Atyrau Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 30 Mayıs Per
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Atyrau Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Atırav
Merkeze Uzaklık 8 km
Havaalanı Adı Atyrau Havalimanı
IATA Kodu GUW
Açılış Tarihi 1994
İletişim +7 702 237 2171

Atyrau Havalimanı Hakkında

Atyrau Havalimanı Rehberi

Atyrau Havalimanı İç ve Dış Hatlar uçuşları sağlamaktadır. Küçük bir bina yapısına sahip olduğundan tek bir terminali vardır. Havalimanı içerisinde çalışan personeller Rusça ve İngilizce konuşmaktadır. Havalimanı içerisinde bulunan hizmetler : - Bekleme salonu - Danışma hizmeti - WİFİ

WİFİ Havalimanı ücretsiz wifi hizmeti vermektedir. Uçuş saatinizi beklerken bu hizmetten yararlanabilirsiniz. ŞARJ Şarj hizmeti ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Havalimanı içerisinde kafe, restoran ve ya büfe gibi hizmetin olup olmadığına dair herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

SULTAN PALACE HOTEL Atyrau Havalimanı'na 2.5 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgiye internet üzerinden ulaşabilirsiniz. HOTEL RİVER PALACE Atyrau Havalimanı'na 6.6 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için +7 7122 97 02 00 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz :

TAKSİ Havalimanı uçuş saatlerine göre havalimanı çıkışlarında taksiler bulunmaktadırlar. Merkeze en hızlı ve rahat ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır. OTOBÜS Havalimanı uçuş saatlerine göre seferler bulunmaktadır. Merkeze maliyeti az ama konforlu bir ulaşım aracı olarak bilinir. RENT A CAR/ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden bütçenize uygun araç kiralayab

Ulaşım Rehberi

Havalimanı çıkışında uçuş saatlerinize uygun bir şekilde taksiler beklemektedir. Merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım aracı seçeneği olmaktadır.
x x