Falconara Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 23 Temmuz Sal
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Falconara Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Ancona
Merkeze Uzaklık 12 km
Havaalanı Adı Falconara Havalimanı
IATA Kodu AOI
Açılış Tarihi 1929
İletişim +39 071 28271

Falconara Havalimanı Hakkında

Falconara Havalimanı Rehberi

Bekleme salonları Gelen ve giden yolcu bölümünde Wi-Fi kapsama alanı içerisinde cihazlarınızı da şarj edebileceğiniz duvar prizlerinin olduğu bekleme salonları bulunmaktadır. Ancak özel uyku alanları veya dinlenme bölgeleri yoktur. Bununla beraber herhangi bir ön ödemeli veya üyelik programı ile giriş yapılabilen VIP bekleme salonları da bulunmamaktadır. Sağlık Hizmetleri Sağlık hizmetleri ile

Ancona Havalimanı’nda 30 dakika boyunca ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Gelen ve giden yolcu bölümünde cihazlarınızı şarj edebileceğiniz duvar prizlerinin olduğu bekleme salonları bulunmaktadır.

Ancona Havalimanı’nda uçuşunuzu beklerken sıkılmadan keyifli vakit geçirebileceğiniz gidiş alanı, geliş alanı ve uçağa biniş alanında IVYBAR adında 3 yeme-içme noktası bulunmaktadır. Burada taze ve lezzetli hamur işleri, meşhur Segafredo kahvesi, brunch ve aperatif ürünler, alkollü içecekler ve taze meyve salatası gibi ürünler bulunur.

Ancona Havalimanı yakınında farklı fiyat aralıklarında rezervasyon yapabileceğiniz oteller aşağıdaki gibidir; • Hotel Touring – Havaalanına 350 metre uzaklıktadır. Talep üzerine ücretli otel servisi mevcuttur. • Hotel Europa – Ancona’s Torrette Caddesi üzerinde. Talep üzerine ücretli otel servisi mevcuttur.

Metro/Tren Havalimanından Ancona Tren İstasyonu’na kadar direkt tren ile ulaşım sağlanabilir. Ancona Havalimanı’na ise Castelferretti – Falconara ve Ancona Tren İstasyonları arasında çalışan tren ile erişilebilir. Biletler, gişede ve peronların yakınında bulunan otomatik bilet makinelerinden satın alınabilir. Tren güzergâh haritaları, tarifeler ve güncel ücret bilgileri için Trenitalia web sites

Ulaşım Rehberi

Ancona Havalimanı’nda resmi olarak 2 taksi şirketi hizmet vermektedir. • CTF Consorzio Taxi Falconara • TAXI Falconara Haftanın tüm günü 24 saat ulaşım hizmeti veren Ancona Havalimanı taksileri ile şehir merkezine yaklaşık 20 dakikada ulaşım sağlanabilir. Taksi ile havalimanından şehir merkezine ulaşımın maliyeti yaklaşık 20€’dur. Taksiler, terminalin bitişiğindeki kaldırım boyunca yer almaktadır.
x x