Merhaba, Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?
Fixbilet Chevron Right icon SSS Chevron Right icon İade

Atlasglobal Uçak Bileti İptali, Değişikliği ve Açığa Alma Prosedürleri?

Atlasglobal bilet iptali ve değişikliği nasıl gerçekleştirilir?

İç Hatlar Business -J/C- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Bussines (J/C) sınıfında, uçuş sürenize son 12 saat kala biletinizin üzerinde iptal işlemi ya da değişiklik yapmak isterseniz, herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.  Uçuşun başlamasına 12- 1 saat kala biletinizde yapılmasını istediğiniz değişikliklerde de herhangi bir ücret ödemenize gerek yokken, iptal işleminde ödediğiniz tutar, %20’lik bir kesintiye uğramaktadır.  Uçuş sürenize son 1 saat kala ise herhangi bir iptal veya değişiklik işlemi yapamazsınız.

İç Hatlar Business -D- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Uçuş sürenize son 12 saat kala biletinizin üzerinde değişiklik talep ederseniz, ödemiş olduğunuz meblağ %10’luk bir kesintiye uğramaktadır. Eğer bu süreler içerisinde iptal işlemi talep ederseniz, ödemiş olduğunuz meblağ bu sefer %20’lik bir kesintiye uğramaktadır. Uçuşun başlamasına 12- 1 saat kala biletinizde yapılmasını istediğiniz değişikliklerde, ödediğiniz miktar %30, iptal talebinde ise ödediğiniz miktar %40’lık bir kesintiye uğramaktadır. Uçuş sürenize son 1 saat kala ise herhangi bir iptal veya değişiklik talebi kabul edilmemektedir.

İç Hatlar Business -W- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Bu sınıfta, biletinizin üzerinde hiçbir şekilde değişiklik veya iptal işlemi yapma şansınız bulunmamaktadır. 

İç Hatlar Ekonomi Plus -Y/B/H- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus -Y/B/H- sınıfında, uçuş sürenize son 12 saat kala biletinizin üzerinde iptal işlemi ya da değişiklik yapmak istediğiniz durumlarda, sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Uçuşunuzun başlamasına son 12- 1 saat kala biletinizde yapılmasını istediğiniz değişikliklerde herhangi bir ücret talep edilmezken, iptal işleminde ödediğiniz tutar, %20’lik bir kesintiye uğramaktadır. Uçuş sürenize son 1 saat kala ise herhangi bir iptal veya değişiklik talebi kabul edilmemektedir.

İç Hatlar Ekonomi Plus -K/L/M- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus -K/L/M- sınıfında, uçuş sürenize son 12 saat kala biletinizin üzerinde iptal işlemi ya da değişiklik yapmak istediğiniz takdirde, sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Uçuşunuzun başlamasına 12- 1 saat kala biletinizde yaptığınız değişiklik talebinde ödediğiniz miktar %20, iptal talebinde ise ödediğiniz miktar %30’luk bir kesintiye uğramaktadır. Uçuşunuza son 1 saat kala ise yapacağınız herhangi bir iptal veya değişiklik talebi kabul edilmemektedir.

İç Hatlar Ekonomi Plus -T/V/X- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Bu sınıfta uçuş sürenize son 12 saat kala biletinizin üzerinde değişiklik talep ederseniz, ödemiş olduğunuz meblağ %10’luk bir kesintiye uğrarken, bu süreler içerisinde iptal işlemi talep ederseniz, ödemiş olduğunuz meblağ %20’lik bir kesintiye uğramaktadır. 12- 1 saat kala biletinizde yaptığınız değişiklik talebinde ödediğiniz miktar %30, iptal talebinde ise ödediğiniz miktar %40’lık bir kesintiye uğramaktadır. Uçuşunuza son 1 saat kala ise herhangi bir iptal veya değişiklik işlemi yapamazsınız.

İç Hatlar Ekonomi Plus -E/U- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus -E/U- sınıfına ait biletinizde, hiçbir şekilde değişiklik veya iptal işlemi yapma hakkınız bulunmamaktadır.

Dış Hatlar Business -J/C- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Business -J/C- sınıfına ait biletinizde yapmak istediğiniz iptal ve değişiklikler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Dış Hatlar Business -D- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Business -D- sınıfına ait biletinizde yapmak istediğiniz iptal ve değişiklik işlemleri için belirli bir ücret talep edilmektedir. Ücretler, satın alınan biletin fiyatına göre farklılık gösterebilmektedir ayrıntılı bilgi için fixbilet.com dan ya da Atlas Jet müşteri hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Dış Hatlar Business -W- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Business -W- sınıfına ait biletinizde, hiçbir şekilde değişiklik veya iptal işlemi yapma şansınız bulunmamaktadır.

Dış Hatlar Ekonomi Plus -Y/B/H- Class Bilet İptali ve Değişikliği

 Ekonomi Plus -Y/B/H- sınıfına ait biletinizde yapmak istediğiniz iptal ve değişiklikler için herhangi bir ücret talebi bulunmamaktadır.

Dış Hatlar Ekonomi Plus -K/L/M- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Dış Hatlar Ekonomi Plus -K/L/M- sınıfına ait biletiniz için talep edeceğiniz değişiklik işlemi ücretsizken, iptal işlemi için belli bir ücret talep edilmektedir. Detaylı bilgi için fixbilet.com dan ya da Atlas Jet müşteri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Dış Hatlar Ekonomi Plus -T-/V/X- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus -T-/V/X- sınıfına ait biletinizde yapmak istediğiniz iptal ve değişiklik işlemleri için belli bir meblağ talep edilmektedir. İşlem ücretleri, satın alınan biletin tutarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için fixbilet.com dan yararlanabilir ya da Atlas Jet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Dış Hatlar Ekonomi Plus -E/U- Class Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus -E/U- sınıfına ait biletinizin üzerinde, hiçbir koşulda değişiklik ya da iptal işlemi yapma şansınız bulunmamaktadır.

Aradığınızı bulamadınız mı?
Ad Soyad
Email
Telefon Numaranız
Mesajınız