Mineralnye Vody Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 30 Mayıs Per
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Mineralnye Vody Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Mineralnıye Vodı
Merkeze Uzaklık 4 km
Havaalanı Adı Mineralnye Vody Havalimanı
IATA Kodu MRV
Açılış Tarihi 1925
İletişim +7 879 222-07-77

Mineralnye Vody Havalimanı Hakkında

Mineralnye Vody Havalimanı Rehberi

Mineralnye Vody Havalimanı içerisinde bulunan hizmetler ; - Duty Free - Business Lounge - Kafe - Restoran - Anne-Çocuk Bölümü - Bekleme Salonları - Tıbbi Hizmetler - ATM - Döviz Büroları - Wifi

WİFİ Havalimanı içerisinde ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır. ŞARJ Havalimanı içerisinde bekleme salonlarında ve Lounge alanlarında ücretsiz şarj hizmeti bulunmaktadır.

Mineralnye Vody Havalimanı içerisinde kafe ve restoranlar bulunmaktadır. Ancak diğer büyük havalimanlarına göre daha kısıtlı hizmetleri vardır. Uçuş saatinizi beklerken bekleme alanlarının yakınlarında ki kafe ve restoranlarda yeme-içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

CİTY & BUSSİNES HOTEL Mineralnye Vody Havalimanı'na 3 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için +7 988 629-77-36 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://cityhotel-kmv.ru/ OBLAKA HOTEL Mineralnye Vody Havalimanı'na 2.3 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi i

TAKSİ Havalimanı çıkışında bulunan 7/24 hizmet veren taksiler ile merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. OTOBÜS Havalimanı çıkışında bulunan duraklardan 06:00-21:00 arası 20 dk da bir seferleri bulunan otobüsler ile merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. RENT A CAR/ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden bütçenize uygun araç kiralayabilirsiniz.

Ulaşım Rehberi

Havalimanı çıkışlarında 7/24 hizmet veren taksiler ile günün her saati merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.
x x