Trabzon Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 31 Mayıs Cum
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Trabzon Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Trabzon
Merkeze Uzaklık 6 km
Havaalanı Adı Trabzon Havalimanı
IATA Kodu TZX
Açılış Tarihi 1957
İletişim 0462 328 09 40-49 / 325 99 52

Trabzon Havalimanı Hakkında

Trabzon Havalimanı Rehberi

Bekleme Salonları Havaalanında, Türk Hava Yollarına ait bir salon bulunmaktadır. Uçuşunuzdan önce veya sonra dinlenmek için bu salondan faydalanabileceğiniz gibi içerisinde sizlere sunduğu servis ve olanakları rahatlıkla kullanabilirsiniz. • Türk Hava Yolları CIP Lounge İç hatlar terminalinde bulunan bu salondan, First Class veya Business Class yolcuları yararlanabilmektedir. Ücretlendirilme v

Wifi Havaalanında wifi erişimi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılmamıştır. Şarj Havaalanının iç hatlar terminalinde, mobil cihazlarınızı şarj edeceğiniz prizler bulunmaktadır.

Havaalanının her iki terminalinde de restoran ve kafeler mevcuttur ancak bu işletmelerin 24 saat açık olup olmadığı hakkında bir bilgiye ulaşılmamıştır.

• Okyanus Otel - Havaalanından 3 dakika uzaklıkta olan otelin, ücretsiz havaalanı servisi mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak için (0462) 334 40 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz. • Uçkale Butik Otel & Restaurant - Havaalanından 2 dakika uzaklıkta olan otelin, havaalanı servisi bulunmamaktadır. Dilerseniz, (0462) 334 61 94 numaralı telefondan otel ile iletişime geçebilirsiniz. • Avrasya Apart

MİNİBÜS/OTOBÜS Havaalanı ana caddesi üzerinden Havaalanı-Meydan isimli minibüslere 2 TL ödeme yaparak Trabzon şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Oymalıtepe-Yomra-Trabzon 602 numaralı otobüs hattının seferler saatlerini görüntüleyebilirsiniz. https://www.trabzon.bel.tr/otobus-saatleri.aspx TAKSİ Trabzon Havaalanı’nda terminal binalarının önünde 24 saat boyunca taksi ulaşım hizmeti sağlanmaktadır.

Ulaşım Rehberi

Trabzon Havalimanı’nda haftanın 7 günü 24 saat taksiler ulaşım hizmeti vermektedir. Havalimanı gelen yolcu salonunun çıkışında yer alan taksilerle şehir merkezine, Konaklar, Otogar, Karadeniz Teknik Üniversitesi gibi yerlere ulaşım sağlanabilmektedir.

En Ucuz Trabzon Havalimanı Uçak Biletleri

İzmir - Trabzon 1,05 TL Chevron Right icon
İstanbul - Trabzon 900 TL Chevron Right icon
Ankara - Trabzon 1,05 TL Chevron Right icon
Adana - Trabzon 1,50 TL Chevron Right icon
Antalya - Trabzon 1,60 TL Chevron Right icon
Gaziantep - Trabzon 1,02 TL Chevron Right icon
x

Sizin için Seçtiğimiz Trabzon Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Trabzon - İstanbul 1 TL Chevron Right icon
Trabzon - İzmir 1,04 TL Chevron Right icon
Trabzon - Bodrum 1,63 TL Chevron Right icon
Trabzon - Ankara 1,04 TL Chevron Right icon
Trabzon - Antalya 1,65 TL Chevron Right icon
Trabzon - Adana 1,50 TL Chevron Right icon
x