Tokat Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 27 Ocak Cum
2023

Tokat Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Tokat
Merkeze Uzaklık 18,8 KM
Havaalanı Adı Tokat Havalimanı
IATA Kodu TJK
Açılış Tarihi 1995
İletişim (0356) 238 73 57

Tokat Havalimanı Hakkında

Tokat Havalimanı Rehberi

Havaalanı iç hatlarda hizmet vermektedir. İç hatlar terminali : Bekleme salonu, bebek bakım odası, büfe ve cafeler hizmet veriyor. Çocukları ile seyahat eden yolcular için çocuk odası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ATM ve Emanet Eşya bölümü bulunmaktadır. Ücretsiz wifi hizmeti vermektedir.

WİFİ Uçuş saatinizi beklerken ücretsiz wifi hizmetinden yararlanabilirsiniz. ŞARJ Bu konuda herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Tokat Havalimanı içerisinde ufak tefek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir büfe bir de cafe bulunmaktadır.

ÇAVUŞUĞLU TOWER HOTEL Tokat Havalimanı'na 15.5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı servisi mevcuttur. Daha detaylı bilgi için (0356) 212 35 70 numara ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.cavusoglutowerhotel.com/ GRAND ALİ'N HOTEL Tokat Havalimanı'na 14.3 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi iç

TAKSİ Uçuş saatlerine göre havalimanı çıkışında taksiler bulunmaktadır. Merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım için taksi tercih edilmektedir. OTOBÜS Havalimanında uçuş olduğu günler belirli saatlerde Tokat - Turhal arasında minibüslerle ulaşım sağlanıyor. Ya da Büyükbağlar otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. RENT A CAR / ARAÇ KİRALAMA Tokat Havalimanı içerinde bulunan araç kiralama ofisle

Ulaşım Rehberi

Tokat'ta en çok kullanılan ulaşım aracı olmasının yanı sıra havalimanı şehir merkezi arasında en hızlı ve konforlu ulaşım aracıdır.