Çaycuma Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 26 Mart Paz
2023

Çaycuma Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Zonguldak
Merkeze Uzaklık 56 KM
Havaalanı Adı Çaycuma Havalimanı
IATA Kodu ONQ
Açılış Tarihi 2007
İletişim (0372) 618 24 57

Çaycuma Havalimanı Hakkında

Çaycuma Havalimanı Rehberi

Zonguldak (Çaycuma) Havalimanı Zonguldak il merkezine 56 km uzaklıktadır. Çaycuma ilçesine 12 km uzaklıktadır. İç ve Dış hatlar olmak üzere iki terminal aynı alanda birleştirilmiştir. İÇ HATLAR TERMİNALİ - Bekleme salonu - Bebek bakım odası - Büfe - Cafe *Dış hatlar terminali - Bekleme salonu - Lounge - Turizm Danışma - DHMİ Sağlık Merkezi Hizmetleri vardır.

WİFİ Wifi hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. ŞARJ Şarj hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Zonguldak (Çaycuma) Havalimanı küçük bir yapıya sahip olduğu için çok fazla alışveriş imkanı veya yeme-içme imkanı sunmuyor. İçerisinde ufak tefek ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir adet büfe bir adet cafe bulunuyor.

Zonguldak (Çaycuma) Havalimanı'na yakın herhangi bir konaklama alanı bilgisine ulaşılamamıştır.

TAKSİ Uçuş saatlerine göre havalimanı çıkışında hazır taksiler bulunmaktadır. RENT A CAR/ARAÇ KİRALAMA Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinde araç kiralayabilirsiniz. HAVALİMANI SERVİSİ Havalimanı'ndan merkeze giden özel servisler bulunmaktadır.

Ulaşım Rehberi

Uçuş saatlerine göre havalimanı çıkışında taksiler hazır bir şekilde beklemektedirler. Merkeze en hızlı,rahat ve konforlu ulaşım aracı olarak taksiyi değerlendirebilirsiniz.