Merhaba, Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?
Fixbilet Chevron Right icon SSS Chevron Right icon İade

Koşulsuz Bilet İptal Hizmetinden hangi şekilde faydalanabilirim?

Fixbilet.com masaüstü ya da online web sitesi üzerinden bilet satın alırken, koşulsuz bilet iptal hizmet bedelini, bütün yurtiçi/yurtdışı ve promosyonlu/promosyonsuz seyahatlerinizde, kredi kartı/banka kartı ya da fix puanlarınızla ödeyerek rezervasyon aşamasındayken satın alabilirsiniz.

Fixbilet.com uygulamasından ve Çağrı Merkezi tarafından gerçekleştirilen biletleme işlemlerinde geçerli sayılmamaktadır.

Gidiş-Dönüş seferlerde, uçağın gidiş saatinden iki saat öncesine kadar gerçekleştirilen iptal işlemleri için geçerlidir.

Değişiklik işlemi esnasında, koşulsuz bilet hizmeti satın hizmeti sağlanamaz. 

Değişiklik işleminin ardından, koşulsuz bilet iptal hizmeti kapsamında satın alınan ilk biletteki fiyatlar ve seyahat tarihi geçerli olmaktadır.

Uçak biletini satın aldıktan sonra ek olarak koşulsuz bilet iptal hizmeti satın alınamamaktadır.

Bilet satışının ardından koşulsuz bilet iptal hizmeti iptal edilememektedir.

Biletin açığa alınması durumunda, belirlenen ilk geçerlilik tarihi geçerli olmaktadır. 

Havayolu firması tarafından yapılmayan seferler, koşulsuz bilet iptal hizmeti kapsamında değildir. Dolayısıyla, Sivil Havacılık kuralları göz önünde bulundurularak, havayolu kuralları kapsamında iptal işlemi gerçekleştirilmektedir.

Koşulsuz Bilet İptal Hizmetinin sunulduğu havayolu/parkur alternatifleri fixbilet.com tarafından zaman içinde değişikliğe uğrayabilir.

Aradığınızı bulamadınız mı?
Ad Soyad
Email
Telefon Numaranız
Mesajınız