir. İnan Turizmin amacı; misafirlerinin güvenini, huzurunu ve mutluluğunu her zaman gözetmektir. Son model otobüslerden oluşan filosu, tecrübeli şoförleri, güler yüzlü personelleri ile bölgenin en önemli firmalarından biridir.

Kuruluş Tarihi: 1959
Nevşehir Seyahat Nevşehir Seyahat
O
Ortaca Koop Turizm Ortaca Koop Turizm
Ordu Birlik Ordu Birlik

‘Müşterilerinin haklarına ve zamanına saygı duyma’ prensibiyle yola çıkan firma; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere verdiği önemli kalitesinden söz ettirmiştir. Profesyonel ekibi, yüksek standartlı ve yenilikçi ruhuyla her daim müşterilerine ilgi ile davranmıştır. Ordu-Samsun arası seferleri ile her iki şehrin de misafirlerinden her zaman takdir almıştır. Şoför kadrosunda bulunan bütün şoförlerin, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olması da, firmanın insan sağlığını ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Kuruluş Tarihi: 2010
Ovacık Canlar Turizm Ovacık Canlar Turizm
Ö
Özgür Süzer Alaçam Seyahat Özgür Süzer Alaçam Seyahat
Özlem Midyat Turizm Özlem Midyat Turizm
Özer Turizm Özer Turizm
Özlem Seyahat Özlem Seyahat
Öztürk Seyahat Öztürk Seyahat
Özlem Batman Turizm Özlem Batman Turizm

Otobüs firmaları içerisinde belirleyici ve referans marka olmak için çabalayan Özlem Batman Turizm; hizmet kalitesinde de her zaman zirveyi hedeflemiştir. Müşterilerin çağa uygun sürekli değişen isteklerine karşı hiçbir zaman kayıtsız kalmayan ve tecrübeli çalışanları ile bu istekleri her zaman gerçekleştirmeye çalışan bir firmadır. Ayrıca müşterileri için sunulan üyelik imkanı sayesinde; bir sonraki yolculukta avantajlı fiyatlar sunan Özlem Batman Turizm, kendini her daim geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Kuruluş Tarihi: 2000
Özgül Bafra Turizm Özgül Bafra Turizm

Özgül Bafra, ülkemizin 24 yerine hizmet vermekte olup bu hizmetlerin geneli Karadeniz Sahil Yolu boyunca ve devamında Doğu Anadolu bölgesi taraflarınadır. Özgül Bafra Turizm iş hayatına girdiğinden itibaren birçok ödül almış bir şirkettir. Bunların başında Çevre Koruma Hizmetleri Dergisi ve Has Bafralılar Derneği’nin verdiği ödüller gelmektedir. Gelişmiş eğlence olanaklarıyla donatılmış 2+2 otobüsleri ile eğlence ve konforu bir araya getirmiştir. Her zaman müşterilerin haklarına saygılı olarak hareket eden Özgül Bafra Turizm;Toplumsal ve çevresel değerlere olan sorumluluğu ile de adından söz ettirmektedir.

Kuruluş Tarihi: 1999
Özel Diyarbakır Özel Diyarbakır

Müşterilerin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almakla beraber, kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak her türlü hizmeti vermeye çalışan Özel Diyarbakır Turizm; günden güne  büyüyen filosuyla hizmet alanını genişletmektedir. Her zaman samimi ve güler yüzlü olmayı hedefleyen çalışanları ile beraber, koltuk arkası eğlence ekipmanlarıyla yolculuğunuzu keyifli hale getirecek tüm olanakları sağlamaktadır. Genç ve yenilikçi ruhuyla sektörde kendini kanıtlamayı başarmış Özel Diyarbakır Turizm, tecrübeli ekibiyle tercih sebebiniz olacaktır.

Kuruluş Tarihi: 2020
Öz Vezirköprü Turizm Öz Vezirköprü Turizm

Uluslararası normlara uygun, yenilikçi, temel ve kültürel değerlere bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olan firma; müşterilerinin memnuniyeti için “Önce Güven” ilkesiyle eksiksiz hizmet vermektedir. Türkiye’de ulaşım sektörünün doğru şekilde ilerlemesini sağlamaya çalışan Öz Vezirköprü Turizm, 30 senelik hassasiyeti güler yüzlü hizmetiyle siz değerli misafirlerine yansıtmaktadır. Firma; araçlarda yolculuk öncesi hijyen koşullarına dikkat etmekte, yiyecek ve içecek servislerinde kaliteye önem vermektedir.

Kuruluş Tarihi: 1990
Öz Erciş Seyahat Öz Erciş Seyahat
Öz Elbistan Seyahat Öz Elbistan Seyahat
Özlem Mardin Vif Özlem Mardin Vif

Mardin merkezli kurulan yolcu taşımacılığı firması yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı amaçlıyor.

Mardin Dilmenler Turizm, Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlayan firmanın popüler seferleri arasında; Denizli, İstanbul, Aydın, Antalya, Adana, Mardin ve daha birçok ilçe bulunmakta. Güler yüzlü personelleri ve eğitimli kaptanları sayesinde gitmek istediğiniz noktaya hızlı ve güvenlikli bir biçimde ulaşabilirsiniz. Konforlu koltukları ve yol boyunca devam eden ikramları sayesinde seyahatinizi rahat ve dinlenmiş bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Geniş Koltuk aralığı, koltuk arkası TV, uydu TV, internet, kulaklık,mp3, yiyecek ve içecek ikramı.

Kuruluş Tarihi: 2019
Özkaymak Özkaymak

1960 yılında Konya’da hizmete aşlayan Özkaymak Turizm, yıllardır sevgi ve güvenle hizmet vermekte. Özkaymak Turizm 3500 kişilik çalışan kadrosu ile güvenli ve hızlı hizmet vermek için kendini geliştiriyor. İstanbul, Konya, Ankara, Adana, Eskişehir gibi daha birçok ilde hizmet veren Özkaymak Turizm, yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için güzergâhını her geçen gün geliştiriyor. Yıllardır kazanılan tecrübe, kalite ve deneyimli kaptanlar sayesinde sizlere en iyiyi sunan Özkaymak Turizm ile hızlı güvenli ve konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Esenler, Alibeyköy gibi noktalarda acentaları bulunan firma hakkında ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 1960
Özlem Cizre Nuh Özlem Cizre Nuh

Güneydoğu Anadolu’nun önemli otobüs firmalarından biri olan Özlem Cizre Nuh, Türkiye’nin her yerine seferleri bulunan, aynı zamanda belirli Orta Doğu ülke ve şehirlerine de turistik turlar düzenlemektedir. Kalitesini modern teknolojiden alan firma, otobüslerin bakımlarına ve ekibindeki tüm personellerin kalitesine ve eğitimine büyük önem vermektedir. Daima kendini geliştiren ve ekip ruhuna sahip olan değerli personelleriyle ilk hedefi daima karşılıklı saygı ve dürüstlük olmuştur.

Kuruluş Tarihi: 1986
Öz Gülaras Turizm Öz Gülaras Turizm

Neoplan Starliner ve Mercedes Travego gibi son model otobüslerle Türkiye yollarında hizmet veren firma, Adıyaman’ın önde gelen otobüs firmalarından biridir. Araç filosunda, son model, teknolojik donanımlı, konforlu koltuklara sahip otobüsler bulunmaktadır. Araçlarda koltuk arkası TV hizmeti de bulunmaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1997
Öz Has Bingöl Öz Has Bingöl
Özlem Van Turizm Özlem Van Turizm
Özlem Diyarbakır Özlem Diyarbakır

Selahattin GÜNEŞ önderliğinde 23 Nisan 2004 tarihinde hizmete girmiş olan Özlem Diyarbakır firması işe başladığı tarihten itibaren Güneydoğu Anadolu'da ve Diyarbakır'da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı hedeflemiş bir firmadır. Filosuna büyük yatırımlar yapmış olan Özlem Diyarbakır her geçen gün mevcut araç sayısını arttırmaktadır. Filosunda NEOPLAN TOURLİNER , MERCEDES BENZ TRAVEGO gibi son teknoloji otobüsleri kullanan Özlem Diyarbakır Seyahat, Neoplan Starliner model otobüsleri de filosuna katmaya başlamış bulunmaktadır.

