Cluj Napoca Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 24 Nisan Çar
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Cluj Napoca Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Kaloşvar
Merkeze Uzaklık 9 km
Havaalanı Adı Cluj Napoca Havalimanı
IATA Kodu CLJ
Açılış Tarihi 1932
İletişim +40 264 307 500

Cluj Napoca Havalimanı Hakkında

Cluj Napoca Havalimanı Rehberi

Cluj Napoca Havalimanı içerisinde bulunan hizmetler : - Bekleme Salonu - Lounge - Konferans Salonu - Alışveriş Mağazaları * Relay * Magazin Maria * Crew Shop * Duty Free - İş Toplantı Odası - Banka ve ATM * Banca Transilvania-ATM * ATM-uri Euronet - Döviz Bürosu - Büfe Uçuş saatinizi beklerken havalimanının size sunduğu bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

WİFİ Havalimanı içerisinde ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır. ŞARJ Havalimanı içerisinde şarj hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Cluj Napoca Havalimanı içerisinde bulunan ; - Air Caffe - SO! Coffee - Brava Caffe - 1 MINUTE ROMANIA - Simigeria Petru Uçuş saatinizi beklerken buralardan yeme-içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

HOTEL BEYFİN Cluj Napoca Havalimanı'na 7.0 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için +40 264 403 804 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hotelbeyfin.com/en/ GRAND NAPOCA Cluj Napoca Havalimanı'na 8.5 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için +40 264

TAKSİ Havalimanı çıkışında bulunan duraklardan merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım sağlayan taksileri tercih edebilirsiniz. 7/24 hizmet vermektedir. OTOBÜS Havalimanı çıkışında bulunan otobüsler ile de merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsler her gün 05:30-22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. RENT A CAR/ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden bütçeni

Ulaşım Rehberi

Havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım sağlanmaktadır. 7/24 hizmet veren taksiler ile günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.