Westchester County Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 18 Nisan Per
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Westchester County Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Westchester County
Merkeze Uzaklık 12
Havaalanı Adı Westchester County Havalimanı
IATA Kodu HPN
Açılış Tarihi 1945
İletişim +1 914-995-4860

Westchester County Havalimanı Hakkında

Westchester County Havalimanı Rehberi

Bekleme salonları Bekleme salonları yolcuların uçuşlarını beklerken konforlu bir şekilde dinlenebilecekleri alanlardır. Westchester County Havaalanı, yolcuların uçuşlarını bekleyebilecekleri sıcak ve konforlu bekleme salonuna sahiptir. Bekleme salonları, havalimanı ana terminal binasına 300 metre yürüme mesafesindedir. Salonda, tüm varış ve kalkış bilgilerinin yanı sıra bir de tuvalet alanı bulun

Westchester County Havalimanı’nda ücretsiz Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. Havalimanına inişte veya bir sonraki uçuşunuzu beklerken e-postalarınızı kontrol etmek, bir mesajı yanıtlamak veya birkaç saat çalışmak için ihtiyacınız olan İnternet hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Şarj istasyonları hakkında bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Yolcuların Westchester County Havalimanı’nda bir sonraki uçuşlarını beklerken yemeklerini yiyebilecekleri, bir şeyler içip vakit geçirebilecekleri cafe ve restoran yerleri bulunmaktadır.

Ne yazık ki, Westchester County Havalimanı’nda konaklamak için bir otel bulunmamaktadır. Bununla birlikte, havalimanın dışına çıktığınızda rahat bir konaklama yeri bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Metro/Tren Westchester County Havaalanı le şehir merkezi arası çalışan bir metro hattı bulunmamaktadır. Otobüs Westchester Havaalanı otobüsleri, ana terminal binasının önünden hareket etmektedir. Bee-Line otobüs güzergâhı olan 12 numaralı otobüs hattı havalimanı ile White Plains şehir merkezi arası çalışır. Taksi Westchester County Havalimanı’ndaki taksiler ana terminal binası, gelen yolcu sa

Ulaşım Rehberi

Westchester County Havalimanı’nda yerel taksiler yolcuların şehir merkezine veya otellerine ulaşımı için hizmet vermektedir. Gelen yolcu salonunun çıkışında yer alan taksiler ile şehir merkezine 15 dakikada ulaşım sağlanabilir.