Kuruluş Tarihi: 2004
Öz Elazığlılar Seyahat Öz Elazığlılar Seyahat

2015 yılında, Mehmet Şimşek tarafından kurulan Öz Elazığlılar, yeni bir seyahat firması olmasına rağmen kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır. Deneyimli ekibi ve eğitimli personeliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Öz Elazığlılar, kısa zamanda şehirlerarası yolculuğun Elazığ’daki adreslerinden biri olmuştur. Adından da anlaşılacağı üzere Elazığ merkezli bir firma olarak hizmet vermeye devam eden Öz Elazığlılar, toplam 11 araçlık bir filoya sahiptir. 

Travego tipindeki bu otobüslerin büyük bir kısmında; kablosuz internet, Rahat Koltuk, 220 Volt Priz, USB girişi ve yiyecek - içecek ikramı mevcuttur. Ayrıca otobüsler çıktıkları her seyahat esnasında namaz vakitlerinde özel olarak mola vermektedir. Öz Elazığlılar, Adana, Ankara, Antalya, Elazığ, Konya, İskenderun, İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Malatya, Antalya, Mersin, Niğde, Osmaniye, Bursa, Diyarbakır, Erzurum ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Bunun yanı sıra otobüsler; Manavgat (Antalya), Ereğli (Konya), Dörtyol (Hatay) ve Ataşehir - Dudullu Otogarı (İstanbul) gibi ilçelere de ulaşım sağlamaktadır. Otobüs biletinizi iptal etme, biletinizi açığa alma ya da tarihi değiştirme gibi çeşitli durumlarda sefer saatinden en az 1 saat öncesine kadar Öz Elazığlılar Seyahat’e bildirmeniz gerekmektedir. Seyahat firmasına; bilet satış ofisi, internet sitesi ya da çağrı merkezi üzerinden ulaşabilir, her işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 2015
Öz Sivas Seyahat Öz Sivas Seyahat

1952 yılında ilk olarak eşya ve yük taşımacılığı ile taşıma sektörüne adım atan Öz Sivas, Halil Özdoğan tarafından kurulmuştur. Yük ve eşya taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini 1962 yılına kadar sürdüren firma, 62 yılı itibariyle, yolcu taşımacılığı alanına geçmiştir. Adından da anlaşılacağı üzere Sivas merkezli bir firma olan Öz Sivas, pek çok modelle birlikte 1979 yılına kadar bireysel otobüsçülük alanında devam etmiştir. 

1979 yılında değişikliğe giderek, Sivas Güven Seyahat’i kuran Halil Doğan, Türkiye’nin sayılı otobüs firmaları arasına girmiş ve 90’lı yıllara kadar bu isim altında hizmet vermiştir. Sivas, Kayseri, Adana, Mersin, Hatay, Ankara ve İstanbul istikametinde bir marka olan Öz Sivas, 2010 yılında, 58. yılını doldurarak yeni yüzü ve yeni ismi Öz Sivas Seyahat ile sektördeki başarılı yolculuğuna devam etmektedir. Türkiye’nin pek çok şehrine güvenli, huzurlu ve konforlu bir yolculuk vadeden Öz Sivas’ın 38 adet Travego otobüsten oluşan geniş bir filosu bulunmaktadır. 

Otobüslerin büyük bir çoğunluğunda; kablosuz internet, rahat koltuk, koltuk ekranı (uydu yayını), müzik yayını (koltuk) cep telefonu (serbest), yiyecek - içecek ikramı, 220 volt priz, namaz vakitlerinde mola, koltuk ekranı (10 inç), okuma lambası, radyo (kişisel) ve usb girişi gibi imkanlar mevcuttur. Öz Sivas’ın donanımlı otobüsleri aracılığıyla; Adana, Ankara (Aşti), Antalya, Ataşehir (İstanbul - Dudullu Otogarı), Gaziantep, Hatay, İstanbul (Avrupa Yakası), İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Mersin (İçel), Niğde, Osmaniye, Sivas, Şanlıurfa, Şarkışla, Tarsus (Mersin), Tokat, Yeni çubuk (Gemerek, Sivas) ve Yozgat gibi il ve ilçelere ulaşılabilmektedir. 

Seyahat esnasında, yol üzerinde bulunan; Akün Dinlenme Tesisleri, Günaydın Tesisleri, Tekirhan Dinlenme Tesisleri, Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri, Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, STR Dinlenme Tesisleri ve Coşkunlar Dinlenme Tesisler gibi hijyen, temizlik ve kalite yönünden yeterli tesislerde molalar verilmektedir. 

Öz Sivas Turizm’den alınan biletler, eğer iptal edilmek istenirse, yapılması gereken, çağrı merkezini aramak veya şubeye ya da yazıhaneye başvurarak iptal talebini iletmektir. Eğer bilet internet üzerinden online olarak alındıysa, yine online olarak iptal ettirilebilir. Fakat dökümü alınan biletler için yazıhaneye gitmek şarttır. Tarihi geçmiş biletler için herhangi bir işlen uygulanamamaktadır. 

Kuruluş Tarihi: 1962
Özlem Ardahan Özlem Ardahan

Türkiye’nin en köklü seyahat acentelerinden biri olan Özlem Ardahan, 1978 yılında, Vahit Kayatürk tarafından kurulmuştur. Her yıl filosunu yenileyerek faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Özlem Ardahan, yılların verdiği tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla bölge halkıyla bütünleşmiş bir firmadır. Bundan dolayı zamanla seyahat alanında önemli bir marka haline gelmiştir. 

Özlem Ardahan Seyahat ile Artvin, Erzurum, Giresun, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Eskişehir, Mersin, Gaziantep, Samsun, Denizli, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Diyarbakır, Balıkesir, Malatya, Şanlıurfa ve Sivas gibi pek çok şehre ulaşmak mümkündür. Türkiye’nin dört bir tarafına konforlu, güvenli ve rahat bir yolculuk ile ulaşmayı vadeden seyahat firmasının filosunda, yaklaşık 40 otobüs yer almaktadır. 

Otobüslerin pek çoğunda, Kablosuz İnternet, Rahat Koltuk, Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), WC, TV (Genel), Digiturk, Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Müzik Yayını (Koltuk), Cep Telefonu (Serbest), 220 Volt Priz ve Koltuk Ekranı (MIT) gibi imkanlar bulunmaktadır. Yaklaşık yedi şirketle anlaşmalı olan Özlem Ardahan Seyahat’in otobüsleri, yolculuk esnasında, hijyen ve kalite yönünden yeterli tesislerde mola vermektedir. 

Bu tesislerden bazıları; Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri, Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Çavuşlu Dinlenme Tesisleri, Osmancık Anadolu Dinlenme Tesisleri, Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri ve Türsan Dinlenme Tesisleri’dir. Özlem Ardahan’dan satın alınan biletlerin iptali söz konusu olduğunda bilet iptal prosedürünün uygulanabilmesi için biletinizi sefer saatinden en az 24 saat önce şube ya da terminalde bulunan acente yazıhanesine teslim etmeniz gerekmektedir. 

Eğer bilet, internet üzerinden online olarak alınmışsa ve de biletin dökümü henüz yapılmamışsa, iptal işlemi de yine online olarak gerçekleştirilebilir. Dökümü yapılan biletlerin yazıhaneye iade edilmesi önem arz etmektedir. Geçmiş tarihli biletler için ise iptal, iade veya açığa alma prosedürlerinin hiçbiri geçerli değildir. 

