Hopa Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 14 Haziran Cum
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Hopa Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Artvin
Merkeze Uzaklık 101
Havaalanı Adı Hopa Havalimanı
IATA Kodu XHQ
Açılış Tarihi 2007
İletişim +995 (422) 23 51 00

Hopa Havalimanı Hakkında

Hopa Havalimanı Rehberi

Artvin’de havalimanı bulunmadığından Batum (Hopa) Havalimanı’nın Hopa Tesisi üzerinden gerçekleşiyor. Artvin'e en yakın havalimanı olan Batum Havalimanı 101 km olarak uzaklıktadır. Batum üzerinden yapılan yurt içi uçuşlarda pasaportsuz seyahat edebilirsiniz. HAVALİMANI İÇERİSİNDE BULUNAN HİZMETLER -Döviz bürosu -ATM -Restoran -Büfe -İbadet -Sağlık hizmeti BİR DİĞER HİZMETLER 24 saat meteorolo

WİFİ Ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır. Siz uçuş saatinizi beklerken bu hizmetten yararlanıp daha iyi vakit geçirebilirsiniz. ŞARJ Şarj ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Hopa (Batum) Havalimanı içerisinde kafe hizmeti vermektedir. -Kafe Batumi -İstanbul kafe Uçuş saatinizi beklerken buralarda vakit geçirebilirsiniz.

Hopa (Batum)Havalimanı yakınlarında konaklama hizmeti bilgisine ulaşılamamıştır. En yakın çevre il ve ilçelerdir.

TAKSİ Merkeze ulaşım aracı olarak tercih edilmemektedir. Ancak bazı tur şirketleri özel taksi imkanı sunmaktadır bunu gözden geçirebilirsiniz. OTOBÜS Artvin’e ulaşımın çokta kolay olmadığını belirtmek lazım. Bol virajlı yolları olduğu için otobüs sizin için bir yandan zorlu bir yandan da keyifli olabilir. Manzaranın tadını çıkarmak isterseniz kesinlikle tavsiye ederiz. Havalimanından istediğini

Ulaşım Rehberi

Hopa (Batum) Havalimanı’ndan Artvin’e ulaşım için taksi pek fazla tercih edilmemektedir. Fiyatları otobüs fiyatlarına göre oldukça pahalıdır.
x x