Siirt Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 31 Mayıs Cum
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Siirt Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Siirt
Merkeze Uzaklık 14 km
Havaalanı Adı Siirt Havalimanı
IATA Kodu SXZ
Açılış Tarihi 1998
İletişim (0484) 254 22 02

Siirt Havalimanı Hakkında

Siirt Havalimanı Rehberi

Siirt Havalimanı küçük bir havalimanı olmasına rağmen uçuş bekleyen yolcular için birçok hizmet sunmaktadır. Siirt Havalimanı hizmetleri : - Bekleme salonu - Bebek bakım odası - Büfe - Cafe - ATM - WİFİ -Emanet eşya Hizmetleri bulunmaktadr.

WİFİ Havalimanı ücretsiz wifi hizmeti sunmaktadır. Uçuş saatinizi beklerken bekleme salonunda bu hizmetten yararlanabilirsiniz ŞARJ Şarj hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Kafe Havalimanı içerisinde bir adet kafe bulunmaktadır. Uçuş saatinizi beklerken burada yeme-içme ihtiyacınızı giderebilir ve ya uçuş saatinizi burada da bekleyebilirsiniz. Büfe Havalimanı içerisinde bir kaç adet büfe bulunmaktadır. Ufak tefek ihtiyaçlarınızı buralardan giderebilirsiniz.

BARDEN OTEL Havalimanına 7.2 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için (0484) 224 11 11 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.bardenotel.com.tr/ OTEL GRAND YUKSEL Havalimanına 13.3 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için (0434) 511 40 26 iletişi

TAKSİ Siirt Havalimanı'nda uçuş saatlerine uygun bir şekilde taksi bulunmaktadır. OTOBÜS Siirt Belediyesi havalimanı uçuş saatlerine göre seferler düzenlemektedir. RENT A CAR/ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içerisinde ki araç kiralama ofislerinden bütçenize uygun araç kiralama olanağı sunmaktadır.

Ulaşım Rehberi

Havalimanı uçuş saatlerine göre taksi hizmeti vermektedir. Merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım aracı olarak taksileri tercih edebilirsiniz.

En Ucuz Siirt Havalimanı Uçak Biletleri

Gaziantep - Siirt 3.680 TL Chevron Right icon
İzmir - Siirt 4.077 TL Chevron Right icon
Ankara - Siirt 1.401 TL Chevron Right icon
İstanbul - Siirt 2.001 TL Chevron Right icon
x

Sizin için Seçtiğimiz Siirt Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Siirt - Ankara 1.400 TL Chevron Right icon
Siirt - İstanbul 2.000 TL Chevron Right icon
x