Merhaba, Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?
Fixbilet Chevron Right icon SSS Chevron Right icon İade

Biletimi iptal/iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Biletinizi, fixbilet.com aracılığıyla online olarak iptal/iade edebilirsiniz.

Biletinizi üye girişi ile satın aldığınız durumlarda, öncelikle üye girişi yapmalısınız. Ardından "Biletlerim" menüsünden iptal veya iade etmek istediğiniz bilet için "İşlemler" butonuna tıklayarak "İptal/İade Teklifi" almak için talepte bulunabilirsiniz.

Biletinizi üye girişi yapmadan satın aldığınızda ise ana sayfanın üst kısmında bulunan "Rezervasyon Kontrol" bağlantısına tıklayıp, açılan pencerede PNR ve soyadı bilgilerinizi girdikten hemen sonra "İptal/İade İşlemleri" butonunu seçerek iptal/iade teklifi almak için talepte bulunabilirsiniz.

İptal/iade talebiniz bize iletildiğinde, havayolu kuralları kapsamında talebiniz değerlendirilecektir. Kurallar kapsamında iptal/iade yapılması uygun ise, prosedüre uygun şekilde talep edilen işlem bedeli ilgili tarafınıza teklif edilecektir. Teklifin ulaştığına dair tarafınıza e-posta ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Teklifi kabul etmeniz durumunda iptal/iade işlemine devam edilecek, teklifi reddetmeniz halinde ise iptal/iade işlemi uygulanmayacaktır.

Aradığınızı bulamadınız mı?
Ad Soyad
Email
Telefon Numaranız
Mesajınız