Uşak Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 30 Mayıs Per
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Uşak Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Uşak
Merkeze Uzaklık 5 KM
Havaalanı Adı Uşak Havalimanı
IATA Kodu USQ
Açılış Tarihi 1998
İletişim (0276) 253 38 54

Uşak Havalimanı Hakkında

Uşak Havalimanı Rehberi

Uşak Havalimanı küçük bir havalimanıdır. İç ve Dış hatlar uçuşları mevcuttur. İÇ HATLAR TERMİNALİ - Bekleme salonu - Bebek bakım odası - Büfe - Cafeler - ATM - Emanet eşya - WİFİ Hizmetleri bulunmaktadır. DIŞ HATLAR TERMİNALİ Dış hatlar terminali hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

WİFİ Havalimanı hizmetleri arasında ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır. Uçuş saatinizi beklerken bu hizmetten yararlanabilirsiniz. ŞARJ İç hatlar terminalinde bulunan prizlerden bu konuda faydalanabilirsiniz.

Uşak Havalimanı küçük bir havalimanı olduğundan içinde yararlanabileceğiniz, ufak tefek ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz kafe ve büfe bulunmaktadır.

RAMADA UŞAK Uşak Havalimanı'na 5.8 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için (0276) 222 20 20 numara ile iletişime geçebilirsiniz. KREMON HOTEL Uşak Havalimanı'na 6.3 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı servisi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için (0276) 224 20 20 numara ile iletişime geçebilirsiniz. YÜCEL HOTEL Uşak Havalimanı'na 6.8 km me

TAKSİ Havalimanı çıkışında uçuş saatlerinize uygun taksiler hazır olarak beklemektedir. Merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım seçeneği olarak taksileri tercih edebilirsiniz. OTOBÜS Uşak Belediyesi uçuş saatlerine göre otobüs seferleri gerçekleştirmektedir. Merkeze ulaşım aracı olarak havalimanı çıkışlarında otobüsleri de tercih edebilirsiniz. RENT A CAR/ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içeresinde ki ar

Ulaşım Rehberi

Uçuş saatlerinize göre taksiler havalimanı çıkışında hazır beklemektedir. Merkeze en hızlı ve konforlu ulaşım aracı olarak taksileri kullanabilirsiniz.
x x