Zaragoza Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 13 Nisan Cts
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Zaragoza Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Zaragoza
Merkeze Uzaklık 16 Km
Havaalanı Adı Zaragoza Havalimanı
IATA Kodu ZAZ
Açılış Tarihi 1940
İletişim +34 976 71 23 00

Zaragoza Havalimanı Hakkında

Zaragoza Havalimanı Rehberi

Bekleme salonları Zaragoza Havalimanı’nda bekleme salonları bulunmamaktadır. Sağlık Hizmetleri Sağlık hizmetleri hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Bebek Bakım Odası Bebek sahibi yolcular, uçuştan önce çocuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği ve bakımlarını yapabileceği bebek bakım odasından yararlanabilir. Bebek bakım odası havalimanı 1. Katında yer almaktadır. Bankacılı

Zaragoza Havalimanı’nda ücretsiz sınırsız Wi-Fi ağı bulunmaktadır. “AIRPORT FREE WIFIAENA” ağına bağlanarak ücretsiz İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Zaragoz Havalimanı’nda mobil şarj istasyonları bulunmamaktadır.

Zaragoza Havalimanı’nda yolcuların uçuşlarını beklerken bir şeyler yiyip içebileceği kafe ve restoran yerleri bulunmamaktadır.

Zaragoza Havalimanı’nda konaklama yapılabilecek bir otel bulunmamaktadır. Havalimanı 23:30 – 06:00 saatleri arasında kapalı olduğu için özellikle kış ayları gece uçuşları beklenirken havalimanı çevresindeki otellerde konaklanılabilir.

Metro/Tren Zaragoza Havalimanı le şehir merkezi arası çalışan bir metro hattı bulunmamaktadır. Otobüs 501 numaralı otobüs hattı havalimanı ile şehir merkezi arası her gün düzenli olarak 06:15 ile 23:15 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket eder. Pazar günleri ise her saat başı çalışır. Tek yön otobüs bilet fiyatı 1,85 Euro’dur. Ayrıca havaalanı ile Tudela ve Pamplona arasında çalışan b

Ulaşım Rehberi

Havaalanından Zaragoza’nın merkezine taksi ile ulaşım hızlı ve kolaydır. Zaragoza Havalimanı ile şehir merkezi arası taksi ulaşım ücreti yaklaşık 25€’dur. Taksiler, havalimanı gelen yolcu kapısının yanından hareket etmektedir.