Adıyaman Havalimanı Uçak Bileti

Calendar Range icon
Gidiş Tarihi
Calendar Range icon 24 Nisan Çar
2024
1 Yolcu / Ekonomi

Adıyaman Havalimanı ile İlgili Genel Bilgiler

Şehir Adıyaman
Merkeze Uzaklık 22 KM
Havaalanı Adı Adıyaman Havalimanı
IATA Kodu ADF
Açılış Tarihi 1998
İletişim 0416 244 22 12

Adıyaman Havalimanı Hakkında

Adıyaman Havalimanı Rehberi

Bekleme Salonları Yalnızca iç hat uçuşlarının gerçekleştirildiği havalimanında uçuşların azlığı sebebiyle, farklı hizmetler sunan bir bekleme salonu bulunmamaktadır. Güncel bilgilendirme için havalimanı personeli ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlık Hizmetleri Havaalanı içerisinde, uçuş saatlerine göre açık olan sağlık ve ilk yardım ünitesi bulunmaktadır. Konumu hakkında herhangi bir bilgiye u

Wi-Fi Havalimanında yer alan Wi-Fi hizmeti hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Şarj Havaalanı içerisinde yer alan şarj istasyonları ile ilgili bir bilgiye ulaşılmamıştır.

Adıyaman Havaalanı’nda, yeme içme ihtiyaçlarınıza yanıt verir nitelikte restoran ve kafeler bulunmaktadır. Restoran ve kafelerin konum ve hizmet saatleri için havalimanı personelinden bilgi alabilirsiniz.

• Otel Antiochos – Havaalanına 1 km uzaklıkta yer alan otel ile ilgili detaylı bilgi için otelin web sitesini inceleyebilir ve (0416) 225 02 82 numaralı telefonu arayarak otel ile iletişime geçebilirsiniz. http://www.otelantiochos.com/index.asp • Otel Grand İsias - Havaalanından 2 km uzaklıkta yer alan otelin transfer hizmetleri ile ilgili bilgi için otelin web sitesini inceleyebilir ve (0416)

TAKSİ Adıyaman Havaalanı’nda taksi ulaşım hizmeti Nemrut Turizm tarafından sağlanmaktadır. 0532 625 54 96 telefon numarasını arayarak irtibata geçebilirsiniz. Adıyaman Havaalanı’nda taksi ile ulaşım ücretleri aşağıda verilmiştir; Kahta: 18 kilometre- 24 dakika 38,50 TL Gölbaşı: 86 kilometre- 115 dakika 174,50 TL Adıyaman Merkez: 28 kilometre- 37 dakika 58,50 TL SHUTTLE Adıyaman Havaalanı’na y

Ulaşım Rehberi

#