Kuruluş Tarihi: 1978
Öz Erzincanlılar Öz Erzincanlılar

Adından da anlaşılacağı üzere Erzincan merkezli bir otobüs firması olan Öz Erzincanlılar Turizm, 2002 yılında, Yalçın Koç tarafından kurulmuştur. Şehirlerarası otobüs taşımacılığı sektöründe, başarılı bir şekilde yolunda ilerleyen Öz Erzincanlılar, Bolu, Düzce, İstanbul, İzmit ve Sakarya gibi pek çok şehre otobüs seferleri düzenlemektedir. TV, kablosuz internet, oyun ve müzik yayınları gibi imkanlara sahip otobüsleriyle konforlu ve keyifli bir yolculuk vadetmektedir. 

Firmanın otobüs seferleri düzenlediği il ve ilçeler arasında; Amasya, Çayırlı, Düzce, Erbaa (Tokat), Erzincan, Gebze, Ilgaz, İstanbul (Avrupa Yakası), Kartal (İstanbul), Kaynarca Otogarı (İstanbul), Kocaeli (İzmit), Koyulhisar, Merzifon, Osmancık, Refahiye, Sultanbeyli (İstanbul), Suşehri, Taşova ve Tosya gibi noktalar bulunmaktadır. 

Travego ve Tourismo model otobüs filosuyla yolcu taşımacılığına devam eden Öz Erzincanlılar Turizm, anlaşmalı olduğu Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri, Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri ve Türsan Dinlenme Tesisleri gibi nitelikli ve kaliteli yeme - içme ve dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Öz Erzincanlılar Turizm’den alınmış olan her biletin, iptal, değişim veya iade hakkı bulunmaktadır. 

Tabi bunun en önemli koşulu; biletin tarihinin geçmemiş olması ve sefer saatinden en az bir saat öce bildirilmiş olmasıdır. Biletinizi iptal etmek için firmanın çağrı merkezini arayabilir veya şube ya da yazıhaneye giderek talebinizi iletebilirsiniz. Biletinizi internet üzerinden online olarak satın aldıysanız, yine internet üzerinden iptal edebilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi: 2002
Öz İkizler Turizm Öz İkizler Turizm

Yarım asırdan fazla mesleki deneyimi olan İlhan BÜR tarafından kurulmuş olan Öz İkizler Turizm, değişen hizmet ve teknoloji anlayışı ile üç erkek kardeşin temsil ettiği ikinci jenerasyon tarafından kurumsallaştırılmıştır. Öz İkizler Turizm, günümüzde, okullara, fabrikalara, dershanelere, devlet kurumlarına ve seyahat acentelerine eğitimli ve deneyimli personeliyle hizmet sunmaktadır. 

TSE, ISO 9001 gibi önemli belgelere sahip olan Öz İkizler Turizm, araçlarının nerede olduğunu ve arıza bilgilerini araçlara takılı olan GPRS ile takip edebilmektedir. İzmir merkezli bir seyahat acentesi olarak hizmet veren firmanın otobüsleri ile Çanakkale, Kırcaali (Bulgaristan), Haskovo (Bulgaristan), Bursa, İstanbul ve Keşan (Edirne) gibi il ve ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. 

Travego ve Tourismo model otobüslerden oluşan filosuyla yolcularını konforlu ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Otobüslerin büyük bir çoğunluğunda; ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı, TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest), okuma lambası ve USB girişi gibi özellikler ve imkanlar mevcuttur. 

Öz İkizler Turizm otobüs biletini açığa alma veya iptal etme işlemlerini yapmak için firma şubelerine gidebilir ya da Öz İkizler Turizm Çağrı Merkezi’ni arayarak yardım alabilirsiniz. Opsiyon tarihleri geçmiş bilet için herhangi bir işlem yapmak mümkün değildir.

Kuruluş Tarihi: 1993
Özay Turizm Özay Turizm

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren Aybastı Özay Turizm, 1997 yılında, Aydın İstek tarafından kurulmuştur. O günden bu yana taşımacılık sektöründeki yolculuğuna hız kesmeden devam eden Aybastı Özay Turizm, ‘‘Sizlerin Eseri’’ sloganıyla hizmetlerini sürdürüyor. Yolcularına güvenli, konforlu, hesaplı ve huzurlu bir seyahat sunan firma, güvenilir, çalışkan ve güler yüzlü personelleriyle de beğeni topluyor. 

Ordu merkezli bir firma olan Aybastı Özay Turizm’in; İstanbul, Ankara, Aybastı ve Korgan - Soma’da da birer şubesi bulunuyor. Firmanın otobüsleri ile haftanın yedi günü, saat 12.30’da İstanbul ve Kapaklı; çarşamba ve cumartesi günleri saat 10.00’da, pazartesi ve perşembe günleri saat 20.00’da Ankara’ya; Çarşamba, Cuma, cumartesi ve pazartesi günleri Kapaklı, İstanbul, Korgan ve Soma’ya seferler düzenleniyor. 

Otobüslerdeki temizliğe ve hijyene önem veren firma, son model ve konforlu araçlarıyla hizmet veriyor. Travego ve Tourismo model otobüslerden oluşan filosuyla yolcularını ağırlayan firmanın araçlarının büyük bir çoğunluğunda; TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest), okuma lambası, USB girişi ve yiyecek - içecek ikramı gibi imkan ve özellikler bulunuyor. 

Mola verilecek yerleri özenle seçen Aybastı Özay Turizm’in otobüsleri; Akabe Dinlenme Tesisleri, Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri ve Zorlu Park Dinlenme Tesisleri gibi noktalarda kısa süreli molalar veriyor. Özay Turizm’den alınmış olan biletler, sefer saatinden en az 1 saat öncesine kadar iptal edilebiliyor. Biletinizi iptal etmek için firmaya ait olan 0 (452) 714 22 62 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi: 1993
Öz Trakyalılar Öz Trakyalılar
Öz Keşan Tali Öz Keşan Tali
Özlem İstanbul Özlem İstanbul
P
Pristyl Pristyl
Prenskale Seyahat Prenskale Seyahat
Palandöken Seyahat Palandöken Seyahat
Patnos İtimat Tali Patnos İtimat Tali
R
Rota İstanbul Rota İstanbul
Renk İstanbul Turizm Renk İstanbul Turizm
Rota Turizm Rota Turizm
Rota Turizm Rota Turizm
Rize Ses Seyahat Rize Ses Seyahat
Reşadiye Ses Reşadiye Ses
Reşadiye Özlem Turizm Reşadiye Özlem Turizm
S
Sakarya İtimat Sakarya İtimat
Sinop Birlik Tur Sinop Birlik Tur
Sezer Turizm Sezer Turizm
Süzer Alaçam Seyahat Süzer Alaçam Seyahat

Hizmet kalitesi ile ön plana çıkmış turizm firması, Gün be gün büyüyen ve kendini geliştiren yapısıyla kara yolu taşımacılığında önemli bir yer edinmiştir. Düzenli olarak bakımları yapılan filosu sayesinde müşterilerine güvenli bir yolculuk sunan Süzer Alaçam Seyahat, aynı zamanda konforu da en iyi şekilde misafirlerine sunmaktadır. Güler yüzlü ve ilgili personelleri sayesinde müşterilerine keyifli ve stresten uzak bir seyahat deneyimi sunmayı hedefleyen bir firmadır. Size kendinizi özel hissettirmeyi amaçlayan firma, bu anlayışı geçmişten bu güne kadar özenle korumaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1990
Soner Turizm Soner Turizm
Sinop Birlik Turizm Sinop Birlik Turizm
Siirt Kurtalan Ekspres Siirt Kurtalan Ekspres
Sıla Ardahan Kalesi Sıla Ardahan Kalesi
Ses Turizm Ses Turizm
Sema Turizm Sema Turizm
Selçuk Canlar Turizm Selçuk Canlar Turizm

Deneyimli ekibi ile ulaşımı kolayca hale getiren Selçuk Canlar Turizm; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Yolculuk konusunda güler yüzlü ve tecrübeli ekibiyle fark yaratan firma, her daim güvenli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlamında her zaman zirveye oynayan Selçuk Canlar Turizm, aynı zamanda da en kaliteli dinlenme tesislerini seçip sizlerin konforuna sunuyor.

