Almaty Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 23 Temmuz Sal
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Almaty Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Almati
Merkeze Uzaklık 18 km
Havaalanı Adı Almaty Havalimanı
IATA Kodu ALA
Açılış Tarihi 1935
İletişim +7 7272 70 33 33

Almaty Havalimanı Hakkında

Almaty Havalimanı Rehberi

Almatı Havalimanı her ne kadar uluslar arası havalimanı olmasına rağmen küçük bir havalimanıdır. İçerisinde bulunan hizmetler : - Bekleme salonları - ATM - Döviz Bürosu - Duty Free Mağazası - Exchange Ofisleri - Postane - Büfe - İbadethane Uçuş saatinizi beklerken bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

WİFİ Havalimanı içerisinde ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır. Uçuş saatinizi beklerken bu hizmetten yararlanabilirsiniz. ŞARJ Havalimanı içerisinde şarj hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Almatı Havalimanı tek bir terminal binasından oluştuğu için içerisinde bulunan ; -Kafe -Restoran -Bar -Fast Food Uçuş saatinizi beklerken buralardan yeme-içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

MİLDOM HOTEL Almatı Havalimanı'na 2.8 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için +7 7272 61 09 20 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://mildomhotel.kz/ RAMADA ALMATI Almatı Havalimanı'na 0.9 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için +7 727 344 9999 numara i

TAKSİ Havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmet vermektedir. OTOBÜS Havalimanı çıkışında bulunan duraklardan otobüsler ile merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. RENT A CAR/ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içerisinde bulunan araça kiralam ofislerinden bütçenize uygun araç kiralayıp merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ulaşım Rehberi

Havalimanı çıkışında bulunan taksiler iler ulaşım sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmet vermektedir.
x x