Kapadokya Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 31 Mayıs Cum
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Kapadokya Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Nevşehir
Merkeze Uzaklık 30 KM
Havaalanı Adı Kapadokya Havalimanı
IATA Kodu NAV
Açılış Tarihi 1998
İletişim (0384) 421 44 55

Kapadokya Havalimanı Hakkında

Kapadokya Havalimanı Rehberi

1998 yılında hizmete açılmış olan Kapadokya Havalimanı son dönemlerde biraz daha yükseliş gösteren uçuş trafiği yaşasa da sürekli olarak uçuşun gerçekleştiği bir havalimanı değildir. Kapadokya Havalimanı merkeze 30 km, Göreme ilçesine 35 km ve Ürgüp ilçesine 40 km uzaklıkta bulunmaktadır. Türkiye’nin bu önemli turistik şehrine özellikle hafta sonu gezisi yapmak için gelen yolcular çoğunluktadır..

WİFİ Wifi hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. ŞARJ Şarj hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Küçük ve trafik yoğunluğu az olan bir havalimanı olduğu için herhangi bir kafe,restoran hizmeti bulunmamaktadır. Ufak tefek ihtiyaç giderici bir büfe hizmeti mevcuttur.

NAR CAVE HOUSE Kapadoya Havalimanı'na 21.7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ek bir ücret karşılığında havalimanı servisi bulunmaktadır. Bunların dışında bir çok hizmeti bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için (0384) 212 99 90 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz : https://narcavehouse.com/ HOTEL BUSINESS HAN Kapadokya Havalimanı'na 22.7 km uzaklıkt

TAKSİ Uçuş saatlerine göre havalimanı çıkışlarında taksiler bulunmaktadır. Merkeze rahat,hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. RENT A CAR / ARAÇ KİRALAMA Kapadokya Havalimanı için de bulunan araç kiralama ofislerinden bir çok araç seçeneğine ulaşabilirsiniz. OTOBÜS Nevşehir Belediyesi'nin şehir merkezine otobüs seferleri bulunmaktadır. Servis,güzergah ve saat bilgilerini 0 (38

Ulaşım Rehberi

Havalimanı'nda uçuş saatlerine göre taksiler bulunmaktadır. Merkeze en rahat ve konforlu ulaşım aracıdır. Fakat havalimanı ile merkez arasında ki mesafe biraz uzak olduğu için ücretleri yüksek olabiliyor ama pazarlık yapabilirsiniz.

En Ucuz Kapadokya Havalimanı Uçak Biletleri

Trabzon - Nevşehir 3.250 TL Chevron Right icon
İzmir - Nevşehir 2.050 TL Chevron Right icon
Ankara - Nevşehir 2.250 TL Chevron Right icon
Gaziantep - Nevşehir 2.400 TL Chevron Right icon
Bodrum - Nevşehir 2.000 TL Chevron Right icon
Antalya - Nevşehir 2.950 TL Chevron Right icon
x

Sizin için Seçtiğimiz Kapadokya Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Nevşehir - İstanbul 1.300 TL Chevron Right icon
Nevşehir - Adana 3.100 TL Chevron Right icon
Nevşehir - İzmir 2.250 TL Chevron Right icon
Nevşehir - Antalya 2.450 TL Chevron Right icon
Nevşehir - Ankara 2.350 TL Chevron Right icon
Nevşehir - Gaziantep 2.550 TL Chevron Right icon
x