Kuruluş Tarihi: 2000
Salihli Güven Turizm Salihli Güven Turizm

Uluslararası normlara ve standartlara uygun; çalışanına ve yolcusuna her zaman temel değerlerle beraber yenilikçi bir anlayışla hizmet eden bir firmadır. Kanunlara ve Türk kültürüne bağlılığı önemseyen paylaşımcı tavrı nedeniyle her zaman müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Aynı zamanda kaynaklarını ölçülü bir şekilde kullanan, israfın önlenmesi yolunda da önemli adımlar atıp, ülkesine katkıda bulunan bir firmadır.

Kuruluş Tarihi: 1954
Sahil Seyahat Sahil Seyahat

Rize merkezli kurulan Sahil Seyahat, yolcularına kaliteli, güvenli ve konforlu hizmet sunmayı hedefleyerek yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteriyor.

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım hizmeti sunan firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Denizli, Bursa, Ordu, Ankara, Rize, Yalova bulunmaktadır. Daha birçok farklı il ve ilçeye seyahat ederken kullanabileceğiniz Sahil Seyahat, yolcularına güvenli ve kaliteli bir yolculuk vaat ediyor. Eğitimli kaptanları ve deneyimli personelleri sayesinde huzurlu bir yolculuk geçirebileceksiniz. Yolculuğunuz sırasında ister dinlenebilir isterseniz de araç içerisinde bulunan multimedya özelliklerinden faydalanarak keyifli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. İklim ve hava durumu takibi özellikleri ile yola çıkmadan önce gerekli önlemleri alan turizm güvenli bir yolculuk geçirmeniz için gereken tüm unsurları sağlıyor. Birçok noktaya ulaşım hizmeti veren Sahil Seyahat, huzurlu ve güvenli bir yolculuk için tercih edebileceğiniz popüler otobüs firmalarından.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden Sahil Seyahat ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Açık Büfe Servisi internet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB, Priz,2+1 koltuk, Ferah iç Tasarım

Kuruluş Tarihi: 1980
Safa Devran Turizm Safa Devran Turizm

Oldukça geniş bir rota yelpazesine sahip olan firma, İç Anadolu Bölgesi'nin Kayseri, Yozgat, Aksaray, Kırıkkale Ankara gibi şehirlerine seferler düzenlemektedir. Deneyimli personel kadrosuyla müşterilerine güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunan Safa Devran; araç filosunda bakımın önemini vurgulayarak, misafirlerinin güvenliğini her zaman esas alır. Uzun yıllardır başarılı bir firma olarak hizmet vermeye devam eden başarılı firma, kalitede öncü olmayı hedefler. Otobüs filosunda bulunan araçların kalitesi günümüz koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Kuruluş Tarihi: 2000
Sivas Huzur Turizm Sivas Huzur Turizm

1994 yılında yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermek için kurulan firma, Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti sunmakta. Yılların getirdiği deneyim ile yolcu taşımacılığı alanında yolcularına en iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı vaat etmekte.

Kaliteli hizmeti ile Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım imkânı sunan firma; İstanbul, Afyon, Sivas, Konya, Ankara, Bolu, Bursa, İzmir gibi birçok noktaya ulaşım imkânı sağlamakta. Yolcularının can ve mal güvenliğini öncelikli tutan firma, araç içerisinde birçok güvenlik önlemi bulunduruyor. Eğitimli kaptanları ve deneyimli personelleri ile yolculuğunuz boyunca huzurlu ve güvenli bir yolculuk geçirebileceksiniz. Hız sınırlandırma sistemi, yol ve hava durumu takibi sayesinde yola çıkmadan önce gerekli önlemler alınıyor. Gitmek istediğiniz birçok noktaya sıkılmadan seyahat edebilmeniz için araç içerisinde gerekli donanımlar da bulunmakta. Dizi ve film seyredebilir, internete girebilirsiniz. Konforu ve güveni ilke haline getirmiş otobüs firması ile gitmek istediğiniz birçok noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim Bilgileri bölümünden Öz Sivas Huzur Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Non-Stop yolculuk, Açık Büfe Servisi internet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB

Kuruluş Tarihi: 1952
Safran Turizm Safran Turizm

Yolcu taşımacılığı sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Safkar Safran Turizm, Safranbolu merkezli kurulmuş bir firmadır.

İlk seferlerini Karabük-İstanbul arası gerçekleştiren firma günümüzde birçok il ve ilçeye ulaşım hizmeti sağlayarak yolcularının memnuniyeti için çalışmakta. Birçok noktaya ulaşmak için tercih edebileceğiniz Safkar Safran Turizm ile güvenli ve konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkesi gözeterek çalışan firma birçok güzergâh sefer düzenlemekte. İstanbul, Ankara, Sakarya, Karabük, Kocaeli gibi birçok şehire rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolcularına güler yüzlü, konforlu ve hızlı bir seyahat vaat eden firma, eğitimli kaptanları ile güvenli bir yolculuk fırsatı sunuyor. Güler yüzlü personelleri ve yol boyunca devam eden ikramları sayesinde yolculuğunuzu dinlenerek tamamlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: koltuk akası TV, uydu tv, film, kulaklık,mp3,yiyecek ve içecek ikramı, geniş koltuklar

Kuruluş Tarihi: 1945
Seç Turizm Seç Turizm

1972 yılında M. Hacı Mehmet Saip Konukoğlu tarafından kurulan Seç Turizm, Gaziantep menşeli bir seyahat firmasıdır. Köklü bir müessese olan Seç Turizm, karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün öncü firmalarından biridir. Seç Turizm, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde 45 yılı aşkın süredir şehirlerarası yolcu taşımacılığında en çok tercih edilen ve en sevilen seyahat acentelerinden biri olmuştur. 

Seç Turizm ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmak mümkündür. Zira firma bünyesindeki otobüsler; Adana’dan, Afyon’a, Aksaray’dan Ankara’ya, Antalya’dan, Balıkesir’e, Bandırma’dan Bursa’ya, Çanakkale’den, İnegöl’e, İstanbul’dan, İzmir’e, Kocaeli’nden, Mersin’e, Osmaniye’den, Kütahya’ya kadar pek çok şehre seferler düzenlemektedir. 

Yaklaşık 12 tesisle anlaşmalı olan Seç Turizm otobüsleri; Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Demireller Dinlenme Tesisi, Ender Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Günaydın Tesisleri, İstiklal Dinlenme Tesisleri ve Kirazlı Bahçe Dinlenme Tesisleri gibi kaliteli ve hijyenik tesislerde mola vermektedir.

Firmanın filosundaki otobüsler Travego, Tourismo, Neoplan Starliner ve Neoplan Tourliner olup; büyük bir çoğunluğunda İnternet, Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), WC, TV (Genel), Koltuk Ekranı (10 inç), Okuma Lambası, Radyo (Kişisel) ve USB Giriş gibi özellikler mevcuttur. 

Seç Turizm’den bilet alınması halinde, iptal etme gibi zorunlu durumlarda alınmış olan bileti sefer saatinden en az 24 saat önce teslim etmeniz gerekmektedir. Geçmiş tarihli biletler için iptal prosedürü uygulanmamaktadır. Online olarak almış olduğunuz biletlerinizin iptali durumlarında ise bilet dökümü henüz yapılmamışsa biletinizi yine online olarak iptal edebilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi: 1972
Sen Turizm Sen Turizm
Soma Seyahat Soma Seyahat
Samancı Seyahat Samancı Seyahat
Siirt Diyar Seyahat Siirt Diyar Seyahat

 “Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet sunmak ile görevliyiz” anlayışını benimseyen Siirt merkezli seyahat firması, 2016 yılında kurulmuş olup kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışma hayatını sürdürmektedir. 

Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmanın başarısı şüphesiz ki çalışanlarının güler yüzünden geçiyor. Bu durum da kendi içlerinde personellerine verdikleri eğitimin bir sonucudur. Yıllar içerisinde belirlemiş oldukları standardın dışına çıkmamış olmamaları kendilerini her daim üst seviyeye taşımalarına ve müşterileri ile güven bağı oluşturmalarına olanak sağlamıştır. 

Yerel bir firma olması sebebiyle seyahatleri kısa mesafeli olarak gerçekleştiriliyor. Ancak dönem içerisinde başarısını katlayarak devam eden Siirt Diyar Seyahat, seyahat noktalarının sayısını artırarak çok sayıda yolcuya ulaşmayı sağlamıştır. Sahip oldukları araçların içerisinde yararlanabileceğiniz imkanlar arasında; TV, kulaklık müzik yayını, cep telefonu, okuma lambası bulunuyor. 

Yolculuk esnasında gerekli tüm rahatlık, güven ve eğlence kriterlerini benimseyerek faaliyetlere devam etmiş olup araç filolarının da gereken niteliklerde olması hususuna özen gösterilmiştir. Hedefleri arasında Türkiye’nin en iyi şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaları arasında ilk sıraya yerleşme vizyonuna sahip olup verdiği hizmeti geliştirmeye devam etmektedirler.

Kuruluş Tarihi: 2016
Sarıveliler Koop Sarıveliler Koop
Su Ak Kösedağ Turizm Su Ak Kösedağ Turizm
Su Şehri Mavi Tur Su Şehri Mavi Tur
Sen Turizm Yurtdışı Sen Turizm Yurtdışı
Seydişehir Birlik Seydişehir Birlik
Ş
Şanlı Hidayet Turizm Şanlı Hidayet Turizm
Şanal Kırşehir Seyahat Şanal Kırşehir Seyahat

1968 yılında Kırşehir merkezli kurulan Şanal Kırşehir Seyahat ‘işleyen demir pas tutmaz’ atasözün ilke edinerek her zaman ilerlemeye ve kendini geliştirmeye özen göstermektedir.

Yolcularının konforlu, güvenli ve hızlı bir biçimde Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmasını hedefleyen firma aynı zamanda birçok noktada da hizmet vermektedir. Firma; Ankara, Kırşehir, İstanbul, Sakarya, Bolu, Yozgat, Antalya, Burdur, Konya gibi birçok noktaya seyahat hizmeti sunmaktadır. Güvenlik önlemlerine de oldukça önem veren firma, güvenli bir yolculuk ve sürüş için kaptanlarına çeşitli eğitimler vermekte. Güler yüzlü ve deneyimli personeller ve güvenli bir yolculukla, seyahatiniz boyunca dinlenebileceksiniz. Gitmek istediğiniz birçok noktaya biletinizi alabilir ve konforlu bir yolculuğa Şanal Kırşehir Seyahat ile çıkabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Wifi-Uydu TV-geniş koltuklar, yiyecek ve içecek ikramı, kulaklık,mp3

Kuruluş Tarihi: 1952
Şarköy Seyahat Şarköy Seyahat

Otobüsleri ve personelleri ile çağa ayak uydurmaya çalışan firma; Şarköy'den Tekirdağ’a İstanbul’a ve Edirne’ye düzenli seferler yapmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini her zaman önemseyen firma; olumlu ve olumsuz bütün eleştirileri hoşgörü ve nezaketle çözümlere ulaştırmaya çalışmıştır. 61 yıldır seferlerine devam eden ve tecrübesi sayesinde müşterilerine her zaman kaliteli ve konforlu hizmet sunan firma; zaman, fiyat ve kalite bakımından yüksek performans sunar. Güvenli seferler gerçekleştirmek için araç bakımlarını düzenli aralıklarla yapan Şarköy Seyahat, yıllar boyunca ulaşım ağını ve kalitesini genişletmeyi başarmıştır.

Kuruluş Tarihi: 1961
T
Turgutreis Turizm Turgutreis Turizm
Tufan Turizm Tufan Turizm

Taşımacılık alanında çalışmaya 1980’li yıllarda “Tufan Nakliyat Kargo” olarak başlayan firma, "Yollardaki Yeni Değişim" sloganıyla Tufan Turizmi kurmuştur. Yeni bir yolculuk anlayışı getirmek için çaba vermekle beraber; daimi önceliği her zaman yolcu güvenliği ve memnuniyeti olmuştur. Mercedes Travego markalı araçları ile yolcuların; bilgisayar, telefon, tablet ya da bilgisayarları üzerinden internete kolaylıkla bağlanmalarını sağlayacak ekipmanları da bünyesinde barındırmaktadır.

Kuruluş Tarihi: 2013
Tozcan Turizm Tozcan Turizm

Müşterilerin beklentilerini her daim göz önünde bulundurarak hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firma; kalite ve standartlarını en yüksek seviyeye çıkarma gayretini sürdürmektedir. ''Sınırsız Müşteri Memnuniyeti'' ilkesiyle yollara çıkan Tozcan Turizm, ''Güvenli Ellerdesiniz'' mottosuyla da bu ilkesini müşterilerine hissettirmektedir. Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bu yeniliklerin entegrasyonunu sağlayarak müşterilerine sunan firma, kalite anlayışından taviz vermemektedir. Müşterilerinin güvenine layık olmak için büyük uğraş veren Tozcan Turizm; ülkenin dört bir yanına yolcu taşımaktadır.

Kuruluş Tarihi: 2000
Tozcan Köseoğlu Seyahat Tozcan Köseoğlu Seyahat
Topçam Turizm Topçam Turizm

1961 yılında yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firma, Tokat merkezlidir. İl olarak Ankara-Tokat arasında hizmete başlayan firma günümüzde Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti sağlamakta.

Birçok seyahat noktasına ulaşım sağlayan firmanın popüler seferleri arasında; Aydın, Muğla, İstanbul, Ankara, Gaziantep, Manisa, İzmir, Bursa, Antalya bulunmaktadır.

Daha birçok il ve ilçeye ulaşım sağlayan firma ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolcularını gitmek istedikleri seyahat noktalarına güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaçlayan firma, yola çıkmadan önce birçok güvenlik önlemi alıyor. Hız sınırlandırması, araç takibi, kameralı sistem yol ve hava durumu takibi gibi birçok durumun takibi yapılmakta. Yol boyunca sıkılmamanız için birçok multimedya özelliğine de yer verilmiş durumda. Yolculuğunuz boyunca dizi ve film seyredebilir, internete girebilir veya televizyon seyredebilirsiniz. Yolcularının konforu için her türlü donanımı düşünen Topçam Turizm, tercih edebileceğiniz yolcu taşıma firmalarından biridir.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Açık Büfe Servisi internet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB, Priz,2+1 koltuk.

Kuruluş Tarihi: 1961
Tokat Yıldızı Seyahat Tokat Yıldızı Seyahat

 Kurucularının desteği ile kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ilkesi ile kısa sürede yolcuların ilgisini ve güvenini kazanan firma; Türkiyenin dört bir yanına seferler düzenlemektedir. Seferleri sırasında ücretsiz sıcak-soğuk içecek ve yiyecek de ikram eden Tokat Yıldızı Seyahat, filosunun modernliği sayesinde olası kaza risklerinden de korunmaya çalışmaktadır. Konfor ve güvenliği arttırmak için sürekli önlemler alan Tokat Yıldızı, bölgede sıklıkla tercih edilen firma haline gelmiştir. Kaliteli ve hijyenik dinlenme tesisleri ile de misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan firma, müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır.

