Cengiz Topel Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 29 Mayıs Çar
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Cengiz Topel Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Kocaeli
Merkeze Uzaklık 15 KM
Havaalanı Adı Cengiz Topel Havalimanı
IATA Kodu KCO
Açılış Tarihi 2011
İletişim 0 (262) 375 22 22

Cengiz Topel Havalimanı Hakkında

Cengiz Topel Havalimanı Rehberi

Cengiz Topel (Kocaeli) Havalimanı Kocaeli merkeze 15 km Adapazarı merkeze 30 km uzaklıktadır. İç ve Dış hatlar uçuşları mevcuttur fakat ayrı olarak Dış Hatlar terminali hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. İÇ HATLAR TERMİNALİ - İki adet yolcu bekleme salonu - İki adet araç kiralama ofisi - Bir adet cafe - Bir adet Sağlık ünitesi - Bir adet büfe - ATM - Emanet eşya Hizmeti bulunmak

WİFİ Ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır. ŞARJ Bekleme salonlarında bulunan prizlerden ücretsiz olarak şarj hizmeti bulunmaktadır.

Havalimanı içerisinde bir adet cafe ve büfe bulunmaktadır. Ufak tefek ihtiyaçlarınızı buralardan giderip, uçuş saatinizi beklerken cafe'de vakit geçirebilirsiniz.

KARTEPE KÖŞKÜ Cengiz Topel (Kocaeli) Havalimanı'na 5.4 km uzaklıktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için (0262) 354 26 00 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz : https://kartepekosku.com.tr/ HOTEL MOTALİ LİFE Cengiz Topel (Kocaeli) Havalimanı'na 5.9 km uzaklıktadır. Havalimanı servisi yoktur. Daha detaylı bilgi için (0262)

TAKSİ Uçuş saatlerine göre havalimanı çıkışında taksi kullanıma hazır bir şekilde bulunmaktadır. OTOBÜS Uçuş saatlerine göre havalimanı çıkışında Kocaeli Belediyesi tarafından sefer düzenlenen otobüsler bulunmaktadır. RENT A CAR / ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. Ofisler ile iletişime geçip bütçenize uygun araç kiralayabilirsiniz.

Ulaşım Rehberi

Havalimanı çıkışlarında rahatlıkla taksi bulabilirsiniz. Taksilerle konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.
x x