Kuruluş Tarihi: 2002
Tokat Almus Turizm Tokat Almus Turizm
Tek Silivri Yılmaz Turizm Tek Silivri Yılmaz Turizm

Merkezi Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesinde olan Tek Yılmaz Silivri Turizm, bir asıra yakın tecrübesiyle yolcularına hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini hedef alan konforlu ve güvenli bir yolculuk imkanı sunan Tek Silivri Yılmaz Turizm, son model ve konforlu araçlarıyla günümüz teknolojisini bir araya getirmiştir. insan taşımacılığında mükemmel olmak için sürekli iyileşme ve gelişme içerisinde olan firma, sorumluluklarını her daim yerine getirmektedir.

Kuruluş Tarihi: 1951
Türkay Turizm Türkay Turizm

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.’ Cümlesiyle 2000 yılında harekete geçen; yasalara ve ahlâk kurallarına daima uyan, ve bu düşünceyi de hizmet kalitesine yansıtan, filosuyla fark yaratan bir firmadır. ’Başarı her zaman doğruluğun mükafatıdır.’ mottosula günümüz taşımacılık sektöründe adından sıkça söz ettiren Türkay Turizm, dünya kalite standartlarını yakalamak için çalışmalarını hala sürdürmektedir. Sürekli güncel filosuyla hizmet bilincini misafirlerine de yansıtan firma, sektöre yön vermeyi hedeflemektedir.

Kuruluş Tarihi: 2000
Tokat Seyahat Tokat Seyahat

Konforlu yolculuk hizmetini ön planda tutarak 1985 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Tokat Seyahat, şüphesiz ki Tokat merkezli en önemli şehirlerarası otobüs firmalarından biridir. Ahmet Arat tarafından 1985’te Tokat’ta kurulan Tokat Seyahat, günümüzde, Mercedes - Benz Travego 15 tipinde, toplam 26 otobüsten oluşan bir filoya sahiptir. Otobüslerin büyük çoğunluğunda kablosuz internet hizmeti, uydulu TV, 24 saat açık büfe soğuk sıcak içecekler, kek, bisküvi ve mevsimsel olarak değişen ikramlar, 220 Volt Priz ve USB Giriş gibi imkanlar mevcuttur. 

Tokat Seyahat, bugün, Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri düzenlemektedir. Sefer düzenlenen yerlerin başında; Ankara (Aşti), İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir, Gaziantep, Bursa, Erzincan, Diyarbakır, Antalya, Amasya, Ağrı, Elazığ, Çorum, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Hatay ve Adana gibi şehirler gelmektedir. 

Yol boyunca misafirlerine konforlu ve rahat bir yolculuk sunan Tokat Seyahat’in uğradığı mola noktaları; Adalya Dinlenme Tesisleri, Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri, Bozbey Dinlenme Tesisleri, Refahiye Esadaş Tesisleri, Taşlıdere Dinlenme Tesisleri, Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri, STR Dinlenme Tesisleri ve Taşpınar Dinlenme Tesisleri’dir. 

Tokat Seyahat, müşteri memnuniyetini odak alarak hizmet veren bir firmadır. Dolayısıyla firma, bilet alım öncesi ve sonrasında müşterilerini mağdur etmemek adına azami özen göstermektedir. Tokat Seyahat otobüs biletinin çeşitli nedenlerden dolayı iptal edilmesi söz konusu olursa, otobüsün hareket saatinden en az 12 saat öncesinden firmaya başvurulması ve biletin iptal edilmesi ya da tarih ve saatinin değiştirilmesi gerekmektedir. 

Kuruluş Tarihi: 1985
Tosya Seyahat Tosya Seyahat

195O’li yıllarda Tosya Doğan Turizm olarak kurulan Tosya Seyahat, ilk olarak, kamyon kasası üzerine tahtadan yapılmış dört adet otobüsle Kastamonu ve İstanbul seferlerine başlamıştır. İlerleyen zamanlarda bu dört otobüs, diğer girişimcileri harekete geçirmiş ve araç sayısı yediye kadar çıkmıştır. O yıllarda yollar ve araçlar, yolculuk şartlarına uygun olmadığı için Tosya - İstanbul arası 20 saatten fazla sürmekteydi. Mesela sabah 07.00 sularında Tosya’dan hareket eden araç, saat 10.30 civarında Çerkeş’te mola verirdi. İkinci mola 12.30 gibi verilip; mola yeri Gerede olurdu. 

Öğleden sonra Düzce de mola veren araçların son mola yeri İzmit’in Derince ilçesi olup; molanın ardından İstanbul’a doğru son kez yolca çıkılırdı. 1963 yılında adını Tosya Seyahat Otobüs İşletmesi olarak değiştiren firma, aynı tarihte 10 araçlık bir filoya ulaşmıştır. 1983 yılında bireysellikten kurtularak Limited Şirket olarak yeniden yapılandırılan Tosya Seyahat’in bugün 25 otobüsten oluşan bir filosu bulunmaktadır. 

1988 yılında yapımına başlanılan Büyük İstanbul Otogarına katılan ve bugünkü 159 numaralı yazıhanede hizmet veren Tosya Seyahat’in Ankara Aşti’deki otogarda da 7 numarada bir yazıhanesi yer almaktadır. Her daim kendini yenilemeyi sürdüren firma, Ankara, İstanbul ve Tosya arasında otobüs seferleri düzenlemeye devam etmektedir. Yolculuk esnasında, yolcuların her türlü konforu ve güvenliğini azami olarak düşünen Tosya Seyahat’in otobüslerinin büyük bir çoğunluğunda; TV yayını (Uydu yayını), kulaklık, müzik yayını (genel), müzik yayını (özel), cep telefonu (serbest), okuma lambası ve yeme - içme ikramı gibi hizmetler mevcuttur. 

Bunun yanı sıra Tosya Seyahat otobüsleri seyahat esnasında Türsan Dinlenme Tesisleri gibi pek çok tesiste mola vermektedir. Tosya Seyahat’ten alınan bilet, yolcu tarafından iptal ettirilmek istenirse, hareket saatinden en az 24 saat önce yazıhaneye veya çağrı merkezine bu talep bildirilmelidir. Online olarak alınan biletler, yine internet üzerinden online olarak iptal ettirilebilir. Bunun yanı sıra tarihi geçmiş biletler için herhangi bir işlem yapılmamaktadır. 

Kuruluş Tarihi: 1959
Tuşba Turizm Tuşba Turizm
Trakya Vip Tali Trakya Vip Tali
U
Uras Turizm Uras Turizm
Ulusoy Yurtdışı Ulusoy Yurtdışı
Urfa Cesur Turizm Urfa Cesur Turizm

Recep Cesur tarafından, 1947 yılında kurulan Şanlıurfa Cesur Turizm, ilk yıllarda yalnızca Diyarbakır’a seferler düzenleyen küçük bir firmaydı. 1956 yılında Birecik Köprüsü’nün yapılmasıyla batıya doğru açılan firma, sefer sayısını ve rotasını günden güne arttırmaktadır. 1964 yılında Urfa’dan İstanbul’a yolcu taşımaya başlayan Urfa Cesur Turizm, tüm otobüslerini Mercedes Fabrikası’ndan temin etmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Türkiye’nin en prestijli şehirlerarası seyahat firmalarından biri olmayı başaran firma, günümüzde son model, Mercedes Travego araçlarından oluşan kaliteli ve nitelikli bir filoya ev sahipliği yapıyor. 

60 yıllık tecrübesiyle yolcularına güven veren ve bu sayede sadık bir yolcu kitlesine sahip olan Şanlıurfa Cesur Turizm, konforlu bir otobüs yolcuğu sunmak amacıyla sahip olduğu tüm imkanları sunmaktadır. Firmaya ait otobüslerin pek çoğunda; kablosuz internet, TV (genel), müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest), 220 volt priz, namaz vakitlerinde mola, okuma lambası, koltuk ekranı (13 inç) ve usb girişi gibi imkanlar bulunuyor. 

Şanlıurfa Cesur Turizm otobüsleriyle; Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmit, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Alanya, Birecik, Bursa, Eskişehir, Gebze, Kocaeli (İzmit), Tarsus ve Suruç gibi birçok il ve ilçeye ulaşılabiliyor. Şanlıurfa Cesur Turizm’den alınmış olan bir biletin iptali için firma yazıhanesine başvurmak ya da çağrı merkezini aramak gerekmektedir. 

Bunlardan biri yapılarak, iptal talebi firmaya kesinlikle iletilmelidir. Online olarak satın alınan biletler, yine internet üzerinden online olarak iptal edilebilir. Zamanı geçmiş biletler için ise iptal, iade veya değişim gibi herhangi bir işlem yaptırmak mümkün değildir.

Kuruluş Tarihi: 1947
Ü
Ürgüp Birlik Ürgüp Birlik
Ünye Birlik Seyahat Ünye Birlik Seyahat

Ünye Birlik Seyahat firması 10 yılı aşkın bir süredir Ordu merkez ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Büyük araç filosu ile müşterilerine hizmet veren firma, benimsediği misyon açısından Karadeniz Bölgesi’nin en kapsamlı ulaşım firması olma özelliğine de sahiptir. Her yönden kaliteli hizmeti yolcularına sunmaya çalışan Ünye Birlik, yolculuk süresince de misafirlerine çeşitli ikramlarda sunmaktadır. Her türlü yasal belgeye sahip olan Ünye Birlik Seyahat, ulaşım ağını arttırmış ve ülkemizin çoğu il ve ilçesine sefer düzenlemeye başlamıştır.

Kuruluş Tarihi: 2010
Ürgüp Seyahat Ürgüp Seyahat
V
Vip İzmir Kalesi Vip İzmir Kalesi
VIP Uludağ Taşımacılık VIP Uludağ Taşımacılık
Vip Arda Tur Vip Arda Tur
Vib Kıdık Turizm Vib Kıdık Turizm
Vib Turizm Vib Turizm
Vadi Şirinkent Seyahat Vadi Şirinkent Seyahat
Vogo Tur Vogo Tur
Varol Turizm Varol Turizm
Varan Turizm Varan Turizm

Türkiye her bölgesine yayılmış ofis ve acentelerde 2.000’i aşkın personel ve yüzlerce lüks otobüslerden oluşan filosuyla; yüzlerce bölgeye devamlı ve düzenli bir şekilde seferler gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve güvenli seyahat güvencesi ile her zaman ilk tercih edilen firmalardan birisi olup, otobüslerinin modern teknolojiye sahip olması için devamlı yenilikler yapmaya özen göstermektedir. Her anlamıyla farklı ve geleceği hedefleyen bir çalışma prensibiyle müşterilerine hizmet veren Varan Turizm, kaliteli hizmet anlayışını koruyarak seferlerine devam etmektedir.

Kuruluş Tarihi: 1946
Van Kalesi Turizm Van Kalesi Turizm
Volkan Seyahat Volkan Seyahat
Vip Tuncelililer Vip Tuncelililer
Vangolu Yüksekova Turizm Vangolu Yüksekova Turizm
Vangolu Hakkari Turizm Vangolu Hakkari Turizm
Vip İstanbul Vip İstanbul
Venn Seyahat Venn Seyahat
Vip İzmir Kalesi Vip İzmir Kalesi
VIP Uludağ Taşımacılık VIP Uludağ Taşımacılık

1961 yılında kurulan Balıkesir Uludağ Turizm, ilk olarak sektöre Aşan Yurizm adı ile adım atmıştır. Kurulduğu ilk yıllarda Balıkesir ile Bandırma arasında sefer düzenleyen firma, ilerleyen zaman içerisinde Balıkesir- İzmir, Balıkesir- Bursa seferlerine başlamıştır. Her daim müşteri ihtiyaçlarını gözeterek gelişim gösteren firma, hem kendi bünyesinde hemde Türkiye için katkı da bulunmaya devam etmiştir. 

1973 yılına dek bu isimle hizmetlerine devam etmiş olup kurucu ortaklardan birinin diğer iki ortağı çıkartarak Uludağ Turizm adını vermesi ile kurumsal değişikliğe gitmiştir. Filosuna giderek daha fazla araç almaya devam etmiş ve Türkiye’deki ulaşım noktası ağlarını genişletmeye devam etmiştir.

İstanbul, Antalya, Balıkesir, İzmir, Bursa, Ankara, Denizli,  Manisa, İzmit (Kocaeli), Çanakkale, Aydın, Afyon, Burdur, Isparta, Yalova, Eskişehir ve Bilecik gibi popüler noktalara sefer düzenlemektedir. 

Ayrıca özen ile seçilen mola noktaları arasında; İstiklal Dinlenme Tesisleri, Tuna Dinlenme Tesisleri, Balıkesir Susurluk Tesisi, Metin Dinlenme Tesisleri, Susurluk Kamil Koç Tesisleri, Taytem Dinlenme Tesisleri , Özçelik Dinlenme Tesisi, Nasreddin Hoca Yay Dinlenme Tesisleri yer alıyor. 

Yerel bir firma olmasına karşın 100 tanesi kendi öz sermayesinde olan totelde 140 araçlık bir filoya sahiptir. Bu araçların içerisinde konforlu şekilde yolculuk geçirebilmeniz adına;  geniş koltuklar, koltuk arkası tv ekranı, 7/24 internet, okuma lambası, kişiye özel kulaklık, açık büfe yiyecek/içecek ikramı gibi imkanlar sağlanmaktadır. 

Kuruluş Tarihi: 1932
Vip Arda Tur Vip Arda Tur

Arda-Tur, müşterilerine sunduğu hizmet ve konfor seviyesini artırmak için araç ağını sürekli genişletip teknolojiye uyumlu modernize etmektedir. Dakiklik, sadakat ve hoşgörü üzerine odaklanan Arda Tur; rahat ve güvenli yolculuğun garantisini vermektedir. Aynı zamanda yurt dışına da seferleri bulunan firma; yolculuk sırasında ücretsiz yiyecek ve içecek servisi de yapmaktadır.

Kuruluş Tarihi: 1991
Y
Yadran Turizm Yadran Turizm
Yatağan Koop Yatağan Koop
Yazıcıoğlu Turizm Yazıcıoğlu Turizm
Yıldız Mutlular Turizm Yıldız Mutlular Turizm
Yeni Erciş İtimat Seyahat Yeni Erciş İtimat Seyahat
Yükseller Aksaray Birlik Yükseller Aksaray Birlik

Aksaray merkezli olan yolcu taşımacılığı firması yolcularına rahat, huzurlu ve kaliteli bir hizmet sunma ilkesiyle yolcularına hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti sağlayan firma, filosundaki araçlarla ve eğitimli personellerle yolcularına üstün hizmet kalitesi sunmayı amaçlıyor. Firmanın popüler seferleri arasında; İstanbul, Nevşehir, Amasya, Ankara, Afyon, Sakarya gibi şehirler ve birçok ilçe bulunmaktadır. Gitmek istediğiniz birçok seyahat noktasına kolaylıkla ulaşabilmeniz için hizmet veren firma yolcularının kolay ve konforlu ulaşımı sağlayabilmek için filosunu yenilemekte ve geliştirmekte. Yenilenen filosundaki araçları ile 2+1 otobüsleri ile daha konforlu bir yolculuk sağlamanız amaçlanıyor. Yolcularının can ve mal güvenliği için eğitimli kaptanlarla çalışan firma aynı zamanda deneyimli host ve hostesleri ile huzurlu, keyifli bir yolculuk geçirmenizi vaat ediyor. Araç içi multimedya özellikleri sayesinde uzun ve ya kısa yolculuklarınızı keyifli birer seyahate dönüştürebilirsiniz. Koltuk arkasında bulunan kişiye özel dijital ekranlar sayesinde birçok film ve dizi seyredebilir ve ya müzik inleyebilirsiniz. Ayrıcalıklı ve konforlu bir seyahat hizmeti ile Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlayan Aksaray Birlik Turizm, seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri bölümünden Aksaray Birlik Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetler: Açık Büfe Servisi internet, Dijital ekran, Kameralı güvenlik sistemi, hız sınırlandırması, geniş koltuk aralığı, kulaklık, USB, Priz,2+1 koltuk.

Kuruluş Tarihi: 1970
Yeşil Muş Ovası Yeşil Muş Ovası

Yeşil Muş Ovası yerel bir firma olmasına karşın, üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti sayesinde hızlı adımlarla ağını genişletmektedir. Günümüz teknolojisi ile internet ağını olumlu yönde kullanarak, avantajlı fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Yolculuğunuz sırasında soğuk/sıcak ikramların keyfini çıkarabilecek; aynı zamanda da koltuk arkası eğlence ekipmanları ile de eğlenceli bir yolculuk geçireceksiniz.

Kuruluş Tarihi: 2000
Yeşil Artvin Ekspres Yeşil Artvin Ekspres
Yeniden As Bafra Seyahat Yeniden As Bafra Seyahat
Yeni İnan Turizm Yeni İnan Turizm
Yeni As Bayburt Yeni As Bayburt

Türkiye’nin birçok iline ulaşım sağlayan Yeni As Bayburt Turizm ile gitmek isteyeceğiniz birçok noktaya seyahat edebilir ve en hızlı şekilde ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Mercedes Travego model araçlardan oluşan filosu ile size en konforlu ve lüks yolculuğu yaşatmayı planlayan Yeni As Bayburt Turizm, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Frenleme sistemi, patinaj önleyici sistemler sayesinde güvenli bir yolculuk geçirmeniz için gerekli tüm donanım düşünülmüş. İstanbul, Kocaeli, Konya, Manisa, Ankara, Sakarya, Samsun gibi birçok noktaya biletinizi alıp, konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca yapılan ikramlar ve multimedya araçları sayesinde yolculuğunuzu dinlenmiş bir şekilde sonlandırabileceksiniz. Yeni As Bayburt Turizm hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi: 2000
Yeni Aksaray Seyahat Yeni Aksaray Seyahat
Yeşilova Turizm Yeşilova Turizm
Yeşil Erciş Seyahat Yeşil Erciş Seyahat

Adana, Antalya, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin, Muş, Osmaniye ve Şanlıurfa gibi büyükşehirlere ve ilçelerine sefer düzenleyen Yeşil Erciş Seyahat, 2004 yılında, Cesim Demir tarafından kurulmuştur. Van - Erciş merkezli bir seyahat firması olan Yeşil Erciş Seyahat, alanında uzman şoförler tarafından kullanılan araçlar sayesinde yolcularına güvenli bir ulaşım sunmaktadır. 

Temiz ve son teknoloji ile donatılmış araçlar, ücretsiz ve lezzetli ikramlar, sık sefer aralıkları ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken firma, bölgesindeki en iyi seyahat acentelerinin başında gelmektedir. Yeşil Erciş Seyahat’in donanımlı otobüsleri ile Adana, Ağrı, Alanya, Ankara (Aşti), Antalya, Batman, Bursa, Diyarbakır, Erciş, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul (Avrupa Yakası), Kayseri, Mersin (İçel), Patnos, Sivas, Şanlıurfa ve Van gibi şehirlere ve ilçelerine ulaşılabilmektedir. 

Yeşil Erciş Seyahat’in en sık seferler düzenlediği noktalar ise; Adana, Ankara, Bursa, Antalya, Batman, Erzincan, Elazığ, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep ve İstanbul’dur. Travego ve Setra model 10’dan fazla otobüsten oluşan filosuyla hizmet veren firmaya ait araçların pek çoğunda; TV (genel), kulaklık, müzik yayını (genel), cep telefonu (serbest), okuma lambası ve yeme - içme ikramı gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Ayrıca kaliteli yerlerde mola veren firmanın anlaşmalı olduğu tesisler; Abant Özçelik Dinlenme Tesisleri, Bingöl Yükseller Dinlenme Tesisleri, Aktaş Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Buzlupınar Dinlenme Tesisleri, Günaydın Tesisleri, Alışkan Dinlenme Tesisleri, Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Hak (Efendioğlu) Dinlenme Tesisleri, Park Bedesten Dinlenme Tesisleri, Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri ve Zirve Dinlenme Tesisleri’dir. 

Yeşil Erciş Seyahat’ten satın alınmış olan biletler, firmanın çağrı merkezi aranılarak iade, iptal, değişim ve açığa alma gibi işlemlere tabi tutulabilir. Opsiyonu geçmiş biletler için iptal, açığa alınma ya da ücret iadesi gibi ayrıcalıklar söz konusu değildir. Online platformlardan satın alınan biletler - dökümü yapılmadığı takdirde - yine online olarak iptal ettirilebilmektedir. 

Kuruluş Tarihi: 2004
Yeni Sivas Turizm Yeni Sivas Turizm

Adından da anlaşılacağı üzere Sivas merkezli bir şehirlerarası seyahat firması olan Yeni Sivas Turizm, 2015 yılında, İbrahim Ertan Türker tarafından kurulmuştur. Henüz yeni bir firma olan Yeni Sivas Turizm ile Türkiye’nin pek çok şehrine ulaşmak mümkündür. Firmanın otobüs seferleri düzenlediği il ve ilçeler arasında; Afyon, Akdağmadeni, Ankara (Aşti), Balıkesir, Bursa, Divriği, Eskişehir, Gebze, İmranlı, İstanbul (Avrupa Yakası), İzmir, Kocaeli (İzmit), Manisa, Salihli, Saraykent, Sivas, Sorgun, Turgutlu, Yerköy ve Zara bulunmaktadır. 

Firmanın en popüler şubeleri ise; Afyon, Balıkesir, Gebze, Aksaray, Bursa, İstanbul, Ankara, Esenler, İzmir, Antalya, Eskişehir ve Kayseri’nden oluşmaktadır. Neoplan Starliner ve Travego model otobüslerden oluşan geniş bir filoya sahip olan Yeni Sivas Turizm’in araçlarının pek çoğunda; Kablosuz İnternet, Rahat Koltuk, Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Müzik Yayını (Koltuk), Cep Telefonu (Serbest), 220 Volt Priz, Koltuk Ekranı (MIT), Koltuk Ekranı (10 inç), Okuma Lambası, Radyo (Kişisel), Koltuk Ekranı (13 inç) ve USB Giriş gibi özellikler mevcut. 

Yolculuk esnasında pek çok yerde mola veren firmanın otobüsleri, yol üzerinde bulunan; Bozbey Dinlenme Tesisleri, Coşkunlar Dinlenme Tesisleri ve Zirve Dinlenme Tesisleri gibi nitelikli tesislerde kısa süreli molalar veriliyor. Yeni Sivas Turizm’den alınan otobüs biletlerini açığa alma, değiştirme veya iptal etme işlemlerini yaptırmak için firmanın şubelerine gidebilir, internet üzerinden destek alabilir ya da Öz İkizler Turizm Çağrı Merkezi’ni arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Opsiyon tarihleri geçmiş bilet için herhangi bir işlem yapmak mümkün değildir.

Kuruluş Tarihi: 2015
Yenibosna Çortur Seyahat Yenibosna Çortur Seyahat
Yücel Oto Yücel Oto
Yeni Karapınar Yeni Karapınar
Z
Zile Barış Turizm Zile Barış Turizm
Zile Can Turizm Zile Can Turizm
Zümrüt Turizm Zümrüt